"Kuchenne rewolucje" z Magdą GesslerPixabay/vika-imperia550 ; Scena z odcinka programu "Kuchenne rewolucje" znajdującego się na platformie Player

Poniżona kucharka dostała wsparcie Gessler. Chwilę później doszło do zaskakujących scen

"Kuchenne rewolucje" od lat zmieniają oblicze polskich restauracji, które znalazły się w kryzysie. Przeważnie Magda Gessler nie szczędzi krytyki uczestnikom, jednak tym razem restauratorka stanęła w obronie poniżanej kucharki. Do czego doszło w ostatnim odcinku programu "Kuchenne rewolucje"?

"Kuchenne rewolucje" niejednokrotnie przybierały niespodziewany obrót. Nie inaczej stało się podczas ostatniego odcinka, w którym Magda Gessler odwiedziła restaurację Gold w Janowie. Oprócz kłopotów z niedostateczną liczbą klientów, pojawiły się tam również poważne problemy natury interpersonalnej. Maga Gessler musiała interweniować.

Piła codziennie sok z kiszonej kapusty, już po 5 dniach zauważyła zdumiewającą różnice. Zniknęła najgorsza dolegliwośćPiła codziennie sok z kiszonej kapusty, już po 5 dniach zauważyła zdumiewającą różnice. Zniknęła najgorsza dolegliwośćCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" ponownie zaskoczyły widzów

Nie da się ukryć, że program "Kuchenne rewolucje" potrafił wiele razy przyprawić swoich widzów o sporą konsternację. Niekiedy dzieje się tak za sprawą wyrazistych reakcji Magdy Gessler, a czasami spowodowane jest to oburzającą postawą właścicieli i pracowników restauracji. Jak "Kuchenne rewolucje" przebiegły ty razem?

"Kuchenne rewolucje" zawędrowały do Janowa. Restauracja Gold borykała się ze sporymi problemami. Prowadzona jest przez małżeństwo. Niestety, para nigdy wcześniej nie miała nic wspólnego z gastronomią. W związku z tym zgłosili się po pomoc do Magdy Gessler. Okazało się, że w kuchni pojawiły się spore spięcia między pracownikami.

Magda Gessler rozpoczynając "Kuchenne rewolucje" od razu skrytykowała w dosadny sposób wnętrze restauracji. - Te żyrandole... kicz nad kiczem. Najgorszy z możliwych, aż żal tej chawiry. Jak wy możecie tu utrzymać gości? Ja mam ochotę wstać i uciec - powiedziała Magda Gessler, przytaczana przez portal Plejada. Gwiazda nie wiedziała jeszcze, że będzie musiała zażegnać znacznie większy kryzys.

- Flaki są rozwodnione. Jarzyny już są tak wymęczone, że... To naprawdę ma kilka dni i jest długo gotowane. Bubuś, zabierz to. One wyglądają, jakby miały 12 dni, a nie jeden. W ogóle nie czuć flakami. Straszne. W burakach czuć piwnicą i stęchlizną - powiedziała gwiazda programu "Kuchenne rewolucje". Dopiero po czasie Magda Gessler zorientowała się, że jedna z kucharek jest traktowana w okrutny sposób.

Dzisiaj grzeje:

  1. Lekki i puszysty, po prostu ideał. Najlepszy przepis na biszkopt, który zawsze się udaje
  2. Media: Od poniedziałku nowe zakazy w Polsce. Ujawnili szczegóły, uderzą w miliony Polaków, odczują je również turyści
  3. Nie istnieje lepsza panierka do kotletów schabowych. Wystarczyła zmiana jednej czynność i wyszły jak marzenie

"Kuchenne rewolucje" i napięta sytuacja między pracownicami restauracji

Magda Gessler prowadząc "Kuchenne rewolucje" często zwraca uwagę na nastroje, jakie panują między pracownikami. Nie inaczej było tym razem. Kelnerka z restauracji Gold powiedziała jej jak wyglądają relacje między kucharkami.

- Pani Sylwia jest ciężką osobą do pracy. Ma bardzo złe zdanie na temat pani Krystyny. Obraża ją, nie powiem w jaki sposób. Przeklina przy gościach. Ma się za najważniejszą tutaj, że dzięki niej wszystko idzie, a nie idzie nic. Zero szacunku do nas, do pani Krysi. Między nimi jest 20 lat różnicy, a ona potrafi się do niej odezwać: "ruda s*ka", "szmata" - powiedziała kobieta. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" nie mogła tego tak zostawić.

- Co to jest?! Co to za brak wychowania! Dlaczego ty pomiatasz ludźmi? - zapytała bezpośrednio Magda Gessler. Sylwia, która poniżała drugą kucharkę nie potrafiła odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie.

- Nie pomiatam. Jestem wybuchowa po prostu. Wiem, że nie powinnam tutaj z Krystyną tak postępować, ale są takie sytuacje, że aż mnie roznosi - wyjaśniła Sylwia. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" nie dała jednak za wygraną i stanęła w obronie poniżanej kucharki.

- To jest sąd za takie zachowanie, wiesz? Przeczytaj sobie kodeks karny, a są świadkowie. Jakąś przyjemność ci to sprawia? Wyżywasz się? Panienko, czego panience brak, kasy? Czemu jesteś taka wściekła? Masz teraz taki "start zero", żeby pokazać, że jesteś kimś innym, niż wszyscy tutaj mówią - powiedziała Magda Gessler w trakcie ostatnich "Kuchennych rewolucji". Sylwia postanowiła przeprosić koleżankę z pracy. Nie obyło się jednak bez usprawiedliwiania swojego zachowania.

- Przepraszam cię Krystyno, tylko żeby nie było tak, że szczujemy siebie nawzajem, bo tak też jest - dodała podczas przeprosin Sylwia. Magda Gessler nie pozostała na to obojętna. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" dosadnie odniosła się do zachowania Sylwii.

- Może ty będziesz głucha, co? I zaczniesz pokazywać, że umiesz gotować. Po prostu daj spokój. Czas, który poświęcasz na niszczenie jej, to jest czas, który tracisz na budowanie siebie - skomentowała Magda Gessler. Jak zakończyła się cała sytuacja?

Kucharki doszły do porozumienia. Podczas scen wyemitowanych w ostatnim odcinku programu "Kuchenne rewolucje", można było zaobserwować jak kobiety razem żartują i przygotowują posiłki. Restauracja Gold zmieniła nazwę na Gospoda Chałupka. Finałowa kolacja zakończyła się sukcesem. Po kilku tygodniach Magda Gessler przyszła sprawdzić, czy "Kuchenne rewolucje" przyniosły jakieś efekty. Okazało się, że z powodu pandemii lokal był zamknięty przez 2 miesiące. Nie wpłynęło to jednak na jakość potraw, które nadal były na znakomitym poziomie. Poniżana wcześniej kucharka odeszła z pracy. Zdaniem pracowników podczas zamknięcia znalazła sobie nowe zajęcie. Odcinek, o którym mowa można znaleźć na platformie Player. Stamtąd pochodzi zdjęcie wykorzystane powyżej.

Z przyprawy, którą masz w kuchni zrobisz pyszny syrop, który pomoże na ból gardła i kaszel. Jedzona 2 razy dziennie również zdziała cudaZ przyprawy, którą masz w kuchni zrobisz pyszny syrop, który pomoże na ból gardła i kaszel. Jedzona 2 razy dziennie również zdziała cudaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Restauracje do zamknięcia, zakaz opuszczania domu, a dzieci na nauczanie zdalne. Znamy listę planowanych obostrzeń
  2. Mieszkańcy w nocy usłyszeli hałasy, natychmiast zaalarmowali policję. Nastolatkowie byli o krok od tragedii
  3. Najlepsze ciasto bez pieczenia zrobisz w 10 minut. Potrzebujesz tylko 3 składnikI
  4. Staruszka chorowała na Alzheimera. Niespodziewanie, w trakcie posiłku, powiedziała słowa, których córka nie zapomni do końca życia
  5. Gessler podała przepis na przepyszną wątróbkę. Podaje ją z niebywałym smakołykiem
  6. Dyrektor szpitala o ostatnich chwilach Dariusza Gnatowskiego. Słowa lekarza są poruszające
  7. WP: "Seniorzy będą mieli zakaz wychodzenia z domu". Ujawniono drakońskie plany, które rząd miałby ogłosić dziś

Źródło: Plejada

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł