Kuchnia była nawiedzona?wikiconnected.com

Zainstalował w kuchni obok lodówki kamerę. Usłyszał krzyk córki, musiał wyrzucić wszystkie kamery z domu

Kuchnia nie jest miejscem, w którym większość osób chce zamontować kamery monitoringu, prawda? Adam, ojciec młodej córki postanowił, że ustawi w pomieszczeniu kamerę, aby mieć oko na swoje dziecko. Nie przeczuwał, że urządzenie będzie zachowywać się jak rodem z horroru.

Kuchnia dla młodego ojca była miejscem, w której jego mała córeczka mogła zrobić sobie sporą krzywdę. W końcu w pomieszczeniu przechowywane są ostre narzędzia, a małe dziecko może wspiąć się na blat i boleśnie spać ze sporej wysokości. Aby mieć zawsze na oku swoją pociechę Adam postanowił zamontować koło lodówki małą kamerę, dzięki której będzie miał stały podgląd na to co się dzieje z jego córką. Po pewnym incydencie, który przyprawia o ciarki na skórze, postanowił, że nigdy więcej nie będzie korzystał z takich urządzeń.

Na ogórkach kiszonych zobaczyłaś białą pianę? Ważny sygnał dla każdej gospodyniNa ogórkach kiszonych zobaczyłaś białą pianę? Ważny sygnał dla każdej gospodyniCzytaj dalej

Kuchnia i kamera koło lodówki - sprawa przybrała niespodziewany, przerażający obrót

Adam chciał połączyć życie zawodowe z dbaniem o bezpieczeństwo swojego dziecka. Pracując z domowego biura nie mógł w 100% poświęcić się pracy, ponieważ co chwila musiał doglądać, czy z jego dzieckiem jest wszystko w porządku. Z tego powodu postanowił zamontować w kuchni kamerę monitoringu, dzięki której ciągle miałby na oku swoje dziecko, a przy okazji ma możliwość normalnej pracy.

Dzisiaj grzeje:

  1. Filmy z jego udziałem widzieliśmy na TVP i TVN. Niestety, nie żyje
  2. Szał i niedowierzanie, Lidl z przytupem zaczął weekend. Klienci czekali tygodniami na dzisiejszy dzień
  3. Gwiazdowski z ZUS ostro o 13. i 14. emeryturze: to polityczna nieodpowiedzialność. Wymienia też inne absurdy

Po zamontowaniu urządzenia spokojnie pracował. Pewnego dnia, kiedy dziewczynka przebywała w kuchni, usłyszała obcy głos, który dochodził z niewiadomego kierunku. Zaniepokojona zapytała "Kto to?" ale nie dostała żadnej odpowiedzi. Kilka dni później, podczas oglądania telewizji, ponownie usłyszała męski głos, który tym razem zapytał: "Co oglądasz?" Wystraszyła się i krzyknęła po swojego tatę. Kiedy ten zbiegł na dół wpadł w wielką w konsternację.

Na dole nie było nikogo. Po kilku minutach ponownie usłyszał dźwięk i zorientował się, że dochodzi on z kamery. Adam zapytał się głosu z kamery "Kim jesteś?" jednak nie usłyszał odpowiedzi. Sytuacja jawiła mu się, jakby jego dom został opętany przez obce duchy. Postanowił natychmiast zwrócić kamerę, która okazała się zhackowana przez anonimowego mężczyznę.

Pamiętajcie, że kupując i korzystając z urządzeń z połączeniem z siecią ryzykujecie, że obca osoba ze złymi intencjami zechce wykorzystać je przeciwko wam.

Wojtek poszedł na grzyby. Natknął się na siedzuń sosnowy i zastygł, szybko się oddaliłWojtek poszedł na grzyby. Natknął się na siedzuń sosnowy i zastygł, szybko się oddaliłCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Jest ważne ostrzeżenie, może dotyczyć także ciebie. "Spożycie może prowadzić do choroby"
  2. Polacy są na liście. Kolejny kraj zamyka się na cudzoziemców. Nie wpuszczą prawie nikogo
  3. Justyna piła napar z kurkumy przez 2 tygodnie, gdy stanęła przed lustrem oniemiała, nie spodziewała się nowego widoku
  4. Znalazł borowiki wielkości dłoni, jego koszyk wygląda onieśmielająco, zdradza swoje sprawdzone miejsce
  5. Kupił popularny produkt w Biedronce i z trudem walczy z mdłościami. Nie wie do kogo zwrócić się o pomoc, nigdy nie widział czegoś podobnego
  6. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Bartosz Nowak. Młody ulubieniec fanów zmarł w dramatycznym wypadku

Źródło: wikiconnected.com

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł