"Królowe życia" - Dagmara sprawiła przykrość fanomInstagram / queen_of_life_77

Dagmara z "Królowych życia" wrzuciła zdjęcie jak zajada się pysznym ciachem. Niechcący sprawiła przykrość niektórym fanom

"Królowe życia" to jeden z tych programów, który może poszczycić się sporą popularnością. Bohaterowie w nim występujący często zaskakują swoim wystawnym stylem życia. Nie inaczej jest w przypadku Dagmary, która jest niekwestionowanie najbardziej rozpoznawalną postacią programu. Jedno z niedawno wrzuconych przez nią zdjęć nieumyślnie sprawiło przykrość części fanów.

Luksus jest tym z czego słynie Dagmara występująca w programie "Królowa życia". Jednak nawet gwiazdy takie jak ona potrzebują czasami chwili relaksu. Celebrytka pochwaliła się w mediach społecznościowych tym w jaki sposób spędza wolny czas. Najprawdopodobniej nie spodziewała się, że niepozorne zdjęcie z ciastem wywoła takie reakcje fanów.

Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świataMamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świataCzytaj dalej

Gwiazda programu "Królowe życia" i niefortunna fotografia

Dagmara często dzieli się z fanami swoim życiem za pośrednictwem Instagrama. Profil gwiazdy programu "Królowe życia" śledzi blisko 880 tysięcy użytkowników. Nie da się ukryć, że ta liczba jest naprawdę imponująca i świadczy o tym, że Dagmara jest niezwykle popularna. Przeważnie publikowane przez nią zdjęcia spotykają się z aprobatą jej miłośników. Tym razem zdania były podzielone.

Bohaterka programu "Królowe życia" pochwaliła się tym jak spędza czas w apartamencie w Sopocie. Opublikowała zdjęcie, na którym je ciasto w pięknym otoczeniu. Na komentarze nie trzeba było długo czekać. Tym bardziej, że Dagmara w opisie fotografii zamieściła znaczącą rekomendację tego apartamentu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotu
  2. Minister finansów zgadza się na nowy podatek. Ujawnił już nawet, kiedy opłata wejdzie w życie

Co Dagmara napisała pod zdjęciem?

- Kochani. Jeśli będziecie szukać jakiegoś wakacyjnego apartamentu w Sopocie, to szczerze polecam (...) 2 minuty drogi od molo. Apartament jest podwójny - może być́ dla dwóch rodzin. Nowocześnie wyposażony. Właścicielka przemiła (...) My z Zuzią spędziłyśmy tam kilka fajnych dni. Serdecznie Wam polecam - napisała gwiazda programu "Królowe życia" pod zdjęciem zamieszczonym na Instagramie. Niektórzy użytkownicy zwrócili uwagę, że nie każdego stać na takie luksusy. Po ich komentarzach można stwierdzić, że zrobiło im się przykro z tego powodu.

- Cena pewnie powala, nie dla zwykłych ludzi - napisał jeden z użytkowników Instagrama.

To jednak nie koniec. Co jeszcze możemy wyczytać w komentarzach pod zdjęciem?

- Kurczę tylko nie każdego na to stać w tych czasach jakie mamy ech - wyraził swoją opinię inny internauta. Pewien użytkownik Instagrama zwrócił również uwagę na aspekt kulinarny.

- Ja tam wolę hotel z pełnym wyżywieniem. Cena tego apartamentu na pewno nie jest niższa niż w hotelu, a jeszcze trzeba się o jedzenie martwic - zauważyła jedna z osób obserwująca gwiazdę programu "Królowe życia".

Obrazy smakosze.pl

(Instagram / queen_of_life_77)

Najlepsze newsy:

  1. Uważajcie podczas spacerów w Warszawie i patrzcie pod nogi. "Po Bielanach grasuje morderca"
  2. Nie żyje legenda Kołobrzegu. Mieszkańcy pogrążeni w żałobie. Nadmorski kurort nie będzie już taki sam
  3. Uważaj na 10 produktów. Okropne, każdego dnia klienci Lidla i innych popełniają ogromny błąd
  4. Andrzej kupił jedzenie bezdomnym, właścicielka restauracji się wściekła. Skandaliczne zachowanie, ciężko uwierzyć
  5. Katarzyna Dowbor nagle przyznała się do jednej rzeczy, nikt się nie spodziewał. Chodzi o jedzenie, już nie ukrywa prawdy
  6. Bohaterski czyn reprezentanta Polski. Rzucił się w ogień, by ratować człowieka

Źródło: Instagram / queen_of_life_77

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł