Kuchenne Rewolucje wywołały ogromny skandalScreen z programu "Odkrycia Magdy Gessler" emitowanego na kanale TVN

Podała Magdzie Gessler przeterminowaną kiełbasę, a pracownicy latami przeżywali piekło. Sprawa miała smutny finał

Kuchenne Rewolucje przez 10 lat emisji odmieniły oblicza dziesiątek restauracji. Jedna z nich była ogromnym wyzwaniem nawet dla Magdy Gessler. Cała historia swój finał znalazła w sądzie.

Kuchenne Rewolucje pełne są niebywałych historii, które nierzadko sprawiały, że oczy zalewały się łzami. Choć podczas transformacji Magda Gessler stykała się z wieloma nieprzyjemnościami ze strony właścicielu lokali, finalnie wiele z nich zdołało odbić się od dna i powrócić na odpowiednie tory. Jedna z historii zaprezentowaną przez celebrytkę TVN-u wywołała ogromny skandal, który nie skończył się jednak tylko na nerwach.

Klienci Biedronki, uważajcie, ujawniono ogromne oszustwo. Szkody mogą być nieodwracalne, zwłaszcza dla osób starszychKlienci Biedronki, uważajcie, ujawniono ogromne oszustwo. Szkody mogą być nieodwracalne, zwłaszcza dla osób starszychCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje spotkały się z wyjątkowo ciężkim przypadkiem

W 2016 roku Magda Gessler odwiedziła restauracje o nazwie "jadłodajnia Bartosz", która funkcjonowała na granicy upadłości. W trakcie rewolucji Gessler ujawniła skandaliczne warunki panujące w całym lokalu. Przemianowano także nazwę lokalu na "Wyszynek z Szynką". Prowadząca została poczęstowana przeterminowaną kiełbasą, a podczas doglądania kuchni i zaplecza odkryła, że wiele innych produktów także jest złej jakości.

Dzisiaj grzeje:

  1. Nie żyją, Lasy Państwowe wydały komunikat ostrzegawczy. Podczas grzybobrania uważaj
  2. TVP przekazało niewiarygodną wiadomość. Chodzi o CPK w Polsce, gigantyczne
  3. Gessler przeszła samą siebie. Niebywałe, co robi z ogórków kiszonych i do czego podaje

Jednym z najbardziej dyskusyjnych problemów były warunki zatrudnienia pracowników. Wypłata dla osób pracujących na pełnym etacie wynosiła około 800 złotych, ludzie pracowali tam jako stażyści (pracując tam przez długi czas), a same pensje często były bardzo mocno opóźnione. Wynagrodzenie mogło zostać obniżone jeszcze bardziej, jeśli pracownik, na przykład, przypalił jedzenie na kuchni.

Po emisji odcinka w telewizji sprawa wymknęła się spod kontroli. Choć Magda wymagała od właścicieli zmiany warunków pracy, ludzie nie wytrzymali. Do Sądu Rejonowego w Kielcach napłynęło wiele oskarżeń i zawiadomień o możliwości popełnienia przestępstwa. Przez pół roku trwało śledztwo w sprawie właścicielki lokalu.

- To wszystko jest śmieszne, ludzie nie wiedzą, jak było naprawdę, a robią zamieszanie. Z pracownicami umowy zostały rozwiązane za porozumieniem stron, na ich ewidentną prośbę, bo czuły się zaszczuwane przez ekipę telewizyjną - tłumaczyła właścicielka "Wyszynku z Szynką".

Kobieta finalnie została ukarana grzywną oraz pozbawieniem wolności na okres 6 miesięcy, w zawieszeniu na dwa lata.

Syn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejSyn Zenka Martyniuka kolejny raz upokarza byłą żonę. Teraz dyskredytuje jej zdolności kulinarne, niestety posunął się o wiele dalejCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Już pewne, wiadomo ile wyniesie czternasta emerytura. Potwierdził sam minister
  2. Zapowiedziano poważne zmiany. Dotkną pacjentów chorych na COVID-19
  3. Była żona Michała Wiśniewskiego jest nieuleczalnie chora. Diagnozę usłyszała będąc w ciąży, teraz musi przestrzegać rygorystycznej diety
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. Nawet największy niejadek poprosi o dokładkę. Pyszne kotlety schabowe po meksykańsku
  6. Zaproponowano mu fortunę za sprzedaż niezwykłego kota. Odpowiedział jednoznacznie

Źródło: wspolczesna.pl, echodnia.eu

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł