Kuchenne Rewolucje dały nowy wyraz kaukaskiej restauracjiMAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News, canva/Natalia Lisovskaya

Brał udział w Kuchennych Rewolucjach. Powiedział, co myśli o programie

Kuchenne Rewolucje odmieniają oblicza wielu restauracji - doskonałym przykładem jest lokal mieszczący się w Toruniu przy ulicy Łaziennej 13, który obecnie nazywa się "List z Kaukazu". Magda Gessler odwiedziła go pod koniec listopada. Restauracja obecnie ma 3 razy więcej zamówień. Rewolucja zdecydowania udała się w przypadku tego miejsca.

Kuchenne Rewolucje wywołują ogromne emocje u niemalże wszystkich. Magda Gessler potrafi bardzo mocno się denerwować, restauratorzy często zalewają się łzami, a widzowie nie mogą wysiedzieć na kanapie, oglądając program w telewizji.

Jeden z lokali, który znajduje się w Toruniu, jest przykładem tego, że ekipa Magdy Gessler faktycznie pomaga restauracjom, które biorą udział w programie. Okazuje się, że po interwencji Gessler, właściciele zauważyli trzykrotny przyrost klientów w porównaniu do czasów sprzed rewolucji.

Kuchenne Rewolucje umożliwiają poprawę działalności restauracji

Kuchnia kaukaza przynoszona jest do Polski wraz z ludźmi pochodzącymi z Gruzji, Armenii czy Kazachstanu. Charakteryzuje się aromatycznymi mięsami, smacznymi zapiekanymi plackami czy użyciem dużej ilości nabiału do gotowania. Podobną kuchnię oferuje lokal "List z Kaukazu".

Restauracja mieści przy ulicy Łaziennej 13 w Toruniu. W listopadzie, pomiędzy 23 a 27, odbywała się w nim rewolucja przeprowadzona przez Magdę Gessler i jej ekipę. Okazuje się, że przemiana powzięta przez Gessler przyniosła oczekiwany skutek.

Wybierasz się na zakupy do Biedronki? Sieć przygotowała niespodziankiWybierasz się na zakupy do Biedronki? Sieć przygotowała niespodziankiCzytaj dalej

Najpierw nie nadążałem z odbieraniem telefonów. Około 250 osób, jak policzyłem, dzwoniło w ostatnich dwóch tygodniach z pytaniami o nasze potrawy, a także dopytując o przebieg wizyty Magdy Gessler w lokalu - opowiada redakcji nowosci.com.pl Norbert Gackowski, właściciel lokalu.

Większość z tych osób zainteresowała się nami pierwszy raz, wskutek promocji zdobytej za sprawą udziału w programie - dodaje Gackowski w dalszej części wypowiedzi. Trzeba przyznać, że Magda Gessler bardzo przyłożyła się, aby "List z Kaukazu" osiągnął duży sukces.

Liczba zamówień wzrosła nam już 3-krotnie. Wcześniej mieliśmy w dni weekendowe średnio po 10 zamówień, a teraz po 30-35. W dni powszednie natomiast tych zamówień mamy teraz po 15, a mieliśmy... zero lub kilka - wyjawia szczegółowe informacje na temat zamówień Gackowski redakcji nowosci.com.pl.

Klienci są ciekawi nowych smaków i często wybierają opcje zaproponowane przez Magdę Gessler. Są to między innymi barszcz ormiański z wkładką warzywną, który za 500 ml kosztuje 15 zł, gulasz barani za 30 zł, czy pikantna zupa charcho z baraniną za 22 zł za 500 ml.

Restaurator przyznaje, że jest bardzo zadowolony z finalnego efektu. Twierdzi także, że sam podjąłby podobne kroki co Magda Gessler. A jakie jest Twoje zdanie na temat "Kuchennych Rewolucji"? Daj nam znać w komentarzu na naszym Facebooku.

"Kuchenne Rewolucje" emocjonują wielu Polaków. Show telewizji TVN przyciąga przed ekrany milionową publikę. Jeżeli poszukujesz innych ciekawostek ze świata kulinarnego show-biznesu koniecznie śledź nasz portal? Oto przepis Magdy Gessler na amerykańskie naleśniki, a tutaj można przeczytać o jej przygodach na planie Kuchennych Rewolucji.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: nowosci.com.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł