Kuchenne Rewolucje prowadzone są przez wyjątkową osobęInstagram.com/magdagessler_official

Gessler robi dziubek z ust i stroi dziwną minę. Niedomyty makijaż zadziwił wszystkich fanów

Kuchenne Rewolucje zadziwiają widzów głównie za sprawą barwnej osoby prowadzącej, pani Magdy Gessler. Prywatnie restauratorka również lubi wywoływać wiele emocji. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym stroi dziwną minę, a fanów zdumiał niedokładnie zmyty makijaż.

Kuchenne Rewolucje swoją popularność zawdzięczają głównie Magdzie Gessler, która potrafi stworzyć największe show. W programie TVN-u często widzimy, jak żywiołowy charakter pani Magdy wychodzi na pierwszy plan co kończy się niekiedy w nieobliczalny sposób. Tym razem celebrytka postanowiła podzielić się z fanami swoim prywatnym zdjęciem, które wywołało wiele spekulacji w komentarzach.

Pilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaPilny komunikat Biedronki, natychmiast zwróć lub wyrzuć ich produkt. Polacy nagminnie go kupują, bardzo niepokojąca informacjaCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje mogą być szokujące, jednak to Magda Gessler najbardziej zaskakuje

Magda Gessler ma prawdopodobnie jedyne w swoim rodzaju połączenie ze swoimi fanami. Pani Magda praktycznie codziennie dzieli się z nimi zdjęciami, nagraniami i historiami ze swojego życia. Nierzadko są to materiały mocno prywatne, więc celebrytka nie wstydzi się swojej osoby.

Jedno zdjęcie wywołało jednak ogromną burzę wśród obserwujących ją internautów. Na swoim instagramowym profilu zamieściła bowiem zbliżenie na własną twarz, na którym widoczny jest nie do końca zmyty makijaż oraz dzióbek, w którego kształt układa usta.

Dzisiaj grzeje:

  1. Lasy Państwowe wprowadziły 4 obostrzenia. Niebywale ważny komunikat dla wszystkich grzybiarzy
  2. Dostałeś pomoc z tarczy? Szykuj się na kontrolę, ZUS będzie prześwietlał każdego

Materiał podzielił jej fanów. Jedni dość uszczypliwie komentują jej wygląd, a inni chwalą za odwagę, która pozwoliła wrzucić jej tak naturalistyczne zdjęcie.

- Pani Magdo wielki podziw. Naturalnie tak się otworzyć to dopiero coś. Jesteś jaka jesteś, a dzisiaj trudno być sobą, pozdrawiam - pisze jedna z fanek.

- Bardzo niekorzystne zdjęcie - mówi inny użytkownik. Trzeba przyznać restauratorce, że posiada ogromne pokłady dystansu do samej siebie, za co trzeba jej pogratulować.

Selfie Magdy Gessler

instagram.com/@magdagessler_official

Najlepsze newsy:

  1. Najnowszy, zaskakujący ranking przed II turą. Rafał Trzaskowski dopiero na 3. miejscu
  2. 50 osób nie żyje, kilkanaście zaginionych, a może być gorzej. Wiadomość ze świata poraża
  3. Właśnie oszukują wszystkich. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed przekrętem phishingowym
  4. 40-letni Tomasz w piątkowy wieczór wybrał się na zakupy do Lidla. Nagle kasjerka zapytała o porażającą rzecz, od razu pobladł
  5. Obłędne kotlety lepsze niż schabowy i mielony. Rodzina od razu poprosi o dokładkę, hit gwarantowany
  6. Znany skoczek narciarski miał poważny wypadek. Jest w stanie krytycznym, trwa walka o życie

Źródło: Instagram.com/magdagessler_official

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł