Lara Gessler podzieliła się szczegółami dotyczącymi życia prywatnego.instagram.com/lara_gessler

Lara Gessler zdradziła wszystkie szczegóły swojej ciąży. Opowiedziała też o imieniu dla dziecka

Lara Gessler bez wątpienia jest osobą, o której jest głośno w świecie kulinarnego showbiznesu. W ostatnim czasie spore zainteresowanie wzbudza temat związany z jej ciążą. Sama Magda Gessler często chwali się poczynaniami swojej córki. Tym razem na jaw wyszło sporo szczegółów dotyczących przebiegu ciąży oraz imienia dziecka. Co powiedziała Lara Gessler?

Lara Gessler już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Wiele osób zastanawia się jak restauratorka znosi trudy ciąży. Jej wypowiedzi mówią same za siebie. Wiele osób może być tym zaskoczonych. Nikt nie spodziewał się, że Lara Gessler nazwie swoje dziecko w taki sposób.

Prosty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składnikiProsty sposób na odstraszenie much z domu. Wystarczy wymieszać ze sobą dwa składnikiCzytaj dalej

Lara Gessler przerwała milczenie

Nie da się ukryć, że Lara Gessler podczas ciąży nie próżnuje. Niedawno mogliśmy podziwiać otwarcie jej pracowni kulinarnej, które przyciągnęło fotoreporterów i gwiazdy. Restauratorka ostatnio wyjawiła szczegóły ze swojego życia prywatnego. Opowiedziała o ciąży, imieniu dziecka oraz o tym jaką babcią będzie Magda Gessler.

- Ona się bardzo, bardzo ucieszyła. Sama mówi, że będzie lepszą babcią niż mamą. Ja uważam, że w sumie wyszło nie najgorzej, więc nie ma co narzekać. Na pewno będzie babcią z typu babć rozpieszczających, eksternistycznych. Nie takich, której podrzucasz dziecko, jak musisz wyjść wieczorem na kolację, bo pewnie ona będzie już wtedy na drugiej kolacji. Więc absolutnie nie, ale na pewno będzie tą babcią od rozpieszczania - powiedziała Lara Gessler w rozmowie z Jastrząb Post, przytaczanej przez portal Plotek. Restauratorka opowiedziała również o tym jak przebiega u niej ciąża i jak planuje nazwać swoje dziecko.

Dzisiaj grzeje:

  1. Piła własnej roboty napar z liści laurowych tylko 3 dni. Z ciałem kobiety zaczęły dziać się nieprawdopodobne rzeczy
  2. Nowy sondaż przedwyborczy. Widać przetasowanie, Duda straci stołek?

Lara Gessler stawia na tradycyjne imię dla dziecka

Niekiedy ciąża może przebiegać w wyjątkowo uciążliwy sposób. Jednak Lara Gessler sama przyznała, że nie ma absolutnie żadnych powodów do narzekania. Jej wypowiedź doskonale to potwierdza. Restauratorka wyjaśniła również jakie imię chce nadać dziecku.

- Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie - zdradziła Lara Gessler podczas rozmowy z Jastrząb Post, przytaczanej przez portal Plotek.

Najlepsze newsy:

  1. Maryla Rodowicz ujawniła wysokość swej emerytury. Artystka może już tylko załamać ręce
  2. Pociąg uderzył w samochód pielgrzymów. Co najmniej 20 osób nie żyje, tragedia za granicą
  3. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  4. We wszystkich kasach w każdym Lidlu po przebudowie wprowadzono sekretną, nieznaną niemal żadnemu klientowi funkcję. Jest bardzo ważna
  5. 1 nietypowy składnik sprawi, że kotlety mielone będą niewiarygodnie puszyste. Znajomi od razu poproszą o przepis
  6. Potworny nokaut na gali boksu. Nieprzytomny zawodnik aż wypadł za liny (WIDEO)

Źródło: Plotek.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł