Magda Gessler z partneremFacebook / Magda Gessler

Magda Gessler przekazała smutną informację. Jej partner lekarz niestety nie może liczyć na wsparcie

"Kuchenne rewolucje" spowodowały, że Magda Gessler jest znana w całej Polsce. Jej życie prywatne budzi ciągle gorące emocje. Sama gwiazda nieustannie podsyca zainteresowanie sobą. Tym razem postanowiła podzielić się smutną refleksją o swoim partnerze.

"Kuchenne rewolucje" trwają już niemal dekadę, a jej związek ze znanym lekarzem nawet dłużej. Media interesujące się każdym detalem z życia gwiazdy, z zapartym tchem śledzą każdy jej post. Sama Magda chętnie dzieli się swoimi prywatnymi zdjęciami oraz najważniejszymi wydarzeniami. Tym razem za pośrednictwem postu na Facebooku podzieliła się z fanami smutnymi wieściami. Jak sama gwiazda przyznaje w obecnym, trudnym czasie Waldemar jest pozostawiony bez żadnego wsparcia.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocWeszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocCzytaj dalej

Rewolucje sercowe Magdy Gessler, niemal tak sławne jak "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler przy każdej okazji dzieli się z wiernymi fanami szczegółami swojego związku. Najczęściej są to miłe, wspólne chwile z partnerem czy romantyczne kolacje. Jednak tym razem Magda nie mogła powiedzieć nic krzepiącego. W obliczu trudne sytuacji ciężko zachować niesłabnący optymizm. Restauratorka postanowiła, że nie będzie ukrywała nawet tych gorszych chwil w jej związku. Sytuacja w jakiej znajduje się jej ukochany nie przyprawia o dobry humor. Magda Gessler zdradziła czym spowodowane są te wyjątkowo przygnębiające słowa.

Dzisiaj grzeje:

  1. Magda Gessler złapała za telefon i obśmiała Andrzeja Dudę. Zachowanie restauratorki podzieliło jej fanów
  2. Ważne informacje dla kobiet w ciąży. NFZ wystosował kluczowy komunikat

Magda Gessler zamieściła na swoim Facebooku zdjęcie z Waldemarem, nad którym pisze, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa restauratorka nie może spotkać się z ukochanym. Para żyje na odległość, znany lekarz mieszka na co dzień w Kanadzie, a Magda oczywiście w Polsce. Nawet największych gwiazd dotykają trudności z związku z światowym zagrożeniem. W obecnej sytuacji epidemiologicznej Magda nie może pozwolić sobie na podróż przez ocean do swojej drugiej połówki. Na końcu postu Magda dodała zasmucające: "Walduś mnie potrzebuje... A ja jego". Rozłąka zakochanych trwa już 5 miesięcy i w dalszym ciągu nie mogą okazać sobie bliskości oraz wsparcia.

Najlepsze newsy:

  1. TVP Info zatrudniło nową "gwiazdę", jej przeszłość wzbudza emocje. Będzie kolejny skandal?
  2. Stało się. Unia Europejska proponuje zamknięcie granic dla niektórych państw. W wielu regionach sytuacja jest niepokojąca
  3. Przyrządzając fasolkę szparagową, zawsze pamiętaj o 2 zasadach. Jeśli je zignorujesz, skutki mogą być opłakane
  4. Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyć
  5. Zaczęła wlewać w siebie wodę po ogórkach kiszonych. Siódmego dnia z jej ciałem wydarzyło się niemożliwe
  6. Polacy pogrążyli się w żałobie. Nie żyje Wojciech Weiss, był kochany przez tysiące rodaków

Źródło: Facebook/ Magda Gessler

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł