Gwiazda "Kuchennych rewolucji" została sfotografowana bez makijażu.Instagram/@magdagessler_official

Kolejna granica przekroczona. Coraz więcej zdjęć Gessler bez makijażu krąży w internecie, restauratorka wygląda inaczej niż w "Kuchennych Rewolucjach"

"Kuchenne rewolucje" goszczą na antenie TVN-u już od blisko 10 lat. Ich prowadząca nie od dziś wzbudza wiele skrajnych emocji zarówno na wizji, jak i z dala od telewizyjnych kamer. Ogromną sensację wzbudzają od czasu do czasu zdjęcia Magdy Gessler, na których charyzmatyczna celebrytka wygląda zupełnie inaczej niż w "Kuchennych rewolucjach". Ostatnio zaczęły krążyć po internecie ujęcia gwiazdy bez grama makijażu.

"Kuchenne rewolucje" chyba każdemu kojarzą się z ogromnymi emocjami. Fani Magdy Gessler cenią jej ogromną wiedzę kulinarną, pasję oraz jej barwne wypowiedzi. Ci, którzy za nią nie przepadają, wytykają jej bezkompromisowe podejście, gwałtowne reakcje i brak hamulców. Jeden z najsłynniejszych programów kulinarnych w Polsce sprawił, że znana celebrytka zdobyła ogromną sławę, przez co ciekawscy bardzo interesują się jej życiem prywatnym. Sporo komentarzy wywołały zdjęcia Gessler, która nie wygląda tak jak na planie zdjęciowym.

Skandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiSkandaliczne znalezisko w Biedronce na całej długości lodówki. Autor zdjęcia z trudem walczył z mdłościamiCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" budzą ogromne emocje. Ich prowadząca została sfotografowana bez makijażu

"Kuchenne rewolucje" doczekały się już 21. sezonu. Magda Gessler ponownie zwiedza niemal całą Polskę, by walczyć z gastronomicznymi koszmarami. W jej rewolucjach nie obywa się bez krwi, potu i łez, dlatego show wzbudza ogromne emocje, a znana restauratorka cieszy się dzisiaj ogromną sławą. Właśnie dlatego w sieci znajdziemy mnóstwo zdjęć, na których Gessler nie ma na sobie makijażu ani burzy blond loków, która niekoniecznie składa się wyłącznie z naturalnych włosów celebrytki. Dowiedzieliśmy się o tym dzięki zdjęciom, na którym fryzura prowadzącej "Kuchenne rewolucje" nie wygląda już tak imponująco. Ostatnio odkryto także, jak Gessler prezentuje się bez makijażu.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dostała ścierką. Nagle widzów poderwało, na wizję wkroczył mąż Magdy Gessler i zakomunikował 5 słów
  2. Ważny komunikat Marceliny Zawadzkiej. Odpoczywała w górach, ale nie mogła dłużej milczeć
  3. Nie ma lepszych. Przepyszne pieczone ziemniaki po szwedzku

Fani Gessler co prawda wiedzą, jak ich ulubienica wygląda poza światłem kamer. Na jej Instagramie roi się bowiem od słynnych selfie w zupełnie codziennych sytuacjach. Zwykle jednak gwiazda "Kuchennych rewolucji" ma na sobie nieco makijażu i niemal zawsze zachwyca bujną czupryną. Dopiero mniej znane fotografie pozwalają odkryć, jak Magda wygląda w wersji naturalnej. Fani celebrytki zauważają, że nieumalowana restauratorka wygląda świetnie. Podkreślają, że jej cera jest niezwykle promienna. Na odkrytym niedawno zdjęciu widzimy Magdę na wakacjach, gdy relaksuje się przy winie, prawdopodobnie w towarzystwie swoich fanów. Jej twarz zdobią jedynie okulary przeciwsłoneczne.

Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje

Źródło: Instagram/@magdagessler_official

Kobieta na zdjęciu ma 74 lata, sekret jej urody zwala z nóg, każdy chce znać jej dietę. W końcu wyznała prawdęKobieta na zdjęciu ma 74 lata, sekret jej urody zwala z nóg, każdy chce znać jej dietę. W końcu wyznała prawdęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wezwanie do zapłaty za wezwaniem, wnioski się sypią. Pierwsi już dostali należne pieniądze
  2. Jak odróżnić COVID-19 od innych chorób? Zdaniem ekspertów istotna jest kolejność występowania objawów
  3. Prosta i pyszna surówka z buraków. idealnie komponują się z popularnym owocem
  4. Wybierz najlepsze dla siebie - 1 albo 2 łyżki przed śniadaniem. W zależności od dawki odczujesz niesamowite efekty
  5. Prawie wszyscy wskazują błędnie. Pod którym numerem jest najzdrowsze żółtko?
  6. Warto sprawdzić portfel. Ta pięciozłotówka jest warta fortunę

Źródło: popularne

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł