"Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler przyczyniły się do rozpaczytvn player/kuchenne rewolucje/screen

Milionowe długi, rozpacz i totalna nowość. Nadchodzi nowy sezon Kuchennych Rewolucji, wiemy czego się spodziewać

"Kuchenne rewolucje" z całą pewnością można uznać za program, który zyskał status kultowego. Magda Gessler niejednokrotnie pokazywała, że jako restauratorka nie ma sobie równych i potrafi pomóc nawet w najbardziej dramatycznych sytuacjach. Niektórzy reagują na jej metody płaczem. Czego możemy spodziewać się w nowym sezonie programu "Kuchenne rewolucje"?

Nie da się ukryć, że "Kuchenne rewolucje" są aktualnie jednym z najbardziej popularnych programów kulinarnych. Na jego nowy sezon oczekiwało z niecierpliwością wielu spośród widzów. Ostatnio pojawiła się zapowiedź, która jednoznacznie sugeruje, że tym razem "Kuchenne rewolucje" będą o wiele bardziej wstrząsające.

Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówBiedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientówCzytaj dalej

Czy nowy sezon programu "Kuchenne rewolucje" będzie bezlitosny dla uczestników?

Oglądając "Kuchenne rewolucje" nie raz mogliśmy zobaczyć, że Magda Gessler swoimi szczerymi do bólu stwierdzeniami może przyprawić uczestników o łzy. Zwiastun jesiennego sezonu programu mówi sam za siebie. Rozpacz restauratorów bije do nas z ekranu. Magda Gessler w wyjątkowo mocny sposób reaguje na niekompetencje uczestników. Rzucanie talerzami i wypluwanie jedzenia to dopiero początek.

Restauracje zgłaszające się do programu "Kuchenne Rewolucje" przeważnie są w nie lada opałach. Magda Gessler bezlitośnie wytyka błędy dotyczące jakości produktów i czystości w kuchni. Niekiedy uczestnicy nie radzą sobie z taką krytyką i nie pozostaje im nic innego jak popadnięcie w rozpacz wyciskająca łzy z oczu. Jednak wszystko często kończy się udaną rewolucją o czym mogą świadczyć zadowolone miny restauratorów widoczne pod koniec zapowiedzi. Tym razem w programie "Kuchenne rewolucje" możemy spodziewać się istotnej zmiany.

Dzisiaj grzeje:

  1. 17-miesięczny chłopiec trafił do szpitala. Zmarł po zastrzyku podanym przez lekarkę
  2. Niestety, nad rodziną Grażyny Torbickiej zawisły czarne chmury. Mąż usłyszał, że nic się nie da zrobić
  3. Rząd wprowadza nowy program. Nawet 75 proc. dopłaty do czynszu, też możesz się załapać

"Kuchenne rewolucje" i wielkie zmiany

- Wróciliśmy na plan, bo to nasza praca. Trzeba było dopilnować terminów i zobowiązań. Cała produkcja podeszła do tego bardzo odpowiedzialnie. Zachowywaliśmy rozsądek i wszelkie standardy bezpieczeństwa, takie jak mierzenie temperatury przed wejściem na plan, minimalizacja załogi i gotowanie w maskach, co dla kucharzy było sporym wyzwaniem - powiedziała gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" podczas rozmowy z magazynem Flesz, przytaczanej przez portal Party. Jednak jest to dopiero początek zmian związanych z pandemią.

Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez portal Party, jesienna edycja programu "Kuchenne rewolucje" będzie wzbogacona o porady Magdy Gessler dotyczące tego jak prowadzić restauracje w dobie pandemii. Poruszone zostaną takie zagadnienia jak przygotowywanie jedzenia na wynos, odpowiednie czyszczenie talerzy i sztućców oraz jak informować klientów o obowiązującym reżimie sanitarnym. Bez wątpienia takie uwagi w dzisiejszych czasach mogą być niezwykle istotne. Oczekujecie z niecierpliwością na nowe "Kuchenne rewolucje"?

Bardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetworyBardzo przykre informacje o Annie Dymnej, jest ciężko. Trudno jej nawet zrobić ulubione przetworyCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Niespodziewane zmiany w programie Taniec z gwiazdami. Widzowie będą zdezorientowani, zapadła decyzja
  2. Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutro
  3. Doda wparowała do cukierni, miała jedno życzenie. Dostali na nie tylko tydzień czasu
  4. Porażające znalezisko w Biedronce. Od razu poinformowano odpowiednie służby, mamy komunikat sieci
  5. Bożena Dykiel nie wytrzymała. Gessler na długo zapamięta ich spotkanie
  6. Co dalej z Ligą Mistrzów w TVP? Jacek Kurski zdradził plany stacji na przyszły sezon

Źródło: Party.pl/player.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł