Krzysztof Jackowski znowu ostrzegayoutube.com/ 4Mens TV

Jackowski ostrzegł klientów Biedronki, Lidla i innych. Zdruzgotany uważa że ukryta jest straszna zawartość w produktach

Krzysztof Jackowski jest jednym z największych jasnowidzów w Polsce. Mężczyzna ostrzegł klientów Biedronki, Lidla i innych sklepów przed pewnymi produktami. Jest zdruzgotany zawartością składu niektórych towarów.

Krzysztof Jackowski od lat z sukcesami zajmuje się ezoteryką. Jego największą specjalnością jest znajdowanie zaginionych ludzi i rozwiązywanie kryminalnych zagadek. Niejednokrotnie także ostrzegał swoich fanów przed wieloma zagrożeniami w polityce, ekologii, zdrowiu, konfliktach czy chociażby pogodzie. Teraz odszedł jednak o swojego głównego nurtu i postanowił zająć się sprawą bardziej przyziemną. To co odkrył wprawiło go w osłupienie.

Ogromny smutek. Paraliż po poważnej operacji mózgu, Anna Maria Wesołowska zdradziła wielki sekretOgromny smutek. Paraliż po poważnej operacji mózgu, Anna Maria Wesołowska zdradziła wielki sekretCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ostrzega klientów Biedronki, Lidla i innych przed wielkim zagrożeniem

Jasnowidz z Człuchowa przyznaje, że jest przygnębiony stanem zdrowia Polaków. Za wiele chorób i dolegliwości, które nie pozwalają nam cieszyć się życiem, odpowiadają toksyny obecne w wielu produktach spożywczych. Jackowski zdruzgotany jest faktem, że mnóstwo ludzi całkowicie nie wie co spożywa i jakie są tego konsekwencje.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polsat przekazał dramatyczną wiadomość. Modlitwom nie ma końca
  2. Okropna i porażająco długa lista z ostatnich dni, nie używaj ich do gotowania. Biedronka, Lidl i inne sklepy masowo wycofały całe mnóstwo niebezpiecznych produktów
  3. Polacy ruszyli po zwolnienia lekarskie. Ale wcale nie do internisty

Krzysztof twierdzi, że za taki stan rzeczy w sporej mierze odpowiadają firmy produkujące żywność. Na wielu polach stosuje się herbicydy i inne substancje chemiczne, które mają za zadanie zwiększyć plony i odporność roślin na różne choroby, pasożyty czy grzyby. Niestety spożywając żywność, w której jest spora zawartość tego typu substancji, ryzykujemy, że w przyszłości zachorujemy na poważne i przewlekłe choroby.

Jackowski ostrzega przed spożywaniem oleju, masła czy pieczywa, które mogą zawierać szczególnie dużo chemicznych substancji. Aby zniwelować takie ryzyko można kupować żywność z ekologicznych okolicznych farm, na których mamy pewność, że cała praca jest całkowicie naturalna.

Pomimo, że wszystkie substancje dopuszczone są do spożycia przez człowieka w określonych ilościach, Jackowski nie uznaje zdania specjalistów. Według niego jakakolwiek ilość chemii sprawia, że człowiek zaczyna chorować.

Uważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyUważajcie, jutro ogromna i nagła zmiana pogody. Nadciąga niewyobrażalne, fatalne doniesienia nie tylko dla grzybiarzyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Justyna Żyła wytacza ciężkie działa przeciwko byłemu mężowi. "Nie jestem dumna z tego, co robię"
  2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
  3. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
  4. Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów
  5. Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapusta
  6. Po meczu kamery nagrały szalone zachowanie Roberta Lewandowskiego. Nie wiedział, że jest nagrywany (WIDEO)

Źródło: wszystko-o-wszystkim.life

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł