Kuchenne Rewolucje ponownie zaskoczyły fanówScreen miniaturki odcinka na stronie kuchennerewolucje.tvn.pl/

Gessler nie wytrzymała, jedzenie wylądowało na podłodze. Powód nie mieści się w głowie

Kuchenne Rewolucje od samego początku emisji wywołują ogromne emocje. I tym razem Gessler nie wytrzymała i rzuciła jedzeniem. Powód jest niebywały, aż ciężko uwierzyć.

Kuchenne Rewolucje od 10 lat sprawiają, że setki tysięcy Polaków zajmuje swoje miejsca przed telewizorami i co tydzień z zapartym tchem dogląda perypetii znanej restauratorki. Jej zadaniem jest zrozumienie problemów jakie targają upadającymi gastronomiami, rozwiązanie ich i wyciągnięcie lokali na prostą. W najnowszym odcinku Magda Gessler zetknęła się z nietypowymi przeszkodami - ciężko uwierzyć jak na nie zareagowała.

Ujawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myśleniaUjawniono ukryty cel godzin dla seniorów. Powód daje do myśleniaCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje kolejny raz przykuły uwagę widzów kontrowersją

Tym razem gwiazda TVN odwiedziła restaurację o nazwie "Bistro na Drzewiarzu", która mieści się w Jasienicy. Przybyła do lokalu z nadzieją na zjedzenie czegoś nowego, czego w żadnej innej restauracji nie miała szansy spróbować. Niestety, już na wejściu poczuła pewien zawód, ponieważ zostało jej zaproponowane danie, które jadła już tysiąc razy. Pierwsze degustacja, trzeba przyznać, nie była najgorsza, jednak Magda zdołała zauważyć kilka błędów.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ekspresowe i nieziemsko pyszne ciasto, na którego punkcie oszalał cały świat. Wszystkie składniki masz pod ręką
  2. Dramatyczne wieści z WHO. Trwa walka z czasem. Cały świat wrócił do punktu wyjścia, nie jest dobrze
  3. Wyszła na jaw niewygodna prawda o Kuchennych Rewolucjach, Grzegorz stracił 25 tysięcy. Czy było warto?

Na samym początku dostała doskonały placek ziemniaczany oraz roladki z kurczaka z kluskami. Niestety, im dalej, tym zaczynało robić się gorzej. Krokiet, który jadła, śmierdział olejem, a barszcz do popicia był przygotowany na bazie koncentratu z kartonu. Warzywa podane jako dodatek okazały się słabej jakości - co poskutkowało wyrzuceniem ich na podłogę przez Magdę.

- O rany, wszystko będzie takie panierowane? Tak śmierdzi ten krokiet, że nawet nie będę go próbować - skomentowała Gessler biorąc pierwszy kęs do ust.

Za "Bistro na Drzewiarzu" odpowiada Anna, jej brat Rafał oraz jej mąż Mirek. Na początku lokal był jedynie pizzerią, następnie dodali do menu domowe obiady. Swój biznes prowadza już 10 lat. Magda postanowiła wprowadzić spore zmiany w kwestii menu. "Placek ziemniaczany z gulaszem węgierskim, barszcz czerwony, podawany z pierożkami z jagnięciny, roladka ze szpinakiem i gorgonzolą z sosem ziołowym, podawana z kluskami śląskimi i grzybami" - tak wyglądało menu finałowej kolacji po "Rewolucji" zaprezentowane na portalu dziennikzachodni.pl

Ostatnia wizyta Gessler po kilku tygodniach w restauracji, która zmieniła nazwę na "Szynk na bogato" utwierdziła ją w przekonaniu, że ekipa miejsca spisała się na medal. Jedzenie było pyszne a obsługa wspaniała. - Nazwa stała się rzeczywistością. Tu jest przepysznie i na bogato - powiedziała na zakończenie gwiazda TVN-u.

Makłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychMakłowicz odkrył na Podlasiu przepyszny farsz na pierogi. Danie nie ma sobie równychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Sprowokują, będą udawać kogoś innego. A potem nałożą gigantyczną karę
  2. Wzrost jest nieunikniony, ceny poszybują w górę. Wiemy, które produkty będą jeszcze droższe
  3. Przejmujące wyznanie Teresy Lipowskiej, rozważa zamieszkanie w domu opieki. W jej lodówce świeci pustkami, a sama nie lubi gotować
  4. Katarzyna Cichopek została wyrzucona z serialu, powód odbiera mowę. Teraz korzysta z diety wszystkich gwiazd
  5. Ania Starmach podała wybitny, nieziemski przepis na gołąbki. Nie można wymarzyć sobie pyszniejszych
  6. Nie żyje aktorka serialu uwielbianego przez Polaków. Mąż przekazał druzgocące informacje

Źródło: dziennikzachodni.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł