"Królowe życia" zaskoczyły widzów.Facebook / TTV

Jacek z Królowych Życia zamówił fast fooda na wakacjach. Wywołał skandal, nagle zaczął pluć jedzeniem na ulicy

"Królowe życia" to program, który cieszy się ogromną popularnością. Wszystko za sprawą niezwykle barwnych postaci, które praktycznie niczego się nie krępują. Ostatnio miłośnicy programu nie wierzyli własnym oczom, kiedy Jacek przyjaźniący się z Dagmarą po zamówieniu fast fooda zaczął ostentacyjnie wypluwać jedzenie. Do czego doszło?

Nie da się ukryć, że "Królowe życia" często wywołują kontrowersje. Bez wątpienia najbardziej rozpoznawalną z osób występujących w programie TTV jest Dagmara, która wzbudza mieszane uczucia u widzów. Jedni ją uwielbiają, inni nie są w stanie znieść jej stylu życia. Czasami przedstawiane są również losy jej przyjaciół. Jednym z nich jest Jacek. Mężczyzna niedawno wywołał nie lada zaskoczenie. Zdjęcia mówią same za siebie.

Ewa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłkaEwa i Marcin kupili w Lidlu urządzenie do kawy za 499 zł. Rozpakowali i zatkało ich, kolosalna pomyłkaCzytaj dalej

Przyjaciel gwiazdy programu "Królowe życia" zrobił coś niewyobrażalnego

Dagmara znana z programu TTV "Królowe życia" z całą pewnością lubi pokazywać się w otoczeniu swoich przyjaciół. Wszyscy, którzy śledzą losy bohaterów tej produkcji wiedzą, że Edzia i Jacek należą do tego grona. Nikt jednak nie spodziewałby się, że przyjaciel Dagmary może zachować się w taki sposób. Co zrobił w trakcie programu "Orzeł czy Reszka"?

Podczas wycieczek często decydujemy się na zakup lokalnego jedzenia, tym bardziej jeżeli jest ono serwowane w formie fast fooda. Nie inaczej postąpił przyjaciel gwiazdy programu "Królowe życia". Jacek w trakcie wyprawy do Stambułu chciał spróbować lokalnego kebaba. Jednak nie spodziewał się, że tak mocno zaskoczy go jego smak.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wyciekły zdjęcia obiadów z polskich więzień. Dietetycy dbają o osadzonych, koszt 1 posiłku nie jest tajemnicą
  2. Biedronka wydłuży godziny otwarcia wielu swoich sklepów. Mamy już ich listę

Fast food, który został wypluty na ulicę

Jacek podejrzewał, że kebab będzie bardzo pikantny. Nie spodziewał się jednak, że jego ostrość okaże się aż tak dotkliwa. Wystarczył jeden kęs potrawy i przyjaciel gwiazdy programu "Królowe życia" zaczął się krztusić i miotać po ulicy wypluwając fast food z ust. Cało zajście miało miejsce na środku ulicy i z pewnością niektórzy uznaliby je za niekulturalne. Warto jednak zważyć, że pod nagraniem zamieszczonym na Facebooku TTV niektórzy użytkownicy stwierdzali, że cały incydent był wyreżyserowany.

Królowe życia

(Facebook / TTV)

Królowe życia

(Facebook / TTV)

Królowe życia

(Facebook / TTV)

Najlepsze newsy:

  1. Dziennikarz TVP próbował uspokoić Jarosława Jakimowicza, ale nie dał mu dojść do słowa. "Nóż mi się w kieszeni otwiera"
  2. Rząd utrzymuje zakaz dla Polaków. Klamka zapadła, wszystko już jest jasne
  3. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  4. Pracownik popularnej sieciówki odmówił podania klientce kawy. Zamiast zwolnienia dostał gigantyczny napiwek
  5. Niemożliwe, ile kosztują pierogi w restauracji Gessler. Cena nie mieści się w głowie
  6. Anna Lewandowska przekazała wspaniałą wiadomość. Żona "Lewego" nie posiada się z radości (FOTO)

Źródło: Facebook / TTV

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł