Krzysztof Krawczyk i jego dietaTRICOLORS/East News; Pixabay / msqrd2

Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Żona potwierdziła, że jakiś czas temu artysta był na specjalnej diecie, ale nie uchroniła go ona przed operacją

Krzysztof Krawczyk jest niekwestionowanym królem polskiej estrady. Niedawno w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że gwiazdor zdecydował się na przyjęcie ostatniego namaszczenia. Wcześniej Krzysztof Krawczyk był na diecie i mocno schudł. Jednak operacja była konieczna.

Nie da się ukryć, że Krzysztof Krawczyk od lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych rodzimych artystów. Jego szlagiery zna cała Polska. Niestety, gwiazdor cierpi na problemy zdrowotne, które wiązały się z operacją. Nie uchroniła go nawet rygorystyczna dieta.

Choruje na nią 4 miliony Polaków rocznie, wielu znosi ją fatalnie. Cudowny syrop z czosnku pomaga w zwalczaniu chorobyChoruje na nią 4 miliony Polaków rocznie, wielu znosi ją fatalnie. Cudowny syrop z czosnku pomaga w zwalczaniu chorobyCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie

Bez wątpienia wieść o tym, że Krzysztof Krawczyk zdecydował się na przyjęcie ostatniego namaszczenia nie napawa optymizmem. Tego typu doniesienia zawsze wywołują niepokój. Tym bardziej, jeżeli wiadome jest, że artysta boryka się z problemami zdrowotnymi. Z ich powody wcześniej w jego życiu zagościła dieta.

Krzysztof Krawczyk kilkanaście lat temu przeszedł operację wstawienia endoprotezy biodra. Niestety, później towarzyszył mu ból. Niewykluczona była operacja. Jednak lekarze zasugerowali zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Dieta była koniecznością.

Krzysztof Krawczyk przeszedł na dietę i w ciągu dwóch miesięcy stracił aż 10 kilogramów. Nie da się ukryć, że jest to nie lada wyczyn. Żona gwiazdora zdradziła jakie potrawy jadał gwiazdor polskiej estrady. Co znalazło się w jego jadłospisie?

- Krzysztof nie zrezygnowałby z mięsa, ale zamiast żeberek i kotletów schabowych robię mu pulpeciki z indyka i zupy na samych warzywach. Wyjątkowo dodaję do nich drobniutki makaron. Na końcu gotowania łyżkę masła albo oliwę, mało solę i dodaję świeżą zieleninę. Krzyś, uwielbia takie dania - powiedziała Ewa Krawczyk w rozmowie z magazynem "Na żywo", przytaczanej przez portal Gazeta.

Zdrowszy tryb życia mógłby sugerować, że Krzysztof Krawczyk pozbędzie się problemów zdrowotnych. Jednak wkrótce konieczna okazała się operacja. Gwiazdor przyjął nawet ostatnie namaszczenie. Jak opisał tą sytuację sam Krzysztof Krawczyk?

Dzisiaj grzeje:

  1. Do zrobienia syropu z pigwy potrzebujesz tylko 2 składników. Niesamowicie wzmacnia odporność, zalecany szczególnie w sezonie infekcji
  2. Nieoficjalnie: nowe obostrzenia i lockdown w Polsce możliwe. Padł termin, uderzy we wszystkich Polaków i turystów
  3. Zostały Ci obierki po ziemniakach z obiadu? Nie wyrzucaj, zrobisz z nich obłędne frytki, będą prosić o więcej

Krzysztof Krawczyk szczerze o stanie zdrowia i ostatnim namaszczeniu

- Cierpię na różne choroby, w tym dość uciążliwą arytmię serca i już kilka razy prosiłem tych księży o sakrament namaszczenia chorych. Ludzie często kojarzą ten sakrament z ostatnią drogą, z łożem śmierci. Nie wiedzą, że można o niego poprosić w strapieniu, w sytuacji, gdy jest się chorym, aby Pan nas umocnił, podźwignął z naszej słabości - powiedział Krzysztof Krawczyk w rozmowie z portalem Aleteia, przytaczanym przez Fakt24.

- Ten piękny sakrament wiele razy w życiu mnie ratował. Mocno wierzę, że Chrystus to nie tylko Pan, Nauczyciel, ale Przyjaciel, który bezinteresownie jest, bezinteresownie pomaga - nadmienił Krzysztof Krawczyk. Gwiazdor jest bardzo wdzięczny swojej żonie za pomoc w trudnych chwilach i przygotowywanie fantastycznych posiłków.

- Mam za sobą kilka operacji. Teraz, we wrześniu, będę przechodził kolejną. Ewunia zawsze jest przy mnie, to moje szczęście. Poza tym wie, że jestem smakoszem - żeby nie powiedzieć żarłokiem - i żeby mnie uszczęśliwić, dokonuje najróżniejszych cudów kulinarnych - wyznał Karol Krawczyk.

Najpyszniejszy syrop ze wszystkich, doskonały nie tylko na przeziębienie, ale i do deserów. Naturalna mikstura z malin nie ma sobie równychNajpyszniejszy syrop ze wszystkich, doskonały nie tylko na przeziębienie, ale i do deserów. Naturalna mikstura z malin nie ma sobie równychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pod osłoną nocy zapadła decyzja, nowy nakaz został wprowadzony. Obowiązuje od dziś
  2. Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierząt
  3. Wystarczy 1 łyżka i babciny trik, by uzyskać perfekcyjne pierogi. Robi tak zarówno Makłowicz, jak i Gessler
  4. Rydzyk zachęca wiernych do postu o chlebie i wodzie. Mówi, że ma być wynagrodzeniem Bogu za grzechy protestujących
  5. Tysiąckrotnie lepsza niż zwykła mizeria, rodzina oniemieje z zachwytu. Koniec z dodawaniem śmietany, jeden produkt wygrywa wszystko
  6. Laboratoria już nie wyrabiają. Pojawił się poważny problem
  7. CERT alarmuje. Klienci InPost celem ataków hakerskich. Można stracić wszystkie oszczędności

Źródła: Fakt24; GazetaPL

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł