"Kuchenne rewolucje" - Magda Gessler nie szczędziła słów krytyki.Screenshot / player.pl / Kuchenne rewolucje

Gessler wytknęła właścicielce powiększone usta i drogie ciuchy. Wiemy, jak po emisji "Kuchennych rewolucji" potoczyły się losy jej restauracji

"Kuchenne rewolucje" to jeden z najpopularniejszych programów o tematyce kulinarnej. Magda Gessler niejednokrotnie odmieniła losy restauracji, które zmagały się z ogromnymi problemami. Czasami pod adresem właścicieli padały ostre słowa. Nie inaczej było również w tym przypadku.

Nie raz mogliśmy obserwować jak w trakcie programu "Kuchenne rewolucje" Magda Gessler jasno mówi o tym, co myśli. Mocne słowa potrafią niekiedy przyprawić uczestników o łzy. Wszystko ma jednak na celu uświadomienie im tego, jak ważne jest odpowiednia dbałość o najróżniejsze aspekty, które są kluczowe przy prowadzeniu restauracji. Ciężko uwierzyć w to, co tym razem powiedziała restauratorka.

Wiele osób popełnia 2 błędy przy robieniu ogórków małosolnych. Wiemy, jak ich łatwo uniknąćWiele osób popełnia 2 błędy przy robieniu ogórków małosolnych. Wiemy, jak ich łatwo uniknąćCzytaj dalej

"Kuchenne rewolucje" w dawniejszym Bistro Tarchomin

Kasia i Adrian marzyli o własnej restauracji. W związku z tym zdecydowali się na otwarcie lokalu Bistro Tarchomin. Mieli w nim serwować owoce morza. Niestety nie udało im się do siebie przekonać klientów, w związku z tym zwrócili się o pomoc do programu "Kuchenne rewolucje". Szybko okazało się, że właścicielka lokalu popadła w długi.

- Mam 450 tysięcy do oddania. By opłacić czynsz czy wypłacić pensje, musiałam nabrać chwilówek - powiedziała uczestniczka programu "Kuchenne rewolucje", przytaczana przez portal RMF24.

Z całą pewnością jest to ogromna kwota. Taka sytuacja dla wielu osób byłaby wręcz dramatyczna. Zwłaszcza, że Kasia spodziewała się dziecka. Słowa, które usłyszała od Magdy Gessler musiały na nią zadziałać jak kubeł lodowatej wody. Co usłyszała od restauratorki?

Dzisiaj grzeje:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Bistro Tarchomin i jego przemiana w restaurację Viva Ibiza

Podczas programu "Kuchenne rewolucje", Magda Gessler na początku swojej wizyty kosztuje serwowanych potraw. Nie inaczej było i w tym przypadku. Restauratorka miała szereg uwag dotyczących ich jakości. Jednak najmocniej oberwało się właścicielce lokalu. Wiele osób słysząc takie słowa mogłaby zalać się łzami.

- Nie rozumiem, co mówisz. To przez to, że niedawno zrobiłaś usta. Ja cię nie słyszę, bo jestem trochę przygłucha. Kasia, wydaje mi się, że wydajesz też na ciuchy. Wydajesz dużo na siebie, pomimo że masz długi - powiedziała Magda Gessler.

Widok kuchni również nie zachwycił gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler wiedziała jednak co trzeba zrobić by pomóc restauracji. Postawiono na żywność ekologiczną, w którym od razu będzie wyczuwalna morska bryza. Wystrój i dania serwowane podczas finałowej kolacji były zachwalane przez gości.

Viva Ibiza nadal istnieje i cieszy się sporym zainteresowaniem. "Kuchenne rewolucje" w tym miejscu z pewnością można uznać za udane. Popularność lokalu na Facebooku i ilość pozytywnych opinii na Google mówi sama za siebie. Przemiana wyszła Kasi i Adrianowi na dobre i w końcu ich marzenie zaczęło generować zyski. W Viva Ibiza serwowane są potrawy opracowane przez Magdę Gessler. Przykładowo, możemy skosztować tam pieczonych ziemniaków w sosie aioli z wędzoną papryką, zupę z soczewicy na kościach z szynki serrano, czy gulaszu z owoców morza i ryb.

Najlepsze newsy:

  1. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  2. Plaga Bałtyku w Gdyni i Sopocie. Jest decyzja, przykra wiadomość
  3. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  4. Każdy może dzisiaj zrobić sobie niezapomniany sobotni wieczór za monetę 5 zł. Biedronka ogłasza, wszyscy klienci są zachwyceni
  5. Działaj szybko, jeśli na rosole zaczyna pojawiać się biała piana. Inaczej zupa może nadawać się jedynie do wylania
  6. Mariusz Pudzianowski zadziwił wszystkich kibiców w dniu wyborów. Przypomniał Polaka, którego wielbiły tysiące

Źródło: RMF24

Następny artykuł