Lara Gessler zaskoczyła wszystkichInstagram / lara_gessler

Ciężarna Lara Gessler nie włożyła kluczowych części garderoby i wyszła na miasto. Zalała ją fala krytyki

Lara Gessler z całą pewnością wie jak zrobić wokół siebie szum. Wszelka jej aktywność w mediach społecznościowych spotyka się z całą masy reakcji użytkowników. Jednak najprawdopodobniej nikt nie spodziewałby się, że córka najbardziej znanej restauratorki w Polsce wywoła taki skandal. Wszystko za sprawą paru zdjęć. Do czego doszło na ulicach stolicy?

Nie da się ukryć, że Lara Gessler wzbudza bardzo mieszane uczucia. Niektórzy uwielbiają ją za naturalność, jednak inni nie mogą znieść jej z tego samego powodu. Ostatnio córka gwiazdy "Kuchennych rewolucji" ponownie wzbudziła ogromne kontrowersje. Oburzenie wywołały zdjęcia, które opublikowała na swoim Instagramie.

Zobaczyli jak wyglądał tort weselny i zaniemówili, wybuchła afera. Niesmak pozostał, choć tort był smacznyZobaczyli jak wyglądał tort weselny i zaniemówili, wybuchła afera. Niesmak pozostał, choć tort był smacznyCzytaj dalej

Lara Gessler w ogniu krytyki

Bez wątpienia córka Magdy Gessler może cieszyć się sporą popularnością. Spore grono osób obserwujących ją na Instagramie mówi samo za siebie. Śledzi ją tam aż 164 tysiące użytkowników. Niefortunnie sława miewa też swoje ciemniejsze strony. Lara Gessler musi liczyć się z tym, że niektóre z jej aktywności spotkają się z krytyką. Nie inaczej stało się wówczas, gdy na portalu społecznościowym zamieściła zdjęcia z sesji zrealizowanej na ulicach Warszawy. Prawdopodobnie nie wzbudziłyby one konsternacji, gdyby nie fakt, że Lara Gessler jest na nich praktycznie naga. Jakie komentarze można przeczytać pod fotografiami?

Dzisiaj grzeje:

  1. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  2. WHO z pilnym apelem. Zmieniła zalecenia dotyczące ochrony przed koronawirusem

Nieprzychylne komentarze pod adresem Lary Gessler

Internauci zareagowali niemal natychmiastowo. Część z nich jednoznacznie stwierdziła, że sesja zdjęciowa, w której wzięła udział Lara Gessler, jest zbyt wyzywająca. Niektórzy stwierdzili nawet, że tego typu sesja zdjęciowa jest niezgodna z prawem.

- Pytanie tylko w jakim celu i po co, córka Magdy Gessler pokazuje swoje rozstępy i inne intymne części? Życzę powodzenia - napisała pod zdjęciem jedna z użytkowniczek Instagrama. Na tym jednak krytyka się nie skończyła.

- Nie rozumiem jednego, dlaczego sesja odbyła się wcześnie rano domniemam, aby nikt nie widział, skoro teraz pokazujesz, aby widzieli wszyscy. Trzeba było zdjęcia robić o 8 rano - można przeczytać w jednym z komentarzy. Niektórzy z krytykujących osób doceniali jednak walory estetyczne zdjęcia.

- Piękne foto, ale trafiłoby do mojej i męża szuflady nigdy na insta - napisała pod zdjęciem kolejna użytkowniczka Instagrama.

Sama Lara Gessler odpowiedziała na niektóre nieprzychylne komentarze w dość ironiczny sposób. Warto jednak zauważyć, że większość wyrażonych opinii dotyczących sesji zdjęciowej jest jak najbardziej pozytywna.

Bez wątpienia zdjęcia, które na Instagramie zamieściła Lara Gessler, podzieliły internautów. Wygląda jednak na to, że Magda Gessler wspiera swoją córkę w takich aktywnościach. Może o tym świadczyć fakt, że zamieściła jedną z fotografii na swoim Instagramie. Jak oceniacie to co zrobiła Lara Gessler?

Lara Gessler w ogniu krytyki

(Instagram lara_gessler. Zdjęcie wykonane przez Agatę Serge @agataserge)

Najlepsze newsy:

  1. Przełożony ojca Tadeusza Rydzyka przerwał milczenie. Podczas trwającej pielgrzymki powiedział wprost, po czyjej jest stronie
  2. Mama z synem patrzyli na śmierć 6-latki i ojca. W Polsce doszło do tragedii
  3. Z 1 krzaka sypnie ogórkami na wiele wiader. Dzięki nawozowi cukrowemu, niebywale tani i prosty w przygotowaniu
  4. Niezawodny sposób szefa kuchni na gęsty i odżywczy rosół. Wystarczy wlać 1 nieoczywisty składnik
  5. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  6. Wielka radość w domu Adama Małysza. Córka przekazała radosną informację, w końcu się doczekała

Źródło: Instagram / lara_gessler

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł