Kuchenne Rewolucje - wielki szok dla fanówKadr z programu Kuchenne Rewolucje prod. TVN ; Instagram/@sylwia_peretti

Nowa Królowa Życia brała udział w "Kuchennych rewolucjach". Na ostatnich zdjęciach zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat

"Kuchenne Rewolucje" zajmowały się wieloma restauracjami z różnym skutkiem. Okazuje się, że w programie prowadzonym przez Magdę Gessler brała udział nowa "królowa życia". Na nowych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej.

Przez program "Kuchenne rewolucje" przeszło wiele restauracji, które potrzebowały pomocy specjalistki od prowadzenia lokalu gastronomicznego. Magda Gessler, w ciągu wielu lat prowadzenia show, próbowała naprawić mnóstwo knajp, niestety z różnym skutkiem. Redakcja Pudelka zdołała zauważyć pewne podobieństwo pomiędzy nową "królową życia" a jedną z właścicielek, której restauracja była odnawiana przez znaną restauratorkę. Na nowych zdjęciach wygląda zupełnie inaczej niż dawniej.

Niestety, córka potwierdziła niezwykle smutną wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda niedawno opowiadała o swojej diecie, wzbogaciła jadłospis o wyjątkowy produktNiestety, córka potwierdziła niezwykle smutną wiadomość o Beacie Tyszkiewicz. Gwiazda niedawno opowiadała o swojej diecie, wzbogaciła jadłospis o wyjątkowy produktCzytaj dalej

"Kuchenne Rewolucje" miały ciekawą uczestniczkę

"Królowe Życia" są hitowym programem stacji telewizyjnej TTV, który przyciąga przed telewizory tłumy fanów. Na ekranie możemy śledzić losy uczestniczek, które próbują spełnić swoje marzenie o iście królewskim życiu. Jedna z najnowszych uczestniczek programu już wcześniej występowała w telewizji. W 2011 roku była właścicielką restauracji, w której przeprowadzona została interwencja Magdy Gessler. Niestety, skutek był całkowicie odwrotny do zamierzonego.

Dzisiaj grzeje:

  1. Rzadkie śpiewające psy przetrwały. Niesamowite wideo odkrycia ekspedycji w Nowej Gwinei
  2. Przeglądnij dobrze swoje szuflady. Za niektóre stare monety możesz dostać krocie

Gwiazda TVN postanowiła całkowicie się odciąć od lokalu o nazwie "Karczma u Jędzy" po tym, jak okazało się, że właściciele w ogóle nie zastosowali się do zaleceń ekspertki. Po rewolucji zwolnili jedyną znającą się na wprowadzonej austriackiej kuchni kucharkę, a sprawiającą największe kłopoty kelnerkę, wbrew prośbom Magdy, pozostawili.

W 9 sezonie "Królowych Życia" właścicielka nie działającej już "Karczmy" Sylwia Peretti pojawi się wraz z 5 innymi nowymi uczestnikami programu. Choć historia życia Sylwii jest szalenie ciekawa, o wiele większą uwagę przykuwa jej metamorfoza. Peretti zaskakuje o wiele bardziej podkreśloną sylwetką, bujnymi i gęstymi włosami oraz uwypuklonymi ustami.

Poza udziałem w programie najnowsza uczestniczka "Królowych Życia" prowadzi także własny salon SPA oraz zajmuje się modelingiem. Fani programu z pewnością nie mogą się doczekać dalszych perypetii Sylwii, która w "Kuchennych Rewolucjach" za nic miała sobie rady Gessler. A co wy sądzicie o jej transformacji?

Sylwia Peretti w nowej odsłonie

instagram/@sylwia_peretti

Sylwia Peretti w nowej odsłonie

instagram/@sylwia_peretti

Dramatyczne sceny w Biedronce. Natychmiast wezwano służby, kasjerka została przewieziona do szpitalaDramatyczne sceny w Biedronce. Natychmiast wezwano służby, kasjerka została przewieziona do szpitalaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kapitalne wieści dla Polaków. Opłat z NFZ będzie można uniknąć
  2. Lekcje w szkołach na całkowicie nowych zasadach? Zaskakujące słowa szefa Ministerstwa Edukacji
  3. Ewa Wachowicz zmodyfikowała przepis na słynnego Colesława. Jej wersja słynnej surówki jest jeszcze lepsza niż oryginał
  4. Przez 3 dni piła napar z liści laurowych. Efekty ją poraziły
  5. Cała Polska w czerwonej strefie? GIS wydał najgorszy możliwy komunikat
  6. Dramat u Martyniuków. Czarny scenariusz, którego nikt się nie spodziewał

Źródło: pudelek.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł