Kuchenne rewolucje i dramat Magdy Gessler
Facebook / @magdagessler.official

Córka Magdy Gessler zmarła w niewyobrażalnych okolicznościach. Gwiazda TVN właśnie opowiedziała o wszystkim

"Kuchenne rewolucje" sprawiły, że Magda Gessler stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego świata kulinariów. Okazuje się, że uwielbiana restauratorka doświadczyła niewyobrażalnego dramatu. W jakich okolicznościach zmarła jej córka?

Nie da się ukryć, że "Kuchenne rewolucje" są jednym z najchętniej oglądanych programów o tematyce kulinarnej. Wszystko między innymi za sprawą Magdy Gessler, która od lat zmienia oblicza polskich restauracji. Mało kto spodziewałby się, że gwiazda przeżyła śmierć swojego dziecka.

Połącz parę składników i gotowe szybciej niż w 5 minut. Błyskawiczne ciasto bez pieczeniaPołącz parę składników i gotowe szybciej niż w 5 minut. Błyskawiczne ciasto bez pieczeniaCzytaj dalej

Restauratorka znana z programu "Kuchenne rewolucje" opowiedziała o swoich tragicznych doświadczeniach

"Kuchenne rewolucje" towarzyszą nam już od wielu lat. Od tamtego czasu popularność Magdy Gessler wciąż rośnie. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad milion użytkowników. W mediach społecznościowych restauratorka często dzieli się swoim życiem prywatnym.

Przeważnie gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" prezentuje szczęśliwe chwile w rodzinnym gronie lub przygotowywanie fantastycznych potraw. Bez wątpienia Maga Gessler jest energiczną i charyzmatyczną osobą. Jednak nie oznacza to, że w jej życiu nie dochodziło do tragicznych wydarzeń.

"Kuchenne rewolucje" to nie wszystko. Magda Gessler ma również życie prywatne i ostatnio zdradziła jedną z najbardziej dramatycznych historii, które w nim się pojawiły. Okazuje się, że córka Magdy Gessler zmarła w potwornych okolicznościach.

- Przeżyłam śmierć własnego dziecka..., ro były trudne momenty.., brakuje mi słów...dlategoKobiety, jestem dziś z Wami! Niech wygran empatia... miłość, zrozumienie, wolność wyboru!!!! Besos dla KAŻDEJ z WAS!’ ściskamm mg - (pisownia oryginalna) napisała słynna restauratorka na swoim Facebooku. Gwiazda programu "Kuchenne rewolucje" udzieliła również przejmującego wywiadu, w którym szczegółowo opisała całą sytuację.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wymieszaj składniki widelcem i wyłóż na patelnię. W mniej niż 5 minut zrobisz placuszki lepsze niż placki ziemniaczane
  2. Tragedia, nie żyją. Czarny scenariusz się spełnił, cudownie bawili się w turystycznym raju
  3. Dzięki nim mamy świeże pieczywo, warzywa i zakupy. W końcu wyszło na jaw ile zarabiają kasjerzy, kwoty nie mieszczą się w głowie

Magda Gessler zebrała się na wyjątkowo szczere wyznanie

- Przeżyłam śmierć własnego dziecka. Coś, czego żadna matka nie zapomina i co zmienia ją na zawsze. Mieszkałam w Madrycie. To była moja druga ciąża. Wtedy byłam już matką Tadeusza. Niestety w szóstym miesiącu zaczęła się akcja porodowa - opowiedziała Magda Gessler w rozmowie z portalem Ofemin. Dalsza wypowiedź gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje" daje do myślenia.

- To były bardzo trudne momenty, ponieważ dokładnie zdawałam sobie sprawę z zaistniałego zagrożenia. Świadomie zdecydowałam, żeby ratować dziecko wiedząc, że grozi mi śmierć. Zgodziłam się na to, mimo ryzyka, że mogę osierocić Tadeusza. Dlatego powtarzam, że takie decyzje zawsze powinny być po stronie matki - wyznała gwiazda programu "Kuchenne rewolucje".

- Tylko matka może podejmować decyzje odnośnie swojej ciąży. Żadna instytucja. Nie rząd i nie politycy. Nie mężczyźni, którzy nie wiedzą i w większości nie chcą wiedzieć, co czuje kobieta przechodząca przez taki dramat, albo tacy, którzy nie mają rodzin, własnych dzieci. A więc i empatii, zrozumienia. Nie możemy pozwolić, by ktoś odbierał nam nasz wybór. Bo to jest okropna niesprawiedliwość - stwierdziła restauratorka odpowiedzialna za "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler nie szczędziła słów krytyki.

- Uważam, że nasze społeczeństwo i tak jest bardzo posłuszne etyce chrześcijańskiej. Ale to, co się dzieje teraz jest absolutnym przekroczeniem wszelkich granic. W tym granicy bezpieczeństwa kobiety. A przy tym, te które mają dzieci z niepełnosprawnościami, zostały pozostawione samym sobie. Bez żadnego wsparcia – czy instytucjonalnego, czy finansowego. Same, ze wszystkimi problemami. To jest skandal! - nadmieniła Magda Gessler na łamach portalu Ofemin. Nie da się ukryć, że jej słowa nie są nieuzasadnione. Czy podzielacie zdanie gwiazdy programu "Kuchenne rewolucje"?

Klasyk w wydaniu, które was zaskoczy. Surówka z kapusty w połączeniu z jednym składnikiem daje spektakularny efektKlasyk w wydaniu, które was zaskoczy. Surówka z kapusty w połączeniu z jednym składnikiem daje spektakularny efektCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Fryzjerzy, kosmetyczki i cała branża już się szykuje. Ze strzyżeniem możesz już nie zdążyć
  2. Matka uznała ją za porażkę, bo wyszła za mąż za rolnika. Potem wydarzyło się coś, co zamknęło usta wszystkim dookoła
  3. Porażająco dosadny apel wściekłej na seniorów kasjerki. "Głupota ludzka nie zna granic", wyjawiła porażające kulisy pracy w markecie
  4. Ujawniono druzgocącą kwotę emerytury Jolanty Kwaśniewskiej. Mało kto wie, że jest autorką książki kulinarnej
  5. Dosyp kilka łyżek. Schabowe robione inaczej wyjdą bardziej chrupiące niż kiedykolwiek, nieziemski przepis
  6. Czy wprowadzenie kolejnego lockdownu to skuteczne rozwiązanie? Polski specjalista zabiera głos
  7. Córka Jolanty Kwaśniewskiej pokazała prywatną, wulgarną wiadomość. Nie boi się mówić otwarcie o swoim stosunku do sytuacji w kraju

Źródła: Facebook/Magda Gessler; Ofemin

Zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł