Kuchenne rewolucje ponownie zaskakująInstagram / @kuchennerewolucjetvn

Nagle w sieci pojawiło się 6 nowych odcinków "Kuchennych rewolucji". Niestety, tylko pierwszy obejrzymy za darmo

Kuchenne Rewolucje są jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych. Magda Gessler niejednokrotnie wyciągała restauracje z różnych opresji. Fani programu z pewnością ucieszyli się na wieść o tym, że w sieci pojawiły się przedpremierowe odcinki. Niestety, tylko pierwszy z nich jest darmowy.

Nie da się ukryć, że Kuchenne Rewolucje mają aktualnie status kultowego programu, na którego odcinki widzowie wyczekują z niecierpliwością. Na platformie Player.pl zostały dziś zamieszczone nowe, nieemitowane w telewizji epizody uwielbianego show TVN-u.

Nowe Kuchenne Rewolucje do obejrzenia w sieci

Najprawdopodobniej nikt nie spodziewał się, że Kuchenne Rewolucje zagoszczą przedpremierowo w sieci. Stało się to możliwe za sprawą platformy Player.pl. Wielu smakoszy może być rozczarowanych faktem, że za obejrzenie wszystkich sześciu epizodów trzeba zapłacić.

Kuchenne Rewolucje niejednokrotnie wzbudzały spore emocje. Przeważnie działo się tak za sprawą Magdy Gessler, która jest prawdziwym wulkanem energii i zawsze mówi wprost co myśli. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, jak restauratorka zareagowała na nieświeże flaczki. Tym razem fani programu Kuchenne Rewolucje mają powody do radości.

Właśnie dziś platforma Player.pl zamieściła nieemitowane dotąd odcinki programu Kuchenne Rewolucje. Zostały one zarejestrowane w zeszłym roku, w trakcie trwającego do dzisiaj zagrożenia epidemiologicznego.

Pilne ostrzeżenie z sanepidu, wycofują ukochany produkt. Partie właśnie znikają ze sklepówPilne ostrzeżenie z sanepidu, wycofują ukochany produkt. Partie właśnie znikają ze sklepówCzytaj dalej

Zgodnie z informacjami opublikowanymi na stronie programu Kuchenne Rewolucje, tylko pierwszy z odcinków można obejrzeć bezpłatnie. Dostęp do pozostałych można otrzymać dopiero po wykupieniu stosownego dostępu. Epizody pojawią się w telewizji dopiero wiosną.

Pierwsze sześć odcinków nowej edycji „Kuchennych rewolucji” trafi do biblioteki Playera już 14 stycznia. Pierwszy epizod będzie udostępniony w ofercie bezpłatnej — głosi wpis zamieszczony na stronie programu Kuchenne Rewolucje.

Magda Gessler wyjaśniła dlaczego Kuchenne Rewolucje pojawiły się najpierw w sieci

Z okazji premiery nowych odcinków programu Kuchenne Rewolucje Magda Gessler odbyła rozmowę z portalem Fakt. W jej trakcie została zapytana o to, dlaczego w pierwszej kolejności epizody zostały opublikowane na platformie streamingowej.

Zauważyliśmy, że internet jest potęgą, a wielu młodych widzów mojego programu nie ma telewizora. Dlatego postanowiliśmy dać im prezent w postaci aż sześciu nowych odcinków w styczniu, by nie musieli czekać do startu ramówki w telewizji, czyli do marca — powiedziała gwiazda programu Kuchenne Rewolucje podczas rozmowy z portalem Fakt.

Wiele razy słyszałam od moich młodszych fanów, że oglądają mój program na przykład na telefonie i wprost odliczają dni do kolejnych odcinków, dlatego to ukłon w ich stronę — nadmieniła Magda Gessler.

Nie pozostaje nam nic innego niż wykupienie dostępu lub oczekiwanie na pojawienie się Kuchennych Rewolucji w telewizji. Do tego czasu możemy powspominać cięte komentarze, które Magda Gessler kierowała pod adresem restauratorów biorących udział w programie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:


Źródła: Fakt; kuchennerewolucje.tvn.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł