Kuba Wojewódzki otwiera nową restauracjęInstagram / @kuba_wojewodzki_official; Pixabay / LuckyLife11

Piorunujące wieści. Kuba Wojewódzki otwiera restaurację, będą w niej niesamowite dania

Mało kto spodziewałby się, że Kuba Wojewódzki zdecyduje się na coś takiego. Dziennikarz ma w planach otwarcie kolejnego lokalu gastronomicznego, które przewidziane jest na pierwszy kwartał 2021 roku. Ma on nosić nazwę Niewinni Czarodzieje 3.0. W menu mają znaleźć się typowe nadmorskie specjały.

Kuba Wojewódzki niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów. Prowadzący słynnego talk-show nie zwalnia obrotów i zabiera się za otwarcie restauracji w Gdyni. Taka decyzja może wydawać się zaskakująca w czasie, w którym wiele lokali boryka się z problemami.

Kuba Wojewódzki w roli restauratora

Nie wszyscy wiedzą, że Kuba Wojewódzki posiada już dwa lokale, w których można zamawiać wyjątkowe smakołyki. Znajdują się one w Warszawie i Wrocławiu. Zgodnie z informacjami opublikowanymi na portalu Trójmiasto Wyborcza, współprowadzi je razem z Józefem Krawczykiem.

Kuba Wojewódzki nie zamierzał poprzestać na dwóch restauracjach. Trzeci lokal ma zostać otwarty w Gdyni. Niewinni Czarodzieje 3.0 mają być współprowadzone przez Dawida Kwidzińskiego, który odpowiada już za restauracje Aleja 40 i Como Ristorante.

Nowa restauracja, którą otwiera Kuba Wojewódzki, ma mieścić się w Gdyńskim Centrum Filmowym. Portal Trójmiasto Wyborcza donosi, że otwarcie przewidywane jest na pierwszy kwartał tego roku. Warto zwrócić uwagę na to, co najważniejsze dla smakoszy. Mowa oczywiście o serwowanych specjałach.

Dzieje się dzisiaj w Biedronce. Nowy Rok przyniósł zaskakujące zmiany cen produktów spożywczychDzieje się dzisiaj w Biedronce. Nowy Rok przyniósł zaskakujące zmiany cen produktów spożywczychCzytaj dalej

Nietrudno się domyślić, że restauracja Niewinni Czarodzieje 3.0 będzie zbliżona do tego, co można zastać w pozostałych lokalach, za które odpowiada Kuba Wojewódzki. Są one czynne przez cały dzień. W karcie dań można znaleźć śniadania, lunche, obiady oraz smakołyku dla nocnych marków. Jednak jedna rzecz będzie wyróżniała nowy lokal.

Czym będzie różniła się nowa restauracja Kuby Wojewódzkiego?

W pozostałych Niewinnych Czarodziejach króluje kuchnia streetfoodowa. Nowy przybytek ma czerpać z kuchni nadmorskiej. W związku z tym możemy spodziewać się tam frykasów takich jak świeże ryby i owoce morza.

W restauracji najprawdopodobniej nie zabraknie również bułeczek bao, burgerów, steków oraz takoyaki. Kuba Wojewódzki stawia na nowoczesne wnętrze, które będzie urozmaicone morskimi akcentami. Z pewnością taki wygląd będzie przyciągał masę klientów, kiedy restauracje będą mogły ich znów gościć.

Niewinni Czarodzieje 3.0 mają być nie tylko restauracją. Lokal ma spełniać również funkcję klubu. Na ten temat wypowiedziała się Karolina Szypelt z gdyńskiego magistratu. Jej słowa dobrze wróżą nowemu przybytkowi.

To miejsce ma żyć. Zachęcać, by w nim zostać na dłużej. I zachęcić, by tam wracać. To ważne zwłaszcza teraz, kiedy zarówno kino, jak i restauracje są zamknięte. Po zluzowaniu obostrzeń temu miejscu przyda się ożywienie — powiedziała Karolina Szypelt, przytaczana przez portal Trójmiasto Wyborcza.

Już wcześniej wspominaliśmy o tym, z jakimi reakcjami spotykała się restauracja Kuby Wojewódzkiego. Możliwe, że tym razem recenzje będą lepsze. Na razie lokale gastronomiczne prowadzą wyłącznie sprzedaż na wynos i dostawy. W związku z tym możemy wesprzeć ulubioną restaurację lub przygotować coś samodzielnie. Dobrą propozycją są kotlety pożarskie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Trójmiasto Wyborcza

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł