Kuba Wojewódzkiinstagram / kuba_wojewodzki_official

Mateusz bardzo żałuje, że zjadł w restauracji Wojewódzkiego. Nie do opisania, co go spotkało

Kuba Wojewódzki ostatnimi czasy postanowił zainwestować w restaurację. Pan Mateusz skuszony szeroko reklamowanym lokalem, postanowił wybrać się do "Niewinnych Czarodziei 2.0". Niestety po wizycie nie był w stanie powiedzieć nic dobrego o tym miejscu.

Kuba Wojewódzki jak wielu innych celebrytów, doskonale wie jak pomnażać swój majątek i chętnie inwestuje w kolejne przedsięwzięcia. Niewielu wie, że posiada własną restaurację, która pretenduje do miana miejsca wyszukanego, dla wymagających klientów. W swoich mediach społecznościowych Kuba regularnie zachwala swój lokal. Nic więc dziwnego, że fani chcą sprawdzić jakie jedzenie serwowane jest w restauracji celebryty. Podobnie postąpił pan Mateusz, który po wizycie w "Niewinnych Czarodziejach 2.0" postanowił wyrazić swoje zdanie w bardzo niepochlebnej opinii.

Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskieRudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskieCzytaj dalej

Kuba Wojewódzki - czy luksusowa restauracja przypadła do gustu gościom?

Restauracja Kuby Wojewódzkiego ma być miejscem, do którego chadzają wymagający klienci. Oczywiście ceny w lokalu są odpowiednio wyśrubowane, ale w zamiast za nie powinniśmy otrzymać posiłek najwyższej jakości. Ceny przystawek wahają się od 25 do nawet 42 złotych, za które otrzymamy tiradito z łososia. Za danie główne możemy zapłacić nawet 99 złotych, jeśli mamy ochotę na stek, bądź 83 złote za ośmiornicę. Posiłek w restauracji nie należy więc do najtańszych i najmniej rozbudowanej wersji kolacji wydamy około 100 złotych za osobę. Za takie ceny klienci oczekują pewnej jakości, która zrekompensuje wydatek. Niestety nie zawsze te oczekiwania są według klienta spełnione. Pan Mateusz w swojej recenzji lokalu postanowił wymienić wszystkie nieprzyjemności jakie spotkały go podczas posiłku.

Dzisiaj grzeje:

  1. Na zaprzysiężeniu Prezydenta wszyscy patrzyli tylko na jego żonę. Dlaczego Agata Duda zrobiła coś podobnego?
  2. Awantura w Biedronce pań 60+. Wściekła złapała za ziemniaka, maseczkę miała źle założoną
  3. Tanie samochody jak limuzyny za niewielkie pieniądze. Luksus na wyciągnięcie ręki

Swoją krytyczną opinię pan Mateusz rozpoczął od zamówionego napoju - Pytasz o aperol dostajesz sok pomarańczowy z prosecco - opowiada. Pomylenie trunku to niestety był dopiero początek. Klientowi nie spodobało się wydanie frytek z batatów, do których dodano mięso mielone. Niestety pan Mateusz miał także zastrzeżenia co do jakości obsługi. Opisał sytuację, w której zapłacił kelnerowi gotówką, a ten chcąc wydać mu resztę "wyciąga portfel i liczy na stole kiedy ty jesz". Niezadowolonemu gościowi nie przypadło do gustu także dolewanie do kieliszka kolejnej porcji napoju bez wcześniejszego zapytania go o zdanie. Według pana Mateusza - Ceny są bardzo nieadekwatne co do jakości jedzenia drinków i obsługi. Obsługa tutaj jest gorsza od braku obsługi albo już w barze mlecznym lepsza - co stanowi bardzo mocne, krytyczne stanowisko względem lokalu. Swoją wypowiedź klient zakończył rozważaniem, że to jemu należy się napiwek bardziej niż obsłudze.

Na stronie nie brakuje podobnych opinii o restauracji Kuby Wojewódzkiego. Jednak kontrastują one z wieloma pozytywnymi opiniami o restauracji. Zadowoleni klienci wrzucają wiele apetycznie wyglądających dań oraz wychwalają umiejętności szefa kuchni. Być może pan Mateusz trafił na wybitnie zły dzień dla lokalu. Najlepszym sposobem przekonania się o jakości lokalu będzie odwiedzenie jej samodzielnie.

Najlepsze newsy:

  1. Lidl rozdaje po 1000 zł. Wystarczy jedna prosta rzecz, aby każdy pracownik zyskał pieniądze
  2. Dramat na polskim lotnisku. Uderzyli prosto w ziemię
  3. Rudi Schuberth narzeka na żenująco niską emeryturę. Wybudował 4 domy obok Łeby, wynajmuje turystom i sprzedaje swoje wyroby wędliniarskie
  4. Gwiazda Polsatu błaga wszystkich swoich fanów o wielką sumę pieniędzy. Aktorka znana jest ze zdrowego odżywiania
  5. Koniec pobłażania, kontrowersyjny komunikat. Nikt nie wejdzie do sklepu i restauracji na dotychczasowych zasadach
  6. 20-letni Brazylijczyk już niedługo może zagrać w Legii Warszawa. Jego agent przekazuje ważny komunikat

Źródło: google / Niewinni czarodzieje 2.0 / opinie

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł