Krystyna Janda ma problemyJakub Kaminski/East News

Wzięła niebotyczną pożyczkę i boi się bankructwa, jeszcze niedawno chwaliła się luksusową kolacją. Na talerzu miała jedną z najdroższych potraw świata

Krystyna Janda jest w straszliwej sytuacji. Musiała wziąć ogromna pożyczkę, a teraz boi się bankructwa. Jeszcze nie tak dawno temu chwaliła się wykwintną kolacją, na której jadła jedna z najdroższych potraw świata.

Krystyna Janda podbiła serca Polaków rolą reżyserki Agnieszki w filmie "Człowiek z marmuru" w reżyserii Andrzeja Wajdy. Od tego czasu aktorka grała w wielu kasowych produkcjach polskiej kinematografii, za co zdołała dostać wiele nagród i nominacji. Gwiazda wielkiego ekranu jest także właścicielką Teatru Polonia i Och-Teatru w Warszawie. Jakiś czas temu zdradziła, że musiała wziąć ogromną pożyczkę na wielką sumę pieniędzy. Jeszcze wcześniej chwaliła się wizytą w ekskluzywnej restauracji, w której jadła jedno z najdroższych dań świata.

Przerażająca przepowiednia papieża właśnie się sprawdza. Dotyczy najgorszego zjawiska związanego z żywnością. Problem dotyka cały światPrzerażająca przepowiednia papieża właśnie się sprawdza. Dotyczy najgorszego zjawiska związanego z żywnością. Problem dotyka cały światCzytaj dalej

Krystyna Janda w tragicznej sytuacji

Pandemia sprawiła, że świat kultury i rozrywki stanął w miejscu. Zamknięte zostały kina, teatry, filharmonie. Odwołano lub przesunięto wiele imprez publicznych takich jak koncerty czy konferencje. Z tego powodu artyście zostali postawieni pod znakiem zapytania. Na tę chwilę nie mieli źródeł przychodów, ponieważ nie mogli pracować. Wielu próbowało rozwiązać ten problem, jedną z Nich byłą Krystyna Janda. Postanowiła wziąć pożyczkę.

Dzisiaj grzeje:

  1. Niemal wszyscy jak jeden mąż popełniają okropny błąd robiąc naleśniki. 1 krok zmienia wszystko
  2. Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą
  3. Trwająca kilka dni dieta ziemniaczana podbija internet. Jej efekty są spektakularne

- Proponujemy wam wymianę biletów na inny dowolny termin lub inny dowolny spektakl w tej samej strefie biletowej do końca 2020 roku. Zostańmy chwilowo w domach, ale nie rezygnujmy z teatru - brzmiała początkowa propozycja wydana na początku marca. Niestety, takie rozwiązanie nie sprawdziło się i Krystyna zaczęła poszukiwać czegoś innego.

- Boję się bankructwa. Boję się jak wszystkie teatry, dlatego ruszyliśmy m.in. jako jedno z trzech, czterech miejsc w Warszawie w tej chwili - wyjawiła w programie TVN "Uwaga koronawirus" - Wzięliśmy dość dużą pożyczkę, żeby płacić pensję naszym pracownikom. Wielu aktorów przez nas starało się o postojowe. Przez trzy miesiące zajmowaliśmy się głównie papierami - dodaje Janda.

Wcześniej aktorka nie mogła narzekać na problemy finansowe. Doskonałym przykładem były jej wpisy na Facebooku, w których chwaliła się wyjściem do wyjątkowo drogiej restauracji. Jadła tam chociażby okonia z risotto z pietruszką, który był dla niej tak smaczny, że musiała jeść go jak najwolniej, aby przyjemność trwała jak najdłużej. To jednak nie była najdroższa potrawa.

- Teraz będziemy jeść polędwicę wołową z foie gras i kasztanami! Deser, torcik z marakui z białą czekoladą, kumkwatem i maliną. Mniam! - pisała na swoim Facebooku Janda. Jak wiadomo foie gras jest wyjątkowo ekskluzywnym daniem, na które pozwolić mogą sobie jedynie najbogatsi.

70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serceCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Otworzysz drzwi listonoszowi i się zdziwisz. Poczta wyposaży ich w nowoczesny sprzęt, ale to nie wszystko
  2. Nawet 50 tysięcy zakażeń jednego dnia. Sytuacja epidemiologiczna w Wielkiej Brytanii może ulec pogorszeniu
  3. Idealna na początek jesieni, pełna witamin surówka z selera. Możemy jeść ją cały dzień, nigdy się nie nudzi
  4. Dramatyczny finał grzybobrania. Na pomoc ruszyło 20-tu strażaków
  5. Zacznie się za kilkanaście godzin. Biedronka już ogłosiła
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródło: kobieta.wp.pl, niezalezna.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł