Kuba Wojewódzki pokazał jak mieszkaInstagram / @kuba_wojewodzki_official

Niewiarygodne jak mieszka Kuba Wojewódzki. Jego słowa o kuchni nie mieszczą się w głowie

Nie da się ukryć, że Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce. Często dzieli się on scenami ukazującymi życie prywatne za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zdjęcia wnętrza robią wrażenie. Gwiazdor TVN wyraził nietypową opinię na temat kuchni. Jego słowa mogą wywołać spore poruszenie wśród smakoszy.

Kuba Wojewódzki zasłynął za sprawą szczerego do bólu i ciętego języka. Goście występujący w jego programie z pewnością nie mają lekkiego zadania. Dziennikarz jakiś czas temu zmienił miejsce zamieszkania. Chwaląc się swoją kuchnią wyraził wyjątkowo zaskakującą opinię.

Smutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnięSmutne doniesienia o żonie Zenka Martyniuka. A jeszcze niedawno para mówiła o diecie i pokazywała imponującą kuchnięCzytaj dalej

Jak mieszka Kuba Wojewódzki?

Ciężko znaleźć dziennikarza, który cieszyłby się taka popularnością jak Kuba Wojewódzki. Często mogliśmy się spotkać z jego błyskotliwymi wypowiedziami dotyczącymi najróżniejszych kwestii. W jednym ze zdjęć opublikowanym na Instagramie gwiazdor pokazał swoją kuchnię. Kuba Wojewódzki opatrzył je opisem, który niektórym osobom może nie przypaść do gustu.

Kuba Wojewódzki zamieszkał w apartamencie znajdującym się nieopodal warszawskich Łazienek Królewskich. Wnętrze cechuje się nowoczesnością z dozą minimalizmu. Pod zdjęciem ukazującym kuchnię dziennikarz podzielił się wskazówką, która tłumaczy w jaki sposób dba on o należyty porządek. Co powiedział Kuba Wojewódzki?

Dzisiaj grzeje:

  1. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  2. Ludzie uciekali, ona nie zdążyła, nie żyje. Niewyobrażalna tragedia w hostelu w Polsce.
  3. Masz pod ręką monetę 5 zł? Weź jutro do Biedronki, będzie miała ogromną moc nabywczą

Kuba Wojewódzki i jego porada dotycząca kuchni

- Aby zachować czystą kuchnię należy zrezygnować z gotowania - napisał Kuba Wojewódzki pod fotografią opublikowaną na portalu Instagram. Nie da się ukryć, że takie słowa mogą wywołać konsternację wśród miłośników kulinariów. Warto jednak zauważyć, że dziennikarz regularnie zachwala diety pudełkowe. W związku z tym raczej się nie oddaje się kuchennym przygodom. Internauci w komentarzach pozwolili sobie na kąśliwe docinki.

- Trochę jak w prosektorium, pasuje - napisał jeden z niezadowolonych użytkowników portalu Instagram. Dziennikarz nie pozostał obojętny na tego typu komentarze.
- Prosektorium. Ludzie się zabijają żeby tam trafić - odpowiedział Kuba Wojewódzki. Pod komentarzami gwiazdor TVN nadmienił również, że narzekające osoby są napędzane przez frustrację. Jak oceniacie wystrój kuchni dziennikarza?

Kuba Wojewódzki i jego mieszkanie

Instagram / @kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki i jego mieszkanie

Instagram / @kuba_wojewodzki_official

Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyByła żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej dietyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Waloryzacja 2021. Podwyżki jednak inne niż obiecano
  2. Gwiazda serialu emitowanego na Polsacie ma nowotwór. ''Postawili już na mnie krzyżyk''
  3. Wszyscy się smucą po doniesieniach o Gardias i córeczce. Kwestię jedzenia gwiazda TVN traktuje w szczególny sposób
  4. Najlepsze, najszybsze, najpyszniejsze ciasto bez pieczenia. Nie da się opisać smaku, jest boskie
  5. Lata całe nie widziano ich w Polsce. Polak znalazł grzyby warte 7 tys. euro/kg
  6. Pan młody wybiegł z własnego wesela. Gdy goście poznali powód ucieczki, osłupieli ze zdumienia

Źródła: RMF; Instagram / @kuba_wojewodzki_official

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł