Gessler na planie kuchennych rewolucjiScreen z filmu youtube.com/tvnpl

Gessler zdradziła najbardziej okropne kulisy Kuchennych rewolucji. Nie zamierza ukrywać porażającej prawdy

Kuchenne rewolucje to wyprodukowany przez telewizję TVN show kulinarny. Magda Gessler pracuje w nim nad odmienieniem polskiej gastronomii. Często zarzuca kucharzom odwiedzanych przez siebie restauracji, że podawane przez nich jedzenie jest po prostu niejadalne. Nagminnie spotyka się z przypadkami przygotowywania mrożonych dań i podawania ich klientom jako świeżych. Gwiazda zdradziła jak radzi sobie z jedzeniem, którego nie potrafi zjeść.

Kuchenne rewolucje przyciągają przed telewizory miliony Polaków. Znaczenie ma tutaj głównie osoba prowadzącej program Magdy Gessler. Jej szczery, ekspresywny styl wypowiadania się o kuchni jakiej musi próbować na planie fascynuje widzów. Nierzadko zarzucała właścicielom restauracji wprost, że trują ludzi lub podają niejadalne potrawy. Czasem nawet rzucała talerzami w przygotowujący je personel. Nie powinno więc nikogo dziwić, że częściej niż połykała kęsy serwowanych jej potraw, wypluwała je nie chcą narażać swojego zdrowia.

Wejdziesz do Lidla i zobaczysz wielkie zmiany. Piorunujące doniesieniaWejdziesz do Lidla i zobaczysz wielkie zmiany. Piorunujące doniesieniaCzytaj dalej

Kuchenne rewolucje zyskały sympatię milionów widzów

Magda Gessler posiada ogromną wiedzę kulinarną. Co za tym idzie, wie też wiele o zdrowiu i dietetyce. Kobieta stara się odżywiać zdrowo. Jakiś czas temu zszokowała fanów, gdy wyznała, że praktycznie przestała jeść mięso. Robi to głównie ze względu na jakość dostępnych produktów.

- Lekarze w Kanadzie odkryli, że mięso bardzo często jest przyczyną raka żołądka. Osobiście prawie zrezygnowałam z mięsa, bo jest niezdrowe. Najgorsze jest mięso wieprzowe i drobiowe. Kurczak jest zabójczy, a wątróbki kury to tak, jakby ktoś pchał sobie prosto do buzi truciznę. To tak, jakbyśmy połknęli coś z szamba. Trzeba bardzo uważać, co się je- powiedziała dziennikarzom Super Expresu gwiazda.

Trudno się jej więc dziwić, gdy wyznaje prawdę o tym, jak wyglądało próbowanie przez nią potraw przygotowanych przez uczesników.

Dzisiaj grzeje:

  1. Elżbiecie dokuczała nawracająca dolegliwość, postanowiła przez 10 dni pić codziennie szklankę soku z buraka. Lata cierpienia zakończyły się w mgnieniu oka
  2. Horror na pokładzie samolotu Ryanair. Jest ofiara, pasażerowie zapamiętają do końca życia
  3. Wyszła na jaw głęboko skrywana tajemnica Kuchennych Rewolucji, chodzi o 100 tysięcy złotych. Magda Gessler wydała oświadczenie

Magda Gessler ujawnia szokującą prawdę

Dbając o swoje zdrowie Gessler odmawia jedzenia potraw przygotowywanych przez kucharzy restauracji, w których przeprowadza rewolucje. Zazwyczaj po prostu wypluwa jedzenie podawane jej na talerzach.

- Utrzymuję dietę bogatą w kasze i czyste oleje, ponieważ w programach muszę próbować takie świństwa, które jakbym naprawdę zjadała, to nie wiem, czy jeszcze bym chodziła po świecie. Często pluję, czego nie widać po zmontowaniu odcinka, szczególnie w „Master Chefie”. Ludzie z planu są oburzeni, bo prawie rzygam tym jedzeniem - dodała gwiazda TVN.

Trudno się jej dziwić. Wielokrotnie widzowie mogli obserwować warunki panujące na kuchni lokali odwiedzanych przez gwiazdę. Większość była na tyle brudna, że pierwszym działaniem mającym poprawić jakość dań serwowanych w lokalu było jej dokładne umycie.

Złamiesz 3 zasady i ogórki kiszone zrobią się puste w środku. 3 popularne błędy, niestety wiele osób je popełniaZłamiesz 3 zasady i ogórki kiszone zrobią się puste w środku. 3 popularne błędy, niestety wiele osób je popełniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Rząd już zapowiedział zmiany w dowodach osobistych. Miliony Polaków czekają nowe formalności
  2. Ministerstwo Zdrowia po raz pierwszy podało dane dotyczące medyków. Ilu z nich zmarło na COVID-19?
  3. Sięgała po dorodnego borowika i zamarła, zobaczyła leśnego potwora. Alicja uciekła jak najdalej od strasznego miejsca
  4. 70-letni rodzice przygotowali ucztę, zaprosili sześcioro ukochanych pociech. Dzieci okrutnie złamały im serce
  5. W głowie się nie mieści, ale większość Polaków robiąc mizerię popełnia 1 kardynalny błąd. Eksperci ostrzegają
  6. Lata 90. należały do Shazzy. Co dziś słychać u królowej disco polo?

Źródło: rmfmaxxx.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł