KucharzPixabay

Żył tylko 32 lat. Podano wstrząsająca przyczynę śmierci uwielbianego kucharza

Kucharz znany ze swoich poczynań w Hell’s Kitchen, Karol Fijołek, odszedł od nas w wieku 31 lat. Jak mówi jego rodzina, przegrał walkę z chorobą, która przyszła zupełnie niespodziewanie.

Kucharz Karol Fijołek, uczestnik 4 edycji pogramy telewizyjnego Hell’s Kitchen, zmarł 3 listopada. Wiadomość zasmuciła fanów sympatycznego kucharza. Jeden z członków rodziny postanowił podzielić się informacją na temat przyczyny śmierci kucharza.

Kucharz od kilku lat mieszkał i pracował w okolicach Bielska-Białej. Wziął udział w IV edycji popularnego show Polsatu Hell's Kitchen. Wstrząśnięci widzowie długo zastanawiali się co było przyczyną tak ogromnej tragedii.

Prawdę o śmierci sympatycznego kucharza wyjawił na swoim profilu na Facebooku siostrzeniec zmarłego - Kacper Kowalczyk. Ciężko powstrzymać łzy, młody mężczyzna przegrał z ciężką i nieobliczalną chorobą.

Buraki zmiksowane z dwoma dodatkami działają lepiej niż antybiotyk. Nic nie ma potężniejszego działaniaBuraki zmiksowane z dwoma dodatkami działają lepiej niż antybiotyk. Nic nie ma potężniejszego działaniaCzytaj dalej

Drugiego października Karol, przebywając w domu, poczuł się gorzej. Wezwał karetkę po czym stracił przytomność” – napisał członek rodziny Karola Fijołka.Co więcej, po wezwaniu karetki stracił przytomność i nie uzyskał jej już do samego końca. Młody kucharz niestety zmarł 3 listopada. Poruszył serca swoich fanów oraz przyjaciół z programu Polsatu.

Między innymi koledzy i koleżanki z planu kulinarnego show zabrali głos. „W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hell's Kitchen. Spoczywaj w spokoju” – napisał Marcin Wodziński.

„Żegnaj. Są takie momenty, że słów brakuje… Ogromne współczucie dla rodziny” – pożegnała kolegę Sylwia Biały. Siostrzeniec Karola Fijołka, Kacper Kowalczyk, podzielił się z internautami informacją na temat stanu, w jakim był Karol przed śmiercią. Jej przyczyną była ciężka choroba.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie chce już słyszeć o innych surówkach. Jesienny miks warzyw wzmacnia odporność i dodaje energii
  2. Tata zrobił córeczce pamiątkowe zdjęcie na tle klifów. 1 szczegół przeraża, żaden spacerowicz nie chciałby podobnego przeżycia
  3. Wieczorem pokroiła 2 główki kapusty. Rano opadła jej szczęka

Znana jest przyczyna śmierci uwielbianego kucharza. Ciężko powstrzymać łzy.

Siostrzeniec Karola Fijołka podał w mediach społecznościowych przyczynę śmierci młodego kucharza. Ciężko powstrzymać łzy. Okazało się, że chłopak zmagał się z ciężką i wyniszczającą chorobą, o której niestety sporo w ostatnim czasie się mówi.

Niestety, wszystko wskazuje na to, że to koronawirus doprowadził do zapalenia płuc i dużego obciążenia organizmu kucharza. Pogrzeb Karola Fijołka odbył się w Gozdowie w województwie wielkopolskim w sobotę 7 listopada. Za pośrednictwem sieci złożono wiele kondolencji i wyrazów wsparcia i smutku dla rodziny Karola.

Jak podaje Radiozet.pl, zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u Karola w szpitalu po tym, jak został już tam przewieziony karetką. Reszta rodziny, która widziała się z Karolem na tydzień, zanim został przyjęty do szpitala, także miała potem wykonane testy ze względu na objawy, które mieliśmy.

W przypadku każdego z nas potwierdzono obecność RNA wirusa w wymazie pobranym z gardła Ciało Karola poddane zostało kremacji i w urnie przewiezione do Wrześni z Raciborza. Stamtąd urna została odebrana przez zakład pogrzebowy.

Czas pandemii ma nowe prawa i obowiązki, przez co uiszczono dodatkowe opłaty za dezynfekcje i załatwienie spraw w urzędach przez pracownika zakładu pogrzebowego. Jak mówi bliski rodziny, wszystko ze względu na odległość rodziny do Raciborza, w którym doszło do całej tragedii.

Najbliższym Karola składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Polsat i śmierć uczestnika

Zrobimy zakupy spożywcze w niedzielę? Wicepremier rozwiewa wszelkie wątpliwościZrobimy zakupy spożywcze w niedzielę? Wicepremier rozwiewa wszelkie wątpliwościCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Mamy potwierdzenie, nowy zakaz już od 11 listopada. Zła wiadomość dla wielu Polaków
  2. Nie będzie dofinansowania do KRUS przez pewien czas dla wielkiej części osób. Powód poraża
  3. Łatwiejszy do zrobienia niż sok czy syrop, a tak samo skuteczny. Na jesienne przeziębienia sięgnij po napar z imbiru
  4. Natychmiast sięgnij po syrop z czosnku, jeśli zauważyłeś u siebie symptomy choroby. Piorunująco skuteczny, domowy sposób
  5. Hitowe tradycyjne placki ziemniaczane po białorusku. Deklasują przepis Gessler
  6. Przełom w pracach nad szczepionką przeciwko COVID-19. "To wielki dzień dla ludzkości, jak i całej nauki”
  7. Największy radioteleskop do poszukiwania kosmitów miał kolejny wypadek. Zagadkowa sytuacja rodzi nowe teorie

źródło: radiozet.pl

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł