Krzysztof KrawczykEast News / tricolors

Potwierdzone. Krzysztof Krawczyk żegna się z fanami. Zły stan zdrowia sprawił, że był zmuszony przejść na specjalną dietę.

Krzysztof Krawczyk pożegnał się z fanami. Wszystko wskazuje na to, że już więcej nie usłyszymy piosenkarza na żywo. Fani w całej Polsce wstrzymali oddech, słysząc druzgoczące doniesienia o stanie zdrowia gwiazdy.

Krzysztof Krawczyk z całą pewnością należy do grona artystów, którzy cieszą się niezmierną popularnością, a upływ czasu tylko służy ich karierze. Podczas gdy co sezon pojawiają się nowe, przemijające gwiazdy estrady, Krzysztof Krawczyk jest niczym wino - im starszy, tym lepszy. Piosenkarz zjednał sobie wielką sympatię wiernych fanów, którzy od lat śledzą jego muzyczne poczynania. W karierze Krzysztofa Krawczyka próżno szukać skandali, a jego muzyka sama broni się swoją jakością. Niestety, właśnie żona muzyka wyznała, że prawdopodobnie nie zobaczymy gwiazdy na żadnym koncercie. Powód niestety związany jest ze zdrowiem artysty.

Zakupy zrobisz z ogromnym opóźnieniem. Zmiany wchodzą już od dzisiaj, nie milkną komentarze oburzonych klientówZakupy zrobisz z ogromnym opóźnieniem. Zmiany wchodzą już od dzisiaj, nie milkną komentarze oburzonych klientówCzytaj dalej

Krzysztof Krawczyk - pożegnanie z fanami

Krzysztof Krawczyk należy do jednych z najbardziej zapracowanych, polskich muzyków. Niestety, intensywny tryb życia mocno odbił się jakiś czas temu na jego zdrowiu. Piosenkarz musiał przejść dość poważny zabieg wstawienia endoprotezy biodra. Mimo planowanych kolejnych zabiegów inna operacja okazała się zbędna, bo wyniki jego badań były wzorcowe, ale biodro artysty nadal było mocno obciążone, ze względu na tuszę. Aby uniknąć przykrych konsekwencji obciążenia stawów, lekarz poradził mu dietę odchudzającą. Krzysztof Krawczyk nie zdecydował się przy tym na modne obecnie diety pudełkowe, a skorzystał z dobroci swojej żony, która zadbała o jego jadłospis. - Krzysztof nie zrezygnowałby z mięsa, ale zamiast żeberek i kotletów schabowych robię mu pulpeciki z indyka i zupy na samych warzywach. Wyjątkowo dodaję do nich drobniutki makaron. Na końcu gotowania łyżkę masła albo oliwę, mało solę i dodaję świeżą zieleninę. Krzyś, uwielbia takie dania - opowiedziała żona artysty.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nieziemsko pyszna surówka z selera, zrobisz ją w niecałe 5 minut. Ekspresowa porcja witamin zwalczy każde osłabienie
  2. Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowy
  3. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką

Żona muzyka, Ewa Krawczyk wydała komunikat, który zasmucił wiernych fanów muzyka - Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności. Muzycy znaleźli inną pracę, chórek i kierowcy też, a manager Krzysztofa, Andrzej Kosmala przygotował wydanie nowej płyty "Horyzont". Właśnie trafiła do sprzedaży. Sam muzyk także zdecydował się zabrać głos, żegnając się z fanami - Żegnajcie. Finiszując w biegu mego życia, nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba że od publiczności usłyszę: "Panu już dziękujemy"! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół - w łamiących serce słowa Krzysztof Krawczyk zwrócił się do fanów. O problemach zdrowotnych gwiazdy słychać w mediach od dawna, mimo że żona artysty wcześniej zaprzeczała tym doniesieniom. Z naszej strony życzymy tylko i wyłącznie zdrowia, i jeszcze wielu sukcesów zawodowych panu Krzysztofowi.

Jest dramatycznie, Kret stracił smak. Węchu też nie ma, zalewają go fale dreszczy i gorączki, bardzo cierpiJest dramatycznie, Kret stracił smak. Węchu też nie ma, zalewają go fale dreszczy i gorączki, bardzo cierpiCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Zapłacisz nawet 200 złotych. Nowy sposób naliczania opłat za śmieci to poważny cios dla rodzin
  2. "Wielki ból i smutek". Poważany przez wielu przegrał walkę z chorobą
  3. Zdrowszy niż woda spod ogórków kiszonych i sok z kapusty razem wzięte przepis na kapuśniak Kuronia. Prościej i lepiej nie da się ugotować
  4. Ogrom ludzi robi źle. Pierogi wrzuca się na wrzątek czy do zimnej wody?
  5. Najlepsze na świecie ciasto bez pieczenia. Podajemy przepis na uwielbiany galaretkowiec
  6. Ważny komunikat ministerstwa do milionów Polaków. Trzeba się dostosować, nie ma wyjścia

Źródło: onet.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł