Znany kucharz zmarł, miał tylko 48 latpixabay.com/_Alicja_

Nie żyje uwielbiany kucharz, miał tylko 48 lat. Jego słodkie wypieki podbiły serca jurorów i widzów popularnego show

Uwielbiany kucharz nie żyje. Jego kulinarne umiejętności były niebywale ogromne. Występował w popularnym programie telewizyjnym, a jego wypieki sprawiały, że jurorzy nie mogli powstrzymać zachwytu.

Kucharz, który występował w jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych, nie żyje. Fani i jurorzy uwielbiali jego cukiernicze popisy, którymi chwalił się na wizji. Zmarł mając jedynie 48 lat, wielka strata.

Biedronka zadecydowała, koniec ze zniżkami tylko dla seniorów. Najbliższy tydzień zapowiada się znakomicieBiedronka zadecydowała, koniec ze zniżkami tylko dla seniorów. Najbliższy tydzień zapowiada się znakomicieCzytaj dalej

Popularny kucharz nie żyje - swoimi umiejętnościami zaskakiwał wszystkich

Cukiernictwo jest jednym z najtrudniejszych gałęzi gastronomii. Dobrze dobrane składniki, ich odpowiednie proporcje, poprawna temperatura piekarnika - aby przygotować doskonale ciasto trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Jemu przychodziło to naturalnie.

Swój debiut zaliczył w popularnym programie "Bake Off". To właśnie tam dał się poznać jako zawsze uśmiechnięty i bardzo zdolny cukiernik. Jego wypieki sprawiały, że ciężko było uwierzyć własnym oczom. Następnie zdołał dostać angaż w znanej śniadaniowej telewizji.

Pojawiał się na antenie BBC, w telewizji której prowadził swoje własne kulinarne show. W 2015 roku wydał książkę kucharską, która biła rekordy poczytności. Niestety, w zeszłym tygodniu przegrał walkę z chorobą, która zabija miliony ludzi.

Zanim Luis Troyano zdobył dużą popularność i zaczął działać w branży cukierniczej, pracował jako manager marketingowy oraz grafik w swoim rodzinnym mieście Stockport.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rozpływające się w ustach ciasto za grosze dla leniwych. Zrobisz je w zaledwie 10 minut, bez pieczenia
  2. Skandal z udziałem Majdanów. Internauci nie żałowali. "Pani jest chora psychicznie". Popularna para przed pandemią uwielbiała zwiedzać egzotyczne kraje
  3. Rydzyk otworzył nowy sklep z cenami tylko dla bogaczy. Za kilogram mąki zapłacimy 50 złotych, a dalej jest tylko gorzej

W 2015 roku został patronem lokalnego centrum walki z rakiem. Jak sam wyjawił, kiedy był nastolatkiem jego ojciec zmarł na nowotwór, co bardzo się odbiło na jego psychice. On sam od wielu lat zmagał się z ciężkim nowotworem przełyku.

Dzisiaj o jego śmierci poinformowała na Twitterze jego agentka, Anne Kibel. Ja podaje portal teleshow.wp: "Tuż przed śmiercią Troyano zdążył podziękować lekarzom za to, że dzięki ich staraniom mógł cieszyć się życiem dużej, niż początkowo przypuszczano."

Nowotwór jest bardzo ciężką chorobą, która wraz z chorobami serca jest najczęstszą przyczyną zgonów. Zdecydowanie warto poświęcić trochę swojego czasu i przeprowadzać regularne badania.

Fani Luisa Troyano pogrążyli się w wielkiej żałobie, o czym dali znać pod Twittem jego agentki. Przekazywali szczere kondolencje jego rodzinie i najbliższym.

My także łączymy się w bólu i przekazujemy największe wyrazy współczucia.

Lous Troyano nie żyje

twitter/@luistroyano

Obierając ziemniaki widzisz pod skórką zielony kolor? Wyrzuć je natychmiast, zjedzenie grozi ogromną tragediąObierając ziemniaki widzisz pod skórką zielony kolor? Wyrzuć je natychmiast, zjedzenie grozi ogromną tragediąCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rząd w ostatniej chwili wprowadził nowy zakaz. Obowiązuje już od dziś, wielu Polaków będzie oburzonych
  2. Ojciec Rydzyk zarabia na rolnikach? Niebotyczne kwoty, tego świat nie widział
  3. Mąż Anny Dymnej walczy o życie. Aktorka również ma problemy zdrowotne, przez które trudno jej gotować i robić ukochane przysmaki
  4. Uwielbiana przez miliony surówka z selera i jabłka, pasuje do każdego obiadu. Wyróżnia ją aksamitna słodycz i niezrównany smak
  5. Polacy złapią się za głowy. Wyszło na jaw co Gessler wkłada do kapusty robiąc gołąbki
  6. Dzisiaj weszły w życie poważne zmiany dotyczące kwarantanny. Na czym dokładnie polegają?
  7. Niezwykła historia 71-latka z Polski. Był pewien, że spotkał kosmitów, nie spodziewał się

Źródło: thesun.co.uk, teleshow.wp.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł