"Kuchenne rewolucje" nie byłyby bez niej takie same.Facebook / @magdagessler.official

Przed chwilą zdjęcie trafiło do sieci. Gessler w mokrym podkoszulku, bez makijażu wynurza się z jacuzzi

"Kuchenne rewolucje" bez dwóch zdań cieszą się ogromną popularnością. Za ich ogromny sukces odpowiada Magda Gessler. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnie z zamieszczonych zdjęć może wywołać nie lada konsternację.

Nie da się ukryć, że "Kuchenne rewolucje" nie byłyby takie same gdyby zabrakło w niej Magdy Gessler. Restauratorka zasłynęła ze swojego niecodziennego temperamentu, który możemy również zaobserwować na jej Instagramie i Facebooku. Przed chwilą opublikowała zdjęcie w mokrym podkoszulku.

Stało się. W związku z sytuacją w kraju Biedronka pilnie zmienia godziny otwarciaStało się. W związku z sytuacją w kraju Biedronka pilnie zmienia godziny otwarciaCzytaj dalej

Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" opublikowała odważne zdjęcie

Wielbiciele programu "Kuchenne rewolucje" regularnie śledzą poczynania Magdy Gessler. Mistrzyni kulinariów może poszczycić się ponad milionowym gronem odbiorców na Instagramie. Gwiazda często ukazuje w mediach społecznościowych sceny ze swojego życia codziennego. Jednak tym razem dodała zdjęcie, którego nikt by się nie spodziewał.

- Relax .... w ciszy i spokoju na własnym terasie .... niezapomniane momenty ..., waldus .., robi zdjecie - (pisownia oryginalna) napisała gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" na swoim Facebooku. Zdjęcie, które znalazło się pod wpisem przedstawiało Magdę Gessler wynurzającą się z jacuzzi. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Potwierdzone: ING wprowadza spore podwyżki dla klientów. Opłat nie sposób uniknąć
  2. Naukowcy podali nowy objaw koronawirusa. Najczęściej występuje u dzieci
  3. Nie było żadnej nadziei, dawali jej 2 lata życia. Rozpoczęła kurację sokiem z popularnego warzywa, dziś czuje się znakomicie

Jak zareagowali wielbiciele programu "Kuchenne rewolucje"?

Bez wątpienia Magda Gessler bez makijażu i w jacuzzi może wywołać spore poruszenie wśród fanów. Wielbiciele restauratorki szybko wyrazili swoja opinię. Większość z nich jednoznacznie stwierdzała, że gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" wygląda świetnie w naturalnym wydaniu.

- Jak pięknie jest Pani bez makijażu - napisała jedna z fanek Magdy Gessler. Pozostałe opinie były bardzo bardzo zbliżone do tej. Co sądzicie o zdjęciu zamieszczonym przez gwiazdę programu "Kuchenne rewolucje".

Obrazy smakosze.pl

Facebook / @magdagessler.official

Najgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarzaNajgorszy, niewybaczalny błąd podczas pieczenia ciast. Nigdy nie wyjdą dobre, a wiele osób nagminnie go powtarzaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Pilny komunikat Biedronki. Sieć wprowadza ogromne zmiany, sklepy będą czynne w zupełnie innych godzinach
  2. Niedobór jednej witaminy zwiększa ryzyko zachorowania na COVID-19. Zaskakujące wyniki badań brytyjskich naukowców
  3. Jak Sekielski tak szybko schudł? Ujawnił oszałamiającą recepturę na zupę z buraka, ma prozdrowotne właściwości
  4. Obłędne gołąbki z przepisu Magdy Gessler. Farsz skrywa sekretny składnik
  5. W weekend będzie się działo, przygotuj się już teraz. Trzeba tylko zabrać do Biedronki monetę 5 zł
  6. Chwytający za serce występ w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek, który przejdzie do historii

Źródło: Facebook / @magdagessler.official

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł