Kurczak był deptany przez pracownikaYouTube.com

Publikujemy skandaliczne nagranie. Deptał kurczaki nogami i mówił straszne słowa

Kurczak jest jednym z największych przysmaków Polaków. W wielu rodzinach ciężko sobie wyobrazić niedzielę bez tradycyjnego rosołu. Jednak sposób, w jaki mięso drobiowe jest traktowane przez producentów, hurtowników i handlarzy woła o pomstę do nieba. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie.

Kurczak jest coraz mniej zdrowym mięsem. Wszystko przez nieuczciwych sprzedawców, którzy dążą do jak największych zysków nie zwracając uwagi na zdrowie klientów. Coraz więcej afer mięsnych wychodzi na jaw.

Afera mięsna. W nocy odświeżali stare mięso w tajemnicy i szykowali do sprzedażyAfera mięsna. W nocy odświeżali stare mięso w tajemnicy i szykowali do sprzedażyCzytaj dalej

Wiadomo dlaczego kurczak jest tani

Niska cena mięsa drobiowego niestety nie idzie w parze z jego jakością. Promocje kuszą klientów, którzy szukają składników na tani obiad. Produkcja takiego mięsa na masową skalę ścina z nóg.

Problem zaczyna się już w samym procesie hodowli. Kurczaki dorastają nienaturalnie szybko - w kilka tygodni. Wszystko przez szprycowanie hormonami, sterydami i tuczenie paszą niskiej jakości. W następnym etapie, kiedy mięso jest przygotowane na handel wcale nie jest lepiej.

Producenci często szprycują kurczaka wodą z różnymi odpadami, żeby mięso było cięższe. Dlatego często podczas smażenia piersi kurzej widzimy wypływającą białą wydzielinę. Sprzedawcy równie niechętnie utylizują przeterminowane mięso. Co jakiś czas wypływają afery związane z odświeżaniem starego mięsa i zmienianiem dat na etykietach, tak aby opchnąć wszystkie produkty.

Eksperci radzą, aby znaleźć sobie zaufanego dostawcę mięsa i unikać kupowania takich wyrobów w hipermarketach.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: właśnie wykryto nową wielką manipulacje klientami w Biedronce

2. Zdjęcie trafiło do sieci, widać wszystko. Nagle z wody cała mokra wyszła Magda Gessler

Internet obiega skandaliczne nagranie. Widać na nim jak mężczyzna depcze nogami po mięsie z kurczaka leżącym w skrzynce z jakąś substancją. Bohater materiału mówi: "tak wygląda praca w Polsce z kurczakami". Potem takie zdeptane mięso jest pakowane i przeznaczane do sprzedaży, by finalnie wylądowało na naszych talerzach.

Najlepsze newsy:

  1. Rozwód rozrywa rodzinę królewską, jest oficjalne potwierdzenie. Królowa jest wściekła
  2. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  3. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  4. Przypadkiem wykryto mafię parówkową. Wszyscy jedliśmy kiełbasę z mięsa do utylizacji
  5. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  6. Każdy je ignoruje, a ich znaczenie jest najważniejsze. Już wiadomo, o co chodzi z małymi naklejkami na owocach

Źródło: youtube.com

Następny artykuł