Kuchenne Rewolucje znowu zaskakująFacebook/KuchenneRewolucjeTVN

Całkowity brak szacunku do jedzenia? Gessler wywaliła na podłogę pełen talerz wściekle krzycząc

Kuchenne Rewolucje przyzwyczaiły swoich fanów do wielu dramatycznych sytuacji. W najnowszym odcinku Magda Gessler przeszła samą siebie. Ze wściekłym okrzykiem na ustach wyrzuciła jedzenie na podłogę.

Kuchenne Rewolucje są programem, w którym Magda Gessler może dać upust swoim emocjom. Często raczy telewidzów krzykami i obraźliwymi słowami, które bez dwóch zdań są uwielbiane przez fanów. Choć Magda dała się poznać jako żywiołowa kobieta, która zawsze mówi co myśli, tym razem przekroczyła granicę. Ze wściekłości rzuciła talerzem pełnym jedzenia o ziemie, co wywołało ogromne emocje. Internauci podzielili się na dwa obozy. Jeden z nich kibicuje Magdzie, a drugi wręcz przeciwnie. Do którego obozu należysz ty?

Rudi Schuberth zażenowany skandaliczną kwotą emerytury. Sprzedaje wędlinyRudi Schuberth zażenowany skandaliczną kwotą emerytury. Sprzedaje wędlinyCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje znowu wywołały wielkie emocje

Kuchenne rewolucje są emitowane na antenie TVN-u tak długo, że trudno wyobrazić sobie kolejny rok bez nowych przygód Magdy Gessler. Jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek zawsze stara się zwalczyć najokropniejsze kulinarne koszmary, które stworzyli zagubieni restauratorzy. Posiada ona cenne doświadczenie, bogatą wiedzę oraz ogromną charyzmę co sprawia, że dla wielu osób uchodzi za niekwestionowany autorytet w świecie gastronomii. Tym razem przeszła jednak samą siebie, a jej zachowanie podzieliło miliony Polaków.

Dzisiaj grzeje:

  1. Kapitalne ciasto bez pieczenia z 3 aksamitnymi warstwami. Kilka minut roboty i zachwyt wszystkich gwarantowany
  2. Skutki są porażające. Huragan przeszedł nad Polską. Straszna noc dla części Polski
  3. Dorota Szelągowska wyprawiła wesele za 65 złotych. Nie mieści się w głowie, co podała swoim gościom do jedzenia

Do Internetu wyciekł króciutki wycinek jednego z odcinków "Rewolucji". Widać na nim jak Magda bierze silny zamach i rzuca talerzem pełnym jedzenia o sąsiedni stolik. Restauratorka trafia talerzem o róg stołu, co sprawia, że całe jedzenie ląduje na ziemi, a talerz spada na krzesło. Zachowanie Gessler wywołało ogromną burzę i ludzie tłumnie ruszyli do komentowania.

- Dramat jak ta Gesslerowa się zachowuje - (pisownia oryginalna) twierdzi fan Kuchennych Rewolucji.
- Bez klasy, w głowie się nie mieści. Pani Magda myśli, że wszystko jej wolno, no bez przesady, trochę szacunku - (pisownia oryginalna) pisze jedna z internautek.
- Nie to nie może mieć miejsca takie zachowanie Pani Magdy. Jak może czyjeś talerze bądź patelnie tłuc, w mojej głowie to się nie mieści. Nie zrozumiem tego nigdy - (pisownia oryginalna) twierdzi inna fanka.
- Taką Panią Magdę uwielbiam - uważa komentująca.

A jakiego zdania jesteście wy? Dajcie znać w komentarzach.

Kamil wczoraj kupił karkówkę za 10 zł/kg. Ze środka wyciekła okropność, nie mógł uwierzyć własnym oczomKamil wczoraj kupił karkówkę za 10 zł/kg. Ze środka wyciekła okropność, nie mógł uwierzyć własnym oczomCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dotarli do trzypoziomowego planu rządu. Możliwe jeszcze ostrzejsze obostrzenia
  2. Umyślnie wyłączyła aparat tlenowy 13-latki. Dziewczynka pozostawiona na pewną śmierć
  3. Poniżona i wyrzucona z restauracji Magda Gessler nie zapomni feralnego dnia do końca życia
  4. Niestety, potwierdzono smutne doniesienia o Dorocie Gardias. Dziennikarka kocha gotować, dzieliła się nawet egzotycznym przepisem
  5. Kotlety schabowe po francusku biją na głowę wszystko. Znajomi będą błagać o przepis
  6. Od dzieciństwa mówili jej, że jest brzydka. Teraz codziennie publikuje nowe selfie na Instagramie

Źródło: facebook.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł