Kuchenne Rewolucje - wielki szok dla fanówScreen filmu z facebook.com/KuchenneRewolucjeTVN

Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów

Kuchenne Rewolucje kumulują przed telewizorami mrowie widzów. Nie bez powodu, w końcu prowadząca Magda Gessler jest wyjątkowo żywiołowa i charyzmatyczna. Niedawna sytuacja pokazana na ekranach zaskoczyła wszystkich.

Kuchenne Rewolucje są jednym z najbardziej oglądanych programów stacji TVN. Widzowie kanału uwielbiają duże emocje, jakie ekipa filmowa utrwala na taśmach filmowych. Magda Gessler stara się pomóc właścicielom restauracji, którzy sobie nie radzą z prowadzeniem lokalu. Czasem jednak wszystkim puszczają nerwy i obserwować można wielkie kłótnie wybuchające na planie.

Prawie wszyscy wskazują błędnie. Pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko?Prawie wszyscy wskazują błędnie. Pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko?Czytaj dalej

Kuchenne Rewolucje - Magda Gessler przesadziła?

W najnowszym odcinku Gessler wraz z filmowcami TVN-u udała się do Płońska, aby wspomóc 40-letniego Radka w prowadzeniu kameralnej pizzeri. Na samym początku zaskoczona została pyszna pizzą - nie sądziła, że zostanie poczęstowana tak dobrym jedzeniem. Niestety, po chwili rozkoszy czar prysł, kiedy restauratorka udała się na zaplecze lokalu. Tam zastał ją straszliwy widok.

Dzisiaj grzeje:

  1. Meteorolodzy ostrzegają, przecieramy oczy. Mówią jak wcześnie sypnie śniegiem, grzybiarze wstrzymali oddech
  2. Zatrważające wieści z Auschwitz. Turyści nie mogli uwierzyć własnym oczom. Przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Niebywały, odbierający mowę sekret urody. Elżbieta Jaworowicz wygląda 20 lat młodziej dzięki banalnej diecie

Magda Gessler czyściła klejący się z tłustego brudu młynek do pieprzu, skrobała niedomyte patelnie i przecierała otłuszczone szafki. Magda skupiła się więc na zaangażowaniu wszystkich w wielkie generalnie sprzątanie, jakiego restauracja o nazwie "Trops" zdecydowanie potrzebowała. Zanim jednak ekipa zabrała się do czyszczenia, Gessler zrobiła coś niewyobrażalnego.

Restauratorka chwyciła jedną z brudnych ścierek i rzuciła nią w kierunku kelnerek, które odpowiadały za utrzymanie czystości w kuchni. Brudny materiał trafił jedną z nich w twarz, a z jej oczu natychmiast polały się łzy.

Knajpa zmieniła nazwę na "Pizzeria Di Bufala", wystrój wnętrz uległ drastycznej metamorfozie, podobnie jak umeblowanie. Magda Gessler spożytkowała także talent kucharki, która już wcześniej doskonale znała się na włoskiej kuchni. Wielkim zaskoczeniem był także gość specjalny, który wydał swój własny werdykt na temat oferowanych w pizzerii dań.

- Jedna z najlepszych, jakie jadłem w Polsce - stwierdził Waldemar Kozerawski, mąż Magdy Gessler.

Po powrocie do lokalu Magda była bardzo zadowolona z efektów jej rewolucji. Nie tylko lokal uległ pozytywnym zmianom. Właściciel Radek wraz z kelnerką Karoliną wyjawili, że planują niedługo ślub. Dajcie znać co wy sądzicie o najnowszym odcinku Kuchennych Rewolucji.

Niesamowicie ważne ostrzeżenie. Dotyczy wszystkich kupujących w Lidlu, Biedronce, Auchan, Kauflandzie, Dino i wielu innychNiesamowicie ważne ostrzeżenie. Dotyczy wszystkich kupujących w Lidlu, Biedronce, Auchan, Kauflandzie, Dino i wielu innychCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Emerytury stażowe wracają. Po zmianach świadczenie już przed 60. urodzinami, ale jest warunek
  2. Ponad połowa ozdrowieńców ma jedno powikłanie. Niepokojące wyniki badań
  3. Niewyobrażalna tragedia, dwoje 3-letnich dzieci nie żyje. Myśleli, że to wina winogron, mylili się, rodzice usłyszą zarzuty
  4. Natalia kisząc ogórki dodała koper i chrzan. Zamarła widząc białą pianę, szybka interwencja jest niezbędna
  5. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa
  6. Za 5-złotówkę możesz dostać 1,5 tysiąca złotych. Od razu zacznij przeglądać szuflady

Źródło: teleshow.wp.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł