Lara Gessler wyszła za mąż po raz drugiInstagram /@lara_gessler / fot. @tadeusz.muller

Lara Gessler już po ślubie, są oficjalne zdjęcia. Skromnie i pięknie, fani rozpływają się nad parą młodą

Lara Gessler i Piotr Szeląg wzięli ślub. Córka Magdy Gessler potwierdziła radosną nowinę publikując na Instagramie zdjęcia ze ślubu. Fani rozpływają się nad klimatem fotografii oraz skromnością bijącą z zakochanej pary.

Lara Gessler zaistniała w mediach dzięki swojej sławnej mamie, jednak ostatnimi czasy, sama radzi sobie coraz lepiej. Mimo że media plotkarskie skupiają się bardziej jej życiu osobistym, pisząc najpierw o jej nieudanym pierwszym małżeństwie, później o nowym partnerze i jej sesjach ciążowych, córka restauratorki wydaje się robić swoje i nie zważać na sensacyjne doniesienia odnośnie jej osoby. Niedawno udało jej się bowiem wydać swoją drugą książkę o gotowaniu "Orzechy i pestki".

Po latach Laura Łącz zdradziła rodzinną tajemnicę. Dotyczy uwielbianego aktora z Po latach Laura Łącz zdradziła rodzinną tajemnicę. Dotyczy uwielbianego aktora z "Janosika", dla ważnej relacji zrezygnował z kawy i herbatyCzytaj dalej

Lara Gessleri Piotr Szeląg wzięli ślub

Mimo natłoku obowiązków, przeprowadzki do nowego mieszkania i zbliżającego się terminu porodu, Lara zdecydowała się na cichy i skromny ślub. Już w miniony piątek córka słynnej restauratorki opublikowała zdjęcie, które sugerowało, że ślub mógł się już odbyć. W poniedziałek natomiast pojawiły się oficjalne zdjęcia, zrobione przez brata Lary - Tadeusza Mullera, na których widać młodą parę w stylizacjach ślubnych.

Dzisiaj grzeje:

  1. Wypij go na godzinę przed snem, a rano będziesz wyglądać i czuć się lepiej. Diametralnie wpłynie na jakość życia
  2. Nie żyje, miał tylko 3 latka. W sekundę spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy, żałoba za granicą
  3. Domowy syrop na kaszel z buraków ma piorunujące działanie. Dolegliwości znikają w kilka chwil

Trzeba przyznać, że młodzi zrezygnowali z blichtru na rzecz nieco casualowego stylu. Piotr nie ma na sobie klasycznego garnituru, obrany jest w jasny golf i lniane spodnie oraz mokasyny. Lara z kolei zdecydowała się na skromną sukienkę, która nieco podkreśliła ciążowy brzuszek. Tym właśnie zaimponowali fanom. Posypały się gratulacje i komplementy, od których i my się dołączamy. To drugie małżeństwo Lary, poprzednie, z Pawłem Ruczem rozpadło się po 1,5 roku. Oby tym razem im się udało!

Lara Gessler ślub

Źródło: Instagram @lara_gessler /fotograf: @tadeusz_muller

Lara Gessler ślub

Źródło: Instagram @lara_gessler /fotograf: @piotr.szelag

Najlepsze newsy:

  1. Nawet 74 tys. Polek może załapać się na dodatkowe pieniądze. Trzeba tylko pilnować terminów
  2. Lekarze biją na alarm. Potrzebne są natychmiastowe kroki
  3. Ogromna wpadka kucharza w Dzień Dobry TVN. Prowadzący musieli zareagować i zajęli jego miejsce w kuchni
  4. Wystarczy szczypta, by kawa zachwyciła Cię smakiem. Zdrowotne walory też rozkładają na łopatki
  5. Makłowicz znalazł alternatywę dla ruskich pierogów. Farsz zachwyci każdego smakosza
  6. Kelnerka nie mogła znieść nieprzyjemnego klienta, którego obsługiwała latami. Przed śmiercią sprawił jej niespodziankę, nie wierzyła własnym oczom

Źródło: Pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł