Kucharka pokazała zbyt wieleInstagram / that.carioca

Piękna kucharka wywołała skandal, wszystko za sprawą jednego nagrania. Pokazała zdecydowanie za wiele

Kucharka przeważnie kojarzy nam się z fartuchem lub strojem, który będzie praktyczny podczas gotowania. Pewna kobieta postanowiła przełamać te stereotypy i wywołała tym samym ogromny skandal. Wystarczyło jedno nagranie, by Internet zawrzał. Ujęcia z udostępnionego przez nią filmu mówią same za siebie.

Niejedna kucharka dostosowuje swoje odzienie do podejmowanej pracy. Niektórzy jednak decydują się na niezwykle odważne kroki. Do tego grona można zaliczyć pewną gotującą 39-latkę. Kobieta dzieli się swoimi kuchennymi przygodami w niekonwencjonalny sposób. Dla wielu osób może okazać się skandaliczny.

Michała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposóbMichała zwolnili z pizzerii w Kraśniku. Zemścił się na właścicielce w najbardziej perfidny sposóbCzytaj dalej

Kucharka, która wywołała skandal

Piękna kucharka, o której mowa nazywa się Cândida Batista i pochodzi z Brazylii. 39-latka pracuje jako modelka i nieraz gościła na okładkach magazynu "Playboy". Pismo słynie z prezentowania kobiecych wdzięków. W nagraniu zamieszczonym przez gwiazdę magazynu również możemy je dostrzec.

Cândida Batista oprócz modelingu posiada jeszcze jedną pasję. Kobieta realizuje się jako kucharka. Warto zauważyć, że ukończyła studia z tego zakresu na Estácio de Sá Universities.
Kucharka chętnie dzieli się swoimi poczynaniami kulinarnymi za pośrednictwem Instagrama. Na jej profilu często możemy zobaczyć zdjęcia związane z kuchnią, które eksponują jej wdzięki. Jeden film może wywołać konsternację. Czy pokazała na nim zbyt wiele?

Dzisiaj grzeje:

  1. Mszyce niszczą twoje krzewy owocowe? Zasiej obok nich jedną konkretną roślinę
  2. Aż 4 tysiące złotych dodatku dla emeryta i to każdego miesiąca. Coraz więcej seniorów uprawnionych

Kontrowersyjna kucharka i jej nietypowe podejście do kuchni

Na filmie, który zamieściła w sieci piękna kucharka możemy obserwować, jak przygotowuje wykwintne kanapki w wyjątkowo skąpym odziemiu. Ma na sobie wyłącznie koszulkę na ramiączka i dolną cześć skąpej bielizny. Jak kucharka podchodzi do kuchni?

- Urodziłam się jako namiętna, porywcza i zmysłowa osoba. Widać to nie tylko w moim ogólnym nastawieniu, ale również w sztuce gotowania. Do każdego dania używam co najmniej jednego tradycyjnego brazylijskiego składnika, w połączeniu z produktami sezonowymi i lokalnymi. Moje gotowanie jest zawsze kreatywne, ale nie robię szalonych kombinacji. Przeciwnie, bardzo ważne jest dla mnie zachowanie naturalnego smaku i piękna moich składników - napisała o sobie kucharka na portalu Take a chef. Zdjęcia z filmu potwierdzają te słowa.

Kucharka pokazała zbyt wiele

Kadr z filmu zamieszczonego na Instagramie that.carioca

Kucharka przesadziła?

Kadr z filmu zamieszczonego na Instagramie that.carioca

Najlepsze newsy:

  1. Zbiorowy gwałt na nastolatce w centrum miasta. Tragedia w Bydgoszczy
  2. Kolejne europejskie miasto zrywa współpracę z Polską. Powód jest poważny
  3. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  4. Mąż Maryli Rodowicz zobaczył co gwiazda dodaje do potraw i nie wytrzymał. Tajemnica wyszła na jaw w przykrych okolicznościach
  5. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  6. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty

Źródła: Instagram / that.carioca / se.pl / takeachef.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł