Kwiat kasztanowca pomaga na wiele schorzeń i dolegliwościcommons.wikimedia.org/Adam “Dziadek59” Maś…/CC 3.0

Majowy kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny. Zerwij nim inni cię uprzedzą i zrób miksturę

Kwiat kasztanowca jest niewyobrażalnie cenny, leczy wiele ciężkich chorób i może być wykorzystywany w domu. Nie daj się uprzedzić i idź zbierać te kwiaty, zanim inni to zrobią. Warto zebrać ich dużą ilość, aby mieć wielki zapas i móc robić lekarstwo na bieżąco.

Kwiat kasztanowca nie jest produktem, o którego właściwościach dużo ludzi słyszało, lecz warto zacząć z niego korzystać. Jego działanie prozdrowotne, a szczególnie ilość spraw na które pomaga są oszałamiające. Jego piękno przykuwa wzrok, lecz kiedy zaczniemy przyjmować wyrobu z kwiatu kasztanowca, odczujemy jego prawdziwą moc.

Ceny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunęCeny młodych polskich warzyw i owoców zwalają z nóg. Truskawki, bób i ziemniaki kosztują fortunęCzytaj dalej

Kwiat kasztanowca warto zacząć zbierać, jego właściwości są ogromne

Kwiaty kasztanowca są bardzo charakterystyczne. Kiedy drzewo kwitnie tworzy kwiaty wyglądające jak słupy bądź grube świece. W tym artykule powiemy ci jak korzystać z ich wspaniałych właściwości oraz co mogą ci dać.

Białe, pachnące kwiatostany zawierają ogromne ilości flawonoidów, czyli antyoksydantów, które pozytywnie wpływają na nasze ciało. Są naturalnymi substancjami, które przeciwdziałają powstawaniu komórek rakowych, oraz odmładzają skórę. Poza flawonoidami kwiaty kasztanowca zawierają substancje takie jak: kwercetynę, cholinę, puryny oraz wiele innych składników odżywczych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Z twojego konta mogą zniknąć wszystkie pieniądze. Ważne ostrzeżenie dla klientów Biedronki przed nowym oszustwem
  2. Kultowe zawody czasów słusznie minionych. W PRL wielu chciało pracować właśnie tak

Kwiaty działają kompleksowo na nadciśnienie, bolące stawy, regulują cholesterol, wykazują działanie przeciwzapalne oraz przeciw obrzękowe. Najlepszym sposobem na przygotowanie lekarstwa, jest wykonanie nalewki z kwiatów. Potrzebujemy do tego półlitrowej butelki, 40% alkoholu oraz 50 gramów świeżych kwiatów. Zalej je alkoholem i odstaw w ciemne i chłodne miejsce na kilka tygodni. Można ją pić czy wcierać w bolące miejsca, wszystko zależy od dolegliwości.

Równie dobry jest sok, potrzebujemy do niego 300 gram kwiatów oraz blendera. Blendujemy je dokładnie i odciskamy sok. Wystarczy kilka kropel dziennie, aby odczuć duże efekty.

Najlepsze newsy:

  1. Tragiczna śmierć aktora "Na Wspólnej". Porażające informacje przekazał jego przyjaciel
  2. Nie żyje aktor znany m.in. z „M jak Miłość”. Zmarł w wyniku ciężkiej choroby
  3. Ola Kwaśniewska wysłała męża po koperek i awokado. Zaniemówiła widząc co przyniósł muzyk, popłaczecie się ze śmiechu
  4. Wykiełkuje w 3 dni. Wytrawny ogrodnik wyjawił trik na gigantyczne plony marchwi
  5. Jedz codziennie 2-składnikowe naleśniki z bananów. Po 2 tygodniach nie rozpoznasz się w lustrze
  6. Zapytali Szumowskiego o koniec epidemii w Polsce. Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Źródło: smakdnia.pl

Następny artykuł