Magda Gessler jest zrozpaczonaInstagram.com/magdagessler_official

Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Przekazała przykre wieści o jego pracy, jest jej smutno

Kuchenne Rewolucje nie są jedyną pasją Magdy Gessler, prezenterka programu ma dla nas smutną wiadomość. Partner Magdy Gessler jest lekarzem. Wieści od pani Magdy nie są dobre.

Kuchenne Rewolucje są prowadzone przez Magdę Gessler, która uwielbia kontakt ze swoimi fanami na portalu Facebook.com. Internauci na jej profilu przeczytali smutne wieści.

Ostrzeżenie publiczne dotyczące żywności sprzedawanej w Lidlu. Jest zagrożenie, GIS alarmujeOstrzeżenie publiczne dotyczące żywności sprzedawanej w Lidlu. Jest zagrożenie, GIS alarmujeCzytaj dalej

Kuchenne Rewolucje prowadzi pani Gessler, która jest bardzo smutna

Znana restauratorka pożaliła się ostatnio na Facebooku swoim fanom o bólu, którego doświadcza. Jej obecny partner jest lekarzem, więc z uwagi na obecna sytuację ma mnóstwo pracy. Nie byłoby nic w tym dziwnego ani takiego strasznego, lecz jej partner nie mieszka w Polsce. Obecnie przebywa w Kanadzie i rozłąka dla Magdy jest nie do wytrzymania.

- Dzisiejsze TVN, niestety będę sama, relacja prosto z domu gdzie jestem w Izolacji. Bez kochanego Waldemara, on pracuje ciężko w Kanadzie jako lekarz na pierwszej linii frontu przyjmując swoich pacjentów. Ja ze względu na sytuacje nie doleciałam. Jest nam bardzo źle, ale mam nadzieje jak najszybciej do niego dołączyć. Ta niewiadoma jest straszna - napisała na swoim profilu na Facebooku. Internauci łączą się w bólu ze swoja idolką i wysyłają jej wiele słów otuchy.

Dzisiaj grzeje: 1. Fani i rodzina w żałobie. Nie żyje zwycięzca "TOP Chefa"

2. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce

Dodatkowo pani Magda zapytała fanów czy ktoś jest w podobnej sytuacji co ona i okazuje się, że wiele ludzi cierpi z powodu związku na odległość. Niestety, wszyscy jesteśmy zmuszeni dostosować się do obecnej sytuacji.

Najlepsze newsy:

  1. Izabela Marcinkiewicz nie ma już nadziei. Jest bardzo źle
  2. Smutne informacje o córce Kasi Kowalskiej. Jest w śpiączce, wokalistka nie może skontaktować się ze szpitalem
  3. Nie do odgadnięcia, chodzi o 1 składnik. Niezwykłe kotlety mielone z nim w środku są hitem
  4. Nie wylewaj nigdy wody po kiszonych ogórkach. Jest 13 powodów, szósty najlepszy?
  5. Badania: przekonaj się co jedzenie 2 jajek dziennie robi z twoim organizmem
  6. Małżeństwo zmarło tego samego dnia. Oboje mieli koronawirusa

Źródło: facebook.com

Następny artykuł