Lara Gessler związała się z tajemniczym mężczyzną.instagram.com/lara_gessler/

Kto jest ojcem dziecka Lary Gessler? Po rozwodzie związała się z tajemniczym mężczyzną

Lara Gessler cieszy się ostatnio coraz większą sympatią fanów. Obserwujący ją w mediach społecznościowych razem z gwiazdą cieszą się z powiększenia rodziny Gesslerów i jednocześnie są niezwykle ciekawi, kim jest życiowy partner gwiazdy. Wiadomo, kim jest tajemniczy mężczyzna.

Lara Gessler - podobnie jak jej mama - chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Odkąd dowiedzieliśmy się o ciąży córki słynnej restauratorki, do internetu trafia coraz więcej zdjęć promiennie wyglądającej Lary, która z dumą chwali się ciążowym brzuchem. Jedno z nich dość niedawno wywołało liczne kontrowersje, bo prezentuje jej ciążowy brzuch w pełnej krasie. Lara pozowała na nim ubrana jedynie w płaszcz, a fani komentują tę fotografię do dziś. Część z nich być może jednak nadal chciałaby wiedzieć nieco więcej o ojcu dziecka.

Przecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotuPrzecież kupowaliśmy je codziennie w Biedronce i Lidlu, po prostu ręce opadają. Nie do pomyślenia, jak wiele towarów ostatnio wycofano z obrotuCzytaj dalej

Lara Gessler często dzieli się zdjęciami ze swoim partnerem. Dowiedzieliśmy się, kim jest mało znany w świecie show-biznesu mężczyzna

Lara Gessler dzieli z mamą nie tylko ogromne zamiłowanie do dobrej kuchni i dzielenia się wiedza kulinarną, ale też niezwykłą relacją z jej fanami. Sympatyczna córka Magdy Gessler od pewnego czasu pojawia się w telewizji i zachwyca naturalnością. Jej działalność zawodowa także dotyczy branży gastronomicznej, bo jest właścicielką zarówno pracowni kulinarnej, jak i słynnego miejsca Słodki Słony. Jakiś czas temu pisaliśmy o szczegółach jej ciąży oraz imieniu dziecka, ale obserwujący ją fani być może nadal zastanawiają się jednak, kim jest jej wybranek, bo z poprzednim mężem rozwiodła się rok temu.

Dzisiaj grzeje:

    1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w "Kuchennych Rewolucjach"
    2. Mamy konkretne wyniki wyborów w Wielkiej Brytanii. Miażdżąca przewaga jednego kandydata

Na początku ich związku Lara niechętnie zabierała go na tłumne wydarzenia, ale z czasem się to zmieniło. Piotr Szeląg pojawia się na zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych. Mężczyzna jest właścicielem kancelarii prawnej, prawnikiem i radcą prawnym. Co ciekawe, nie jest on zwolennikiem zawierania małżeństwa, bo w wywiadzie dla wpl.pl zdradził, że preferuje tzw. rzymskie małżeństwa polegające na braku ingerencji państwa w kwestie osobiste i osobistej chęci życia w związku.

Lara Gessler

źródło: instagram.com/@lara_gessler/

Najlepsze newsy:

  1. Aleksander Kwaśniewski nie pozostawia złudzeń. "Żeby być niezależnym, trzeba mieć charakter i determinację"
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Starła rzodkiewkę i ogórka, a potem dodała ostateczny składnik. Wyszła nieziemsko pyszna surówka, wygrywa prostotą
  4. Kolejna tragedia przed Biedronką, nie żyje 53-letni mężczyzna. Karetka przyjechała po godzinie
  5. Ukąsił cię komar? Wypróbuj niezawodny sposób naszych babć, pieczenie i swędzenie zniknie w mig
  6. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom

Źródła: plejada.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł