Kuchenne Rewolucjehttps://pixabay.com/

Miliony Polaków czekają w napięciu. Zacznie się dziś co do minuty o 21:30

Kuchenne rewolucje cieszą się ogromną oglądalnością z sezonu na sezon. Miliony widzów czekają w napięciu. Niebywałe co się wydarzy.

Kuchenne rewolucje zabierają nas w podróż po Polsce z Magdą Gessler od 10 lat. Restauratorka pomaga nimi nie tylko właścicielom restauracji, którzy potrzebują pomocy w swoich działaniach, ale i nam, potencjalnym klientom, którzy powinni wiedzieć, gdzie mogą dobrze zjeść, a jakie miejsca lepiej omijać. W dzisiejszym odcinku wydarzą się niewiarygodne rzeczy.

Kupiłeś ostatnio masło? GIS pilnie wycofał uwielbiane przez wszystkich, jeśli masz objawy, natychmiast skontaktuj się z lekarzemKupiłeś ostatnio masło? GIS pilnie wycofał uwielbiane przez wszystkich, jeśli masz objawy, natychmiast skontaktuj się z lekarzemCzytaj dalej

Kuchenne rewolucje uratowały biznes setkom osób

Zamysłem programu jest nie tylko wsparcie właścicieli restauracji, ale również edukowanie ich pod kątem nowych rozwiązań. Magda Gessler chętnie dzieli się swoim doświadczeniem na temat prowadzenia biznesu, ale i gotowania.

Jej restauracje znakomicie prosperują na rynku, ciągle się rozwijając. Słyną z popisowych dań restauratorki, które zahaczają o klasykę polskiej kuchni.

Ekspertka podkreślała wiele razy, że najważniejsi w branży gastronomicznej są klienci. To naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą restauratorzy i to im starają się zagwarantować niezapomniane, kulinarne wrażenia. Program Kuchenne Rewolucje skupia się nie tylko na kontakcie na poziomie restaurator - kliet, ale również bada relacje wśród załogi. To właśnie one są fundamentem dobrze działającego biznesu, o czym możemy przekonać się w programie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wzmacnia odporność i pozwala zwalczyć najgorsze przeziębienie. Syrop z 3 składników bije rekordy popularnosći
  2. Nie żyje 17 osób i ponad 700 jest poważnie rannych. Dramatyczny bilans. Nikt zagranicznej katastrofy nie mógł powstrzymać
  3. Zaskakujący produkt, który może uchronić Twoje zdrowie. Zdrowszy od czosnku, ogórków kiszonych i zakwasu z buraków razem wziętych

Kuchenne rewolucje - najnowszy odcinek 21 sezonu

Najnowszy sezon kuchennych rewolucji rozpoczął się w marcu obecnego roku. Dziś o godzinie 21:30 na stacji TVN zostanie wyemitowany kolejny odcinek nowej serii.

Szwajcaria Żerkowska to malowniczy region Wielkopolski. W kamienicy, z ponad stuletnią historią, prowadzona jest Pizzeria Familijna. Pewne małżeństwo założyło biznes 8 lat temy, ale teraz postanowili zgłosić się po pomoc Magdy Gessler właśnie teraz. Nie mają wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu restauracji, a historia Pizzerii Familijna to efekt prób i błędów.

Mąż zajmuje się prowadzeniem biznesu oraz zaopatrzeniem natomiast żona księgowością.

Menu restauracji opiera się na szybkich daniach takich jak pizza, kebab oraz zapiekanki. Właściciele podkreślają, że lubią dobrze zjeść, ale niestety nie kierowali się tą myślą przy wyborze zaopatrzenia do restauracji. Dania obiadowe, które można znaleźć w menu, wykonane są ze słabej jakości produktów, a co więcej, odmrażane.

Magda Gessler nie jest fanką takich rozwiązań, które może i są proste, ale nie idą w parze z jakością. W swoich restauracjach stawia na smak, ale i zadowolenie klienta, który ma mieć świadomość, że je coś wartego jego uwagi, czasu i pieniędzy. Swoimi rozwiązaniami pozwala restauracjom wejść na zupełnie nowy etap.

Czas zacząć rewolucję Pizzerii Familijnej.

Czy w związku z epidemią powinno wejść obostrzenie zakazujące płacenia gotówką na rzecz płatności bezgotówkowych w sklepach spożywczych?Czy w związku z epidemią powinno wejść obostrzenie zakazujące płacenia gotówką na rzecz płatności bezgotówkowych w sklepach spożywczych?Czytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jedną decyzją rząd wydał wyrok na tysiące Polaków. Wielu nie starczy na utrzymanie, zostaną z niczym
  2. Wściekły Pudzian w niecenzuralnych słowach o całej sytuacji. Nie do wiary, że stał się ofiarą
  3. Masz w kieszeni 5 złotych? Biegnij po składniki na wybitne ciasto, błyskawiczne i tanie, smakuje jak niebo
  4. Dosyp kilka łyżek. Schabowe robione inaczej wyjdą bardziej chrupiące niż kiedykolwiek, nieziemski przepis
  5. Połącz parę składników i gotowe szybciej niż w 5 minut. Błyskawiczne ciasto bez pieczenia
  6. Andrzej Duda zaproponował nową ustawę dotyczącą aborcji. Jaki pomysł ma prezydent?
  7. Maria Kaczyńska była nieugięta ws. „kompromisu” aborcyjnego. Tadeusz Rydzyk wulgarnie ją obrażał, nie hamował się

Żródło: tv.wp.pl

Następny artykuł