Kuchenne Rewolucje powrócą na antenę TVNinstagram.com/magdagessler.official/pixabay.com/StockSnap

Potwierdzono ważną informację. Chodzi o Kuchenne Rewolucje, nadchodzą ogromne zmiany

Kuchenne Rewolucje są flagowym programem telewizji TVN. Show cieszy się ogromną popularnością wśród widzów stacji. Właśnie potwierdzono zaskakującą informację. Na program nie trzeba, tak jak do tej pory, czekać do wiosny! Już 14 stycznia do biblioteki platformy Player.pl trafi aż 6 nowych odcinków uwielbianego show Magdy Gessler. Znamy szczegóły najnowszego sezonu Kuchennych Rewolucji.

Kolejny sezon Kuchennych Rewolucji zbliża się wielkimi krokami. Pierwsze sześć odcinków programu trafi do biblioteki platformy Player.pl już 14 stycznia. Pierwszy będzie można obejrzeć za darmo. Nowy sezon programu trafi na antenę telewizji TVN dopiero wiosną. Czego możemy się spodziewać po najnowszej odsłonie Kuchennych Rewolucji?

Kuchenne Rewolucje - co nas czeka w nowym sezonie?

W najnowszym sezonie show Magda Gessler pokaże, w jaki sposób restauratorzy radzą sobie w trudnych czasach pandemii koronawirusa. Restauratorka odwiedzi między innymi Barlinek, Kraków, Łódź, Częstochowę, Toruń i Pogorzelicę.

W pierwszym odcinku programu gwiazda wybierze się do Barlinka, który kiedyś nazywany był "małym Berlinem". Restauratorka pomoże restauracji "Wielopolanka". Lokal ma długą tradycję, która sięga czasów przedwojennych. Jego aktualna właścicielka - Olga pracowała w nim wcześniej jako kelnerka.

Kobieta zaciągnęła ogromny kredyt, aby móc prowadzić wymarzoną restaurację. Niestety, zetknęła się z trudnymi realiami. Nie stać jej na wynajęcie obsługi lokalu, ale może liczyć na wsparcie najbliższych.

Stary trick z liściem laurowym uratował niejedną domową katastrofę. Doskonale znają go nasze babcieStary trick z liściem laurowym uratował niejedną domową katastrofę. Doskonale znają go nasze babcieCzytaj dalej

W prowadzeniu restauracji pomaga jej partner oraz córka Olga i jej chłopak. To właśnie wrażliwa nastolatka poprosiła o pomoc Magdę Gessler. Czy kuchenne rewolucje będą udane i przyniosą Oldze szczęście? Już nie możemy się doczekać pomysłów Magdy Gessler! Emisja odcinka: 14 stycznia na platformie Player.pl.

Kuchenne Rewolucje - fenomen telewizji TVN

Jesienne odcinki Kuchennych Rewolucji można było oglądać w czwartki w telewizji TVN od 3 września do 26 listopada 2020 roku. Do tej pory stacja, nie zdecydowała się na premierę programu na platformie Player.

Ostatnie sezony show zdominował temat pandemii. Obecny czas jest bardzo trudny dla restauratorów, o czym głośno mówi Magda Gessler. Uczestnicy programu mogą skorzystać z jej wiedzy i niezwykle kreatywnych pomysłów.

Uczestnicy poprzednich edycji show bardzo cenią sobie pomoc restauratorki. Jeden z nich niedawno wypowiedział się na temat swojego udziału w programie. Restaurator nie ma wątpliwości, że udział w show był dobrą decyzją, dzięki której jest w stanie przetrwać obecny trudny czas. Na ten temat pisaliśmy tutaj.

Jesteście ciekawi kolejnego sezonu Kuchennych Rewolucji?

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: Wirtualne media

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł