Kuchenne Rewolucjepxhere.com

Dotarli do uczestników "Kuchennych Rewolucji". Ujawnili całą prawdę, schab sprzedają według niebywałych zaleceń Gessler

"Kuchenne Rewolucje" są programem, który nie musimy przedstawiać. W emitowanym na kanale TVN show, udział biorą restauracje, które często desperacko potrzebują zmiany i pomocy jaką oferuję Magda Gessler. Dziennikarzom udało się dotrzeć do uczestników i porozmawiać z nimi na temat rewolucji - co sądzą i jak żyją właściciele restauracji?

"Kuchenne Rewolucje" znane są z ciętej mowy prowadzącej oraz jej wybuchowego temperamentu, który niejednokrotnie skutkował latającymi talerzami i wieloma wyzwiskami. Czy właściciele restauracji, dla których wizyta Magdy Gessler jest często ostatnią deską ratunku, są zadowoleni z pracy restauratorki? Dziennikarze dotarli do właścicieli restauracji, która występowała w programie. Prowadzący lokal zgodzili się uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieli o wynikach oraz kulisach pracy z restauratorką.

Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunekSkandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunekCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje pokazują na ekranie wiele sukcesów Magdy Gessler - jak jest naprawdę?

Jeśli restauracja jest na skraju bankructwa, na sali brak klientów, a pracownicy narzekają na warunki pracy, jednym z najlepszych rozwiązań jest zgłoszenie kandydatury do "Kuchennych Rewolucji". Jeśli lokal dostanie się do show, jest duża szansa, że wyjdzie z kryzysu obronną ręką. Przynajmniej takie wrażenie mają widzowie, którzy często widzą knajpy, które po metamorfozie prosperują i mają się o wiele lepiej.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal, turysta chciał się napić tylko kawy i wody. Wpadł w osłupienie widząc rachunek

2. 1200 zł dla 55 tys. Polek. Mało kto wie, że po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni

Dziennikarze dotarli do uczestników Kuchennych Rewolucji, którzy zgodzili się powiedzieć kilka słów na temat interwencji pani Magdy. Przed zgłoszeniem do programu państwo Schabińscy prowadzili hotelową restaurację. Teraz są właścicielami prawdziwego imperium. Posiadają 5 restauracji, pizzerię, firmę cateringową, własną masarnię oraz, co ciekawe, muzeum lizaków.

Grzegorz Schabiński zdradza, że pani Magda pochwaliła ich za nazwisko. Zaleciła im sprzedaż schabu za 2 złote za 100 gramów mięsa. Jak zdradza właściciel restauracji - To był strzał w dziesiątkę - Schabińscy zmienili również nazwę restauracji. Dawniej nazywała się ona "Perła", obecnie nad lokalem wisi dumny szyld "U Schabińskiej".

Najlepsze newsy:

  1. Instytut wydał pilne ostrzeżenia. Stan alarmowy najwyższego stopnia na południu kraju, będzie bardzo niebezpiecznie
  2. W nocy przywrócili restrykcje związane z koronawirusem. Decyzja rządu zaskoczyła wszystkich. Nowe ogniska wirusa w Portugalii
  3. Genialne kotlety schabowe inaczej niż robią wszyscy. Są o niebo lepsze dzięki 1. składnikowi dodanemu do panierki
  4. Tadeusz Rydzyk poucza Polaków. Uważa, że absolutnie nie powinieneś pić kawy jeśli decydujesz się wziąć udział w mszy domowej
  5. Podpal w domu liść laurowy. Po 10 minutach znikną przykre uciążliwości
  6. Nie żyje legenda futbolu. Gwiazdor był bohaterem finału Ligi Mistrzów

Źródło: pomponik.pl

Następny artykuł