Królowe Życia - Dagmara w wielkim szokuKadr z programu "Królowe życia" emitowanego na stacji TTV

Jacek prawie doprowadził Dagmarę do mdłości i furii jedocześnie. Wszystko przez potrawę, którą przyniósł w garnku

Królowe Życia to program emitowany na kanale TTV i w bardzo krótkim czasie zaskarbił sobie uznanie wielu telewidzów. W jednym z odcinków Jacek przyniósł Dagmarze danie, którego kategorycznie odmówiła. Gwiazda telewizji została prawie doprowadzona do mdłości.

Królowe Życia są pełnym kontrowersji programem o codziennym życiu niecodziennych ludzi. Dagmara i Jacek są wieloletnimi przyjaciółmi, którzy dbają o siebie i wspierają w najcięższych chwilach. Dagmara szczególnie potrzebuje pomocy Jacka, ponieważ przez niedawne tragiczne wydarzenia w jej życiu, wymaga onaopieki najbliższych. Mężczyzna postanowił przynieść jej danie, które niestety w żaden sposób nie zostało docenione przez Dagmarę. Jej reakcja zdradza wszystko.

Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnkaGotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnkaCzytaj dalej

Królowe Życia - Dagmara prawie doprowadzona do mdłości przez kulinrne wybory Jacka

- Jacek, zabieraj to! - usłyszał mężczyzna podając Dagmarze potrawę do stołu. Kobieta uległa tragicznemu w skutkach wypadkowi około roku temu i do dzisiaj cierpi na dolegliwości, które nie pozwalają jej normalnie funkcjonować. Opiekuńczy Jacek chciał postawić ją na nogi i wspomóc leczenie, gotując jej bardzo pożywną potrawę, której niestety nie zaakceptowała.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Kancelaria Prezydenta wydała oświadczenie ws. zarażenia wirusem
  2. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  3. Biedronka zmienia godziny otwarcia sklepów. Aż trudno uwierzyć, zmiany dotkną też Lidla i Kauflanda

Rok temu Dagmara miała wypadek samochodowy. W jego wyniku połamała wiele kości w nogach i kilka miesięcy musiała spędzić na wózku. Dzisiaj porusza się o kulach, choć mogło być o wiele gorzej. Sama wspominała programie "W łóżku z Oskarem", że wypadek mógł skończyć się połamanym kręgosłupem i kalectwem do końca życia. Na szczęście rehabilitacja była skuteczna i Dagmara powoli wraca do zdrowia.

Jacek bardzo troszczy się o swoja przyjaciółkę, więc postanowił, że przyniesie jej na obiad kurze łapki w galarecie. Niestety, w programie Dagmara tłumaczy, że nie znosi dań, w których znajduje się drób. Widząc jak mężczyzna zajada się kurzymi łapkami Dagmara miała prawie odruch wymiotny i zdenerwowana kazała zabrać potrawę sprzed swoich oczu. Fani jednak byli zachwyceni postawą Jacka i nie kryli swoich pochwał.

- Proszę jaki Jacuś opiekuńczy. Dagmarko uszanuj to. Po co krzyczysz, no po co krzyczysz - napisała jedna z komentujących pod filmem na YouTube.

- Jacek jest jak gwiezdny pył - cudny. Dagmara możesz jeść galarete bez mięsa - chwali Jacka i radzi Dagmarze fanka programu.

Poniżej prezentujemy fragment, który został opublikowany przez oficjalny kanał TTV na portalu YouTube.

Najlepsze newsy:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Uwaga kierowcy, zabierają prawa jazdy na potęgę. Możesz je stracić nie tylko za prędkość
  3. Dantejskie sceny na pokładzie samolotu. Nie mieli wyboru. Świat zobaczył nagranie
  4. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  5. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  6. Gigantyczna konkurencja dla Lidla i Biedronki? Już zapadła decyzja, są konkrety
  7. Włochy pogrążyły się w żałobie. Nie żyje legenda piłkarskiej Italii, Polacy pamiętają go doskonale

Źródło: youtube.com/TTV

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł