Krzysztof Rutkowski i jego kuchniaInstagram / detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski zdradził co trzyma w zamrażarce. Zadziwił bardziej niż kwadratową fryzurą

Nie da się ukryć, że Krzysztof Rutkowski jest najbardziej znanym detektywem w Polsce. Wielokrotnie mogliśmy usłyszeć o jego brawurowych akcjach, jednak szczegóły dotyczące tego jak mieszka pozostawały zagadką. Krzysztof Rutkowski zdecydował się na rozwianie tajemnicy. Ciężko uwierzyć co Krzysztof Rutkowski trzyma w zamrażarce.

Bez wątpienia Krzysztof Rutkowski należy do grona osób, które wyjątkowo łatwo rozpoznać. Jego kwadratowa fryzura zyskała niemal kultowy status. Detektyw regularnie dzieli się ujęciami ze swojego życia prywatnego za pomocą mediów społecznościowych. Mało kto spodziewałby się jak wygląda jego kuchnia i co można w niej znaleźć.

Teresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktuTeresa boi się chodzić do Biedronki. Ujawniła co się stało po zakupie popularnego produktuCzytaj dalej

Krzysztof Rutkowski i jego kuchnia

Wiele osób bacznie obserwuje życie gwiazd. Krzysztof Rutkowski jest detektywem i celebrytą w jednym. W związku z tym jego fani mogą się zastanawiać w jakich warunkach żyje posiadacz najbardziej charakterystycznej fryzury w kraju. Podczas rozmowy z Dziennikiem Łódzkim Krzysztof Rutkowski zdradził szczegóły dotyczące tego jak wygląda jego codzienność w domowym zaciszu. Warto zwrócić uwagę na to jakie jest jego podejście do kuchni.

- Gotowanie nie jest moją pasją, ale lubię to robić. W kuchni odpoczywam. Świetnie wychodzi mi rosół i chińskie jedzenie. Gdy gotuję, myślami jestem przy moich akcjach. Kroję na przykład marchewkę i obmyślam przygotowania poważnych interwencji. Odkładam na bok telefony, nic innego mnie wtedy nie interesuje - powiedział Krzysztof Rutkowski podczas rozmowy z Dziennikiem Łódzkim. Detektyw wyjawił również co trzyma w zamrażarce.

Dzisiaj grzeje:

  1. Masz stary dowód osobisty? Gratulacje, możesz zyskać ogromne pieniądze
  2. Przepis na ogórki z ananasem ze słoika robi furorę w sieci. Słodko-kwaśne połączenie smakuje obłędnie
  3. Minister finansów zdecydował się powiedzieć prawdę po wyborach. Wysokość deficytu w budżecie jest druzgocąca

Co skrywa zamrażarka najsłynniejszego detektywa w Polsce?

Krzysztof Rutkowski w rozmowie z portalem Dziennik Łódzki przyznał, że w domu ma zapas jedzenia na pół roku. Jego zamrażarka jest wypchana po brzegi najróżniejszym mięsem. Nie da się ukryć, że detektyw jest przygotowany na każdą ewentualność. W jego kuchni można natknąć się również na wyjątkowo sentymentalny dodatek. Jest nim jemioła od jego mamy, która leży nad okapem od dwóch lat. Krzysztof Rutkowski twierdzi, że przynosi mu ona szczęście.

Najlepsze newsy:

  1. "500 plus" dla księży? Także i starsi duchowni mogą starać się o dodatkowe świadczenia
  2. Rząd przekazał wiadomość dla tysięcy Polaków. Decyzja zapadła ostatecznie
  3. Córka aktora Boczka z "Kiepskich" wyrosła na przepiękną kobietę. Jej mama i tata gotują nietypowe dania, jednak ona nie jada w domu rodzinnym
  4. Mizeria nowej generacji. Kluczem do niesamowitego smaku jest brak śmietany, zastępuje ją wyśmienity sos
  5. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  6. Piękna Polka przyćmiła gwiazdora Realu Madryt. Ich wspólne zdjęcia obiegły internet (WIDEO)

Źródło: Dziennik Łódzki

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł