"Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler.Kadr z odcinku programu "Kuchenne rewolucje" zamieszczonego na Player.pl

Ogromne zmiany w "Kuchennych Rewolucjach". W hitowym programie pojawi się zupełnie nowy element

"Kuchenne rewolucje" jest jednym z tych programów, który cieszy się ogromną popularnością. Magda Gessler niejednokrotnie wprowadzała ogromne zmiany w restauracjach. Tym razem będą one dotyczyły samego programu. Nikt by się tego nie spodziewał.

"Kuchenne rewolucje" nieraz ratowały restauracje z poważnych tarapatów. Wiele lokali za sprawą Magdy Gessler zyskało nową formę, która została doceniona przez gości. Już jesienią możemy spodziewać się nowej edycji programu "Kuchenne Rewolucje". Będzie ona różniła się od poprzednich.

Weszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocWeszła do Biedronki z maseczką na twarzy i bez skrupułów zrobiła karygodną rzecz. Wszystko się nagrało, policja prosi o pomocCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" z pewną istotną zmianą

Bez wątpienia "Kuchenne rewolucje" są programem, który wzbudza spore emocje wśród widzów. Wszystko za sprawą niezwykle charyzmatycznej prowadzącej. Magda Gessler nie raz potrafiła udowodnić, że jej poczucie dobrego smaku i zmysł estetyczny znakomicie wpływał na gości odwiedzających restauracje. W nadchodzącej nowej edycji programu "Kuchenne rewolucje" zostaną wprowadzone zmiany, których najprawdopodobniej nikt by się nie spodziewał.

Nie da się ukryć, że pandemia w znacznym stopniu wpłynęła na funkcjonowanie lokali gastronomicznych. Magda Gessler jako restauratorka również mogła się o tym przekonać. W związku z tym jesienne "Kuchenne rewolucje" również będą odnosiły się do tego zagadnienia. Co będziemy mogli zobaczyć w programie?

Dzisiaj grzeje:

  1. Idealnie chrupkie ogórki kwaszone. Wszystko przez 1 skladnik
  2. Ważne zmiany dla emerytów i rencistów już w mocy. Nawet 3732,10 zł więcej do świadczenia

Wpływ pandemii na "Kuchenne rewolucje"

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez portal Party, nadchodzące "Kuchenne rewolucje" będą wzbogacone o jeden istotny aspekt. Magda Gessler podzieli się z uczestnikami poradami związanymi z bezpieczeństwem w trakcie pandemii. Dowiedzą się między innymi tego jak prawidłowo przygotować jedzenie na wynos oraz w jaki sposób przestrzegać zaleceń sanitarnych tak, aby nie uprzykrzać się klientom.

- Wróciliśmy na plan, bo to nasza praca. Trzeba było dopilnować terminów i zobowiązań. Cała produkcja podeszła do tego bardzo odpowiedzialnie. Zachowywaliśmy rozsądek i wszelkie standardy bezpieczeństwa, takie jak mierzenie temperatury przed wejściem na plan, minimalizacja załogi i gotowanie w maskach, co dla kucharzy było sporym wyzwaniem - powiedziała gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" w rozmowie z magazynem "Flesz", przytaczanej przez portal Party.

Najlepsze newsy:

  1. Kościół stwierdził nieważność małżeństwa Jacka Kurskiego po 20 latach. Zaskakujące doniesienia
  2. Porażająca wiadomość z rana. Płonie słynna katedra w Europie, służby w akcji
  3. Polacy masowo ruszyli do Biedronki. Już jest absolutnie kultowy hit, nikt się nie spodziewał, że będzie w ofercie
  4. Wygląd kuchni w domu Michała Szpaka jest nieprawdopodobny. Nie chce się wierzyć
  5. Z łatwością uprawia nieziemskie borowiki na balkonie i w ogródku. Dzięki banalnej miksturze z miliardami zarodników grzybów
  6. Koszmarne informacje podane przez media. Nie żyje znany polski bramkarz, kibice kojarzyli go z polskich boisk

Źródło: Party.pl


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł