Kuchenne RewolucjeSceny z filmu zamieszczone na profilu Kuchenne Rewolucje na Facebooku

Najpierw surowe mięso, a potem kolejne wpadki. Gessler nie wytrzymała

Kuchenne rewolucje od lat prezentują nam historie restauratorów z całej Polski. Magda Gessler podróżuje w celu pomocy zagubionym właścicielom oraz obnażenia niedociągnięć prowadzonych biznesów. Wszystkie odcinki dostarczają nam niemałych emocji, a w jednym z najnowszych Magda Gessler po raz kolejny wpadnie w szał. Ostatni programu odcinek obfitował w wiele emocjonujących scen. Czy tym razem rewolucja była udana?

Kuchenne rewolucje to przede wszystkim pomoc dla restauratorów, którzy nie są w stanie prowadzić swoich biznesów w taki sposób, który zagwarantuje im odpowiednią pozycję na rynku. Dla wielu z nich ostatnią deską ratunku jest zgłoszenie się do znanej wszystkim Magdy Gessler, która stara się pomóc zagubionym właścicielom.

Padły ważne słowa. Wiadomo, co dalej z godzinami dla seniorówPadły ważne słowa. Wiadomo, co dalej z godzinami dla seniorówCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje zagwarantują Magdzie Gessler skrajne emocje

Magdzie Gessler najbardziej zależy na pozostawieniu po rewolucji zgranego zespołu, który będzie tworzyć atmosferę na miarę domowej. To do takich miejsc chętnie wracają klienci. Niestety to nie jedyny aspekt, który ma pozostać w idealnym stanie po wyjeździe restauratorki. Ważna jest również jakość produktów. To ona zapewni restauracji byt na rynku i możliwość polecania jej dalej.

Magda Gessler uczy całe załogi nie tylko samego gotowania, ale i wyboru najlepszych produktów w cenie, która pozwoli bez problemu utrzymać się właścicielom. Niestety zazwyczaj po przekroczeniu progu restauracji, Magda Gessler spotyka się nie tylko z bałaganem, ale i zniszczonym sprzętem, który nie nadaje się do gotowania. Składniki również pozostawiają wiele do życzenia.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Wszyscy mówią o jego skuteczności. Syrop imbirowy zrobisz w domu, wszystkie składniki masz pod ręka
  2. TVP: akcja na pokładzie samolotu na polskim lotnisku. Pilot wezwał posiłki
  3. Codziennie piła napój na bazie octu jabłkowego. Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania

Kuchenne Rewolucje w Pile

Magda Gessler w jednym z najnowszych odcinków zawitała do Piły, gdzie po pomoc zgłosiło się dwóch braci - Patryk oraz Paweł. Przy rzecze Gwdzie znajduje się restauracja o nazwie Barka. Niestety młodzi i niedoświadczeni właściciele nie potrafią poradzić sobie z kierowaniem restauracją. W menu znajdziemy tylko fast foody.

Cała rewolucja zaczęła się od odczytywania dań z karty, jednak czcionka była wyjątkowo mała. Na pomoc została wezwana kelnerka. Magda Gessler była prawdziwie zadziwiona odczytywanym pozycjami.

"Co to są streetsboxy? Bardzo polskie, nie? Nigdy nie słyszałam... Boże, co ja będę tu jadła? Chyba po raz pierwszy nic nie zjem" powiedziała Magda Gessler.

Restauratorka nie zostawiła na restauracji Barka suchej nitki. Skwitowała ją słowami "Jak może wymyślić takie miejsce? Takie brzydkie, takie śmierdzące, takie niejadalne... Nienawidzę wrzosów, bo przynoszą pecha i są suche. Tu nie ma nic o jedzenia!"

Po złożeniu zamówienia, sami kucharze pomylili się ze względu na skomplikowane nazwy w menu i podali restauratorce nie to, o co prosiła. To jedna z pierwszych napiętych sytuacji, która doprowadziła kelnerkę do łez. Przy zamówieniu nieszczęsnej kanapki doszło do konfrontacji z samym szefem.

Następną pozycją z menu, którą zamówiła Magda Gessler, była sałatka z kurczakiem, który okazał się być surowy. Restauratorka nie pozostawiła tej sytuacji bez komentarza. "Podawanie surowego kurczaka jest jedną z najgroźniejszych rzeczy, jakie można zjeść. Właśnie w mięsie kurczęcym jest od cholery bakterii i to bardzo groźnych"

Dalej było tylko gorzej. Frytki oraz stripsy podane w trakcie oczekiwania na kebaba, okazały się wyjątkowo niesmaczne. Kebab niestety nie dotarł do stolika z uwagi na to, że w kuchni spaliło się mięso. Pierwsze wrażenie Gessler nie należało więc do najlepszych.

Następnego dnia rozpoczęto inspekcję na kuchni. W szafce znaleziono marynatę, która do złudzenia przypominała krew. "Ja zaraz ciebie zamarynuję. O nie! Pan to teraz zje i umrze! Kto to zrobił i kto za to odpowiada? Musisz to zjeść, skutek będzie jeden...". Magda Gessler wpadła w szał przy okazji tego znaleziska.

Choć cała rewolucja nie należała do najłatwiejszych, a jeden z braci wycofał się z niej już następnego dnia, reszta załogi spisała się na medal, a po zastosowaniu się do rad Magdy Gessler, stworzyła coś naprawdę wartego uwagi. Restauracja zmieniła nazwę na "Kaczka na wodzie", ale to nie wszystkie zmiany. Przeszła diametralną metamorfozę oraz wzbogaciła swoje menu o wiele niepowtarzalnych dań.

Zostały ci ziemniaki z obiadu? Zrób z nich bajeczne kotlety, cała rodzina poprosi o dokładkęZostały ci ziemniaki z obiadu? Zrób z nich bajeczne kotlety, cała rodzina poprosi o dokładkęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Ważna zapowiedź Ministra Zdrowia. 29 listopada będzie kluczowym dniem, co nas wtedy czeka?
  2. Koń zorientował się, że kot wskoczył mu na grzbiet. Jego reakcja jest fenomenalna, nie będziesz mógł powstrzymać śmiechu
  3. Pogromca tłuszczu, kilogramy same znikają, a wystarczy pić go raz dziennie. Imbir z 2 dodatkami sprawi, że odchudzanie będzie czystą przyjemnością
  4. Pijesz herbatę z liści laurowych? Gratulacje, poprawiasz działanie ważnych narządów
  5. W jaki sposób mrozić pierogi na święta? Szef kuchni zdradził 3 niezawodne metody
  6. Uwaga, internauta ostrzega. Dziki lis atakuje ludzi przy Biedronce
  7. Niestosowne słowa fanki na temat “Rolnik szuka żony”. Manowska dała jej popalić, bezpośrednia do bólu

Źródło: plejada.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł