Kuchenne Rewolucje znowu emitowaneKadr z programu Odkrycia Magdy Gessler emitowanego na kanale TVN

Polacy odliczają dni, cudowna wiadomość. Wraca najlepszy program kulinarny w Polsce

Ostatni odcinek show "Kuchenne Rewolucje" został wyemitowany na antenie kanału TVN 26 listopada zeszłego roku. Przez cały ostatni czas fani programu nie mogli się doczekać na kolejny sezon, który zacznie być udostępniany widzom 14 stycznia. Niestety, jest pewien haczyk - najnowsze odcinki dostępne będą jedynie na platformie player.pl

"Kuchenne Rewolucje" pełne są emocji, a charyzmatyczna Magda Gessler świetnie sprawdza się w roli prowadzącej, mentorki oraz restauratorki - dzięki niej wiele restauracji ponownie odżyło. Niestety, od końca listopada, fani musieli obejść się smakiem, ponieważ 26 listopada 2020 roku wyemitowano ostatni odcinek serii.

Na szczęście początek 2021 roku jest łaskawy dla widzów programu - już 14 stycznia będzie można oglądać pierwszy odcinek 22 serii, w którym oglądać będziemy mogli kolejne zmagania gwiazdy TVN-u. Nie wszyscy będą jednak zadowoleni.

"Kuchenne Rewolucje" tylko w Internecie

Decyzją stacji TVN, program od 14 stycznia będzie można oglądać na platformie internetowej player.pl. Premierowy pierwszy odcinek będzie udostępniony bezpłatnie, lecz kolejne wymagają uiszczenia opłaty, aby móc je oglądać. Choć premiera telewizyjna będzie miała miejsce, dokładna data nie została jeszcze podana.

Taka sytuacja może rozsierdzić bardziej tradycjonalnych telewidzów, wszak nie każdy chce oglądać "Rewolucje" na swoim komputerze. Mimo wszystko, dla prawdziwego fana, nie jest to żadna przeszkoda i wielu zapewne usiądzie przed ekranami i z wypiekami na twarzy będzie doglądać perypetii Gessler.

Okropne, porażające znalezisko w soczku dla dzieci znanej marki. Ojciec zdruzgotany widokiem, od razu powiadomił mediaOkropne, porażające znalezisko w soczku dla dzieci znanej marki. Ojciec zdruzgotany widokiem, od razu powiadomił mediaCzytaj dalej

Czego można spodziewać się w najnowszej serii?

W pierwszym odcinku ekipa Magdy Gessler przyjedzie do Barlinka, małego miasteczka w województwie zachodniopomorskim, w centrum którego można znaleźć lokal o nazwie Wielkopolanka - historia restauracji zaczyna się jeszcze przed wojną, a 5 lat temu kupiona została przez Olgę.

Wcześniej Olga pracowała w niej jako kelnerka, lecz dowiadując się o decyzji sprzedaży miejsca przez właściciela, kobieta wzięła ogromny kredyt i zdecydowała się kupić od niego gastronomiczny biznes. Niestety, nie wszystko przebiega po jej myśli.

Jak dowiadujemy się z opisu odcinka, właścicielka zmaga się astronomicznymi spłatami kredytu, niewielkim ruchem w knajpie, zadłużeniami w ZUS-ie i skarbówce, a także brakiem personelu. Kobiecie pomaga jej partner, który z powodu uzależnienia potrafi znikać na kilka dni. Pomoc oferuje jej także 15-letnia córka i jej 18-letni chłopak.

Chcesz poznać więcej ciekawych historii? Zajrzyj do tego tekstu, z którego dowiesz się, w jaki sposób klientka doprowadziła kelnerkę do łez. W tym artykule wyjaśniamy, dlaczego nie warto trzymać żywności na balkonie.

A jak wy zapatrujecie się na najnowszy sezon? Nie możecie doczekać się, aż w końcu ponownie zobaczycie swoja ulubioną restauratorkę? Dajcie znać w komentarzach o swoim podejściu do "Kuchennych Rewolucji".

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: se.pl, kuchennerewolucje.tvn.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł