"Kuchenne Rewolucje" - gwiazda programu nie wytrzymałaScena z odcinka programu "Kuchenne rewolucje" znajdującego się na platformie Player, instagram.com/magdagessler_official

Wybuchła afera w Kuchennych Rewolucjach. Gessler pytała dlaczego kucharka pomiata ludźmi, pogroziła jej sądem

"Kuchenne rewolucje" obfitują w kontrowersyjne sytuacje. Tym razem doszło do naprawdę dużej awantury. Magda Gessler nie wytrzymała, pogroziła kucharce sądem.

"Kuchenne rewolucje" są lubiane przez fanów głównie za sprawą Magdy Gessler - jej charakterystyczny sposób bycia przyciąga, a niektórzy wręcz szaleją na jej punkcie. W jednym z odcinków jej najbardziej znanego programu stało się coś niebywałego. Poleciały bardzo ostre słowa.

Gessler zarzuca Polakom 3 karygodne błędy w przygotowaniu schabowych. Dotyczą smażenia, marynaty i mięsaGessler zarzuca Polakom 3 karygodne błędy w przygotowaniu schabowych. Dotyczą smażenia, marynaty i mięsaCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" kolejny raz wywołały szok wśród widzów

"Kuchenne rewolucje" od 10 lat zmieniają oblicze polskich restauracji, które znalazły się w najgorszym miejscu swojej historii. Magda Gessler jest specjalistką w dziedzinie gastronomii, co pozwala jej wskazywać lepszą drogę dla zagubionych restauratorów.

Tym razem wraz z ekipą filmową gwiazda TVN-u znalazła się w miejscowości Janowo pod Starogardem Gdańskim. Znajduje się tutaj lokal o nazwie "Gold" prowadzony przez małżeństwo Małgorzatę i Waldemara. Odziedziczyli restauracje po ojcu mężczyzny, który przepisał ją swojemu synowi. Niestety, choć z pozoru sytuacja wydaje się sielanką, jest zupełnie na odwrót.

Dzisiaj grzeje:

  1. Domowy syrop do zadań specjalnych, rozpościera nad organizmem tarczę przed wirusami i przeziębieniem. Dodaj 2 składniki i ciesz się pysznym smakiem
  2. Jest decyzja rządu. Od jutra częściowy lockdown. Europejskie wiadomości są niepokojące
  3. Ogromna awantura w sklepie spożywczym. Rodzicom puściły nerwy, sprawą zajmie się sąd

Para nie ma żadnego pojęcia o zasadach działania gastronomii. Nigdy wcześniej nie mieli żadnego doświadczenia w prowadzeniu restauracji, a "Gold" generuje ogromnie wielkie koszty, Co więcej, właściciele nie mogą sobie pozwolić na dokładanie do biznesu, ponieważ mają do spłacenia kredyt w wysokości około 2 milionów złotych.

Jedzenie jest według Magdy Gessler fatalnej jakości. - Flaki są rozwodnione. Jarzyny już są tak wymęczone, że... To naprawdę ma kilka dni i jest długo gotowane. Bubuś, zabierz to. One wyglądają, jakby miały 12 dni, a nie jeden. W ogóle nie czuć flakami. Straszne. W burakach czuć piwnicą i stęchlizną - opowiadała na wizji restauratorka.

To nie wszystko na co natrafiła Magda. Okazuje się, że według pracowników miejsca, jedna z kucharek w wyjątkowo zły sposób traktuje swoją starszą o 20 lat koleżankę po fachu.

- Pani Sylwia jest ciężką osobą do pracy. Ma bardzo złe zdanie na temat pani Krystyny. Obraża ją, nie powiem w jaki sposób. Przeklina przy gościach. Ma się za najważniejszą tutaj, że dzięki niej wszystko idzie, a nie idzie nic. Zero szacunku do nas, do pani Krysi. Między nimi jest 20 lat różnicy, a ona potrafi się do niej odezwać: "ruda s*ka", "szmata" - twierdziła jedna z kelnerek.

Magda nie kryła swojego oburzenia i natychmiast udała się na zaplecze, aby wyjaśnić powód takiej sytuacji. Tam w swoim stylu zapytała się Sylwii, młodszej kucharki, dlaczego w taki sposób pomiata swoją współpracownicą. - Nie pomiatam. Jestem wybuchowa po prostu. Wiem, że nie powinnam tutaj z Krystyną tak postępować, ale są takie sytuacje, że aż mnie roznosi - odpowiedziała skruszona.

- To jest sąd za takie zachowanie, wiesz? Przeczytaj sobie kodeks karny, a są świadkowie. Jakąś przyjemność ci to sprawia? Wyżywasz się? Panienko, czego panience brak, kasy? Czemu jesteś taka wściekła? Masz teraz taki "start zero", żeby pokazać, że jesteś kimś innym, niż wszyscy tutaj mówią - skrytykowała Sylwię Magda. Następnie kazała przeprosić jej poniżaną przez siebie kucharkę.

- Przepraszam cię Krystyno, tylko żeby nie było tak, że szczujemy siebie nawzajem, bo tak też jest - przeprosiła Sylwia, na co od razu zareagowała Magda: - Może ty będziesz głucha, co? I zaczniesz pokazywać, że umiesz gotować. Po prostu daj spokój. Czas, który poświęcasz na niszczenie jej, to jest czas, który tracisz na budowanie siebie - skwitowała gwiazda TVN-u. Jak dalej potoczyła się historia?

W finale odcinku podczas przygotowywania klasycznej kolacji widać było, że pracownice kuchni doszły do porozumienia. Obie uśmiechały się do siebie i żartowały. Po kilku miesiącach, kiedy Magda ponownie odwiedziła lokal, dowiedziała się, że starsza kobieta odeszła z pracy. Podobno znalazła jakieś inne zajęcie. Pomimo zamknięcia restauracji na stacjonarne wydawanie posiłków, jakość dań w żadnym wypadku się nie zmieniła i dalej jest na najwyższym poziomie.

Dokładnie przez 7 dni piła sok z buraka, wszystkie zmiany zapisywała. Po tygodniu wyznała szokującą prawdęDokładnie przez 7 dni piła sok z buraka, wszystkie zmiany zapisywała. Po tygodniu wyznała szokującą prawdęCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Kolejna duża zmiana w godzinach dla seniorów, warto o niej wiedzieć. Rozporządzenie wejdzie w życie już jutro
  2. Za 68 dni ogromne zmiany dla tysięcy rolników. Powód do radości czy smutku?
  3. Gessler wytknęła Polakom błąd w gotowaniu rosołu i zup. Popełnia go mnóstwo osób
  4. Otworzyła słoik z ogórkami kiszonymi i pobladła. Jej oczom ukazał się żenujący widok
  5. Ciasto jak z bajki, chatka puchatka z miejsca skradnie wasze serca. Nie próbujcie się jej oprzeć
  6. Naukowcy przewidują, że COVID-19 stanie się chorobą endemiczną. Co to oznacza?
  7. TVP nie mogło tego usunąć. Gość nagle sięgnął do kieszeni, niespodziewane sceny w programie na żywo na oczach tysięcy Polaków

Źródło: radiozet.pl

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł