"Kuchenne rewolucje" przybrały nietypowy obrótScena z odcinka programu "Kuchenne rewolucje" znajdującego się na platformie Player.pl

Gessler przeszła samą siebie, porównała jedzenie do wymiocin i rzucała nim w złości. Na końcu odcinka widzowie osłupieli

"Kuchenne rewolucje" co tydzień przyciągają przed ekrany telewizorów całą masę widzów. Wszystko za sprawą nietuzinkowej prowadzącej. Magda Gessler często wyraża bardzo szczere i bolesne opinie. Jednak tym razem było o wiele bardziej dosadnie.

"Kuchenne rewolucje" są za całą pewnością jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Efekty metamorfoz, którym poddawane są restauracje robią ogromne wrażenie. Jednak zazwyczaj początki wywołują oburzenie u Magdy Gessler.

Wyprosili staruszkę ze sklepu spożywczego w trakcie godzin dla seniorów. Powód zdumiewaWyprosili staruszkę ze sklepu spożywczego w trakcie godzin dla seniorów. Powód zdumiewaCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" ponownie kipiały od emocji

Nie da się ukryć, że "Kuchenne rewolucje" nie byłyby takie same gdyby nie Magda Gessler. Charyzmatyczna prowadząca wielokrotnie zaskakiwała widzów. Jednak tym razem przerosła samą siebie. Co restauratorka zrobiła podczas programu?

"Kuchenne rewolucje" dotarły tym razem do Częstochowy. O pomoc poprosiła restauracja "Diavolo". Magda Gessler jak zawsze na początku odcinka postanowiła przetestować dania z menu. Jej reakcja była niezwykle wymowna.

- W Diavolo diabeł zakręcił ogonem, bo klienci omijają lokal szerokim łukiem, wybierając ofertę konkurencji. W karcie znajdziemy dania kuchni włoskiej, meksykańskiej, ukraińskiej i polskiej. Czy Magda Gessler nada restauracji przemyślany kierunek? - można wyczytać w opisie odcinka programu "Kuchenne rewolucje", który znajduje się na platformie Player.

Każdy kto chociaż raz oglądał "Kuchenne rewolucje", doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak Magda Gessler reaguje na wątpliwej jakości posiłki. W ostatnim z odcinków gwiazda programu nie mogła się powstrzymać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Pierogi bez lepienia? Zasmażane ruskie na waflach robi się w parę chwil, a smakują obłędnie
  2. Tłum wyszedł na ulice, wszystko przez decyzję rządu. Ludzie stracili cierpliwość, dołączyli hotelarze
  3. Nagłe komunikaty lada moment we wszystkich większych sklepach spożywczych. Padły znaczące daty

"Kuchenne rewolucje" jeszcze nigdy nie były tak dobitne

Magda Gessler najprawdopodobniej nigdy w trakcie programu "Kuchenne rewolucje" nie zareagowała tak ostro. Na pierwsze danie restauratorka czekała aż pół godziny. Dodatkowo jedna z potraw została porównana przez nią do wymiocin i wyrzucona na restauracyjną ladę.

- Jezus, tu narzygane. Jeden placek czy pięć placków? Czy jeden rozwalony? Mam to jeść? Skończymy na tym. To wygląda jak narzygane. Nie mówiąc o smaku - powiedziała Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje", jednocześnie wyrzucając danie na ladzie, przy której stali pracownicy restauracji.

Magda Gessler zdecydowała, że lokal skupi się na kuchni argentyńskiej. Został przemianowany na "Chimichuri Steak House" postawiono na elegancki wystrój i mięso najwyższej jakości. W jadłospisie pojawiły się polędwice, pieczone pierożki oraz pieczona papryka nadziewana ziemniakami i sosem chimichuri. Zapowiadało się bardzo obiecująco. Jak restauracja wypadła po kilku tygodniach?

- Smaki są kompletnie zmienione. Pierożki są rozmemłane. Macie innych ludzi, którzy nie kapują tego czego uczyłam - powiedziała Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje", dostępnym na platformie Player.

Gwiazda "Kuchennych rewolucji" podsumowała lokal wskazując na korzystne ceny i dobrej jakości mięso. Przyznała jednak, że smaków Argentyny nikt tam nie uświadczy. Nie da się ukryć, że odcinek był niezwykle emocjonujący. Smakosze, którzy go przeoczyli, mogą zobaczyć ostatnie "Kuchenne rewolucje" na platformie Player.

Nagłe komunikaty lada moment we wszystkich większych sklepach spożywczych. Padły znaczące datyNagłe komunikaty lada moment we wszystkich większych sklepach spożywczych. Padły znaczące datyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Nagła konferencja Mateusza Morawieckiego. Premier przekazał pilną wiadomość
  2. Tragedia: rolnik zabity przez maszynę. Michał umierał na rękach kuzyna
  3. Masz ochotę na małe co nieco? Za mniej niż 5 zł zrobisz przepyszny i zdrowy deser bez cukru, przepis jest banalnie prosty
  4. Najgorszy błąd podczas gotowania ziemniaków. Jego skutki są prawdziwym koszmarem
  5. Makłowicz zdradził swój trik na chrupiące i puszyste placki ziemniaczane. Poezja smaku, lepszych nie jedliście
  6. Od jutra wchodzą nowe obostrzenia. Bardzo ważne zmiany dotkną miliony Polaków
  7. Ogromne bombardowanie na Marsie. Efekty widoczne z satelitów

Źródła: Player.pl / Kuchenne Rewolucje; Fakt 24

Zapraszamy na naszego Instagrama

Następny artykuł