Lara Gessler podjęła decyzjęInstagram / @lara_gessler / fot. @piotr.szelag

Córka Magdy Gessler podjęła kontrowersyjna decyzje. W komentarzach burza

Nie da się ukryć, że Lara Gessler wzbudza spore emocje. Córka najbardziej rozpoznawalnej restauratorki w Polsce regularnie wywołuje kontrowersje. Tym razem internauci nie mogli pozostawić bez komentarza decyzji, którą podjęła Lara Gessler.

Lara Gessler jest jedną z tych postaci kulinarnego show biznesu, która żyje po swojemu nie obawiając się krytyki ze strony społeczeństwa. Jej ostatnie wyznanie wywołało prawdziwą burzę w sieci. Wszystko przez decyzję, która wielu osobom może wydawać się kontrowersyjna.

Ostrzeżenie dla wszystkich. Polacy masowo kupują niebezpieczny produktOstrzeżenie dla wszystkich. Polacy masowo kupują niebezpieczny produktCzytaj dalej

Lara Gessler wypowiedziała mocne słowa

Najprawdopodobniej każdy zdaje sobie sprawę, że Lara Gessler już wkrótce zostanie mamą. Ciąża gwiazd przeważnie wzbudza spore zainteresowanie. Nie inaczej jest również w tym przypadku. Podczas rozmowy z portalem Pudelek, Lara Gessler zdecydowała się powiedzieć nieco więcej o planach dotyczących jej dziecka. Córka słynnej restauratorki odniosła się do kwestii chrztu.

- Nie jesteśmy praktykującymi katolikami, więc nie mamy powodu, aby chrzcić córkę. Wolę żyć jak dobry człowiek niż stwarzać pozory społeczne - wyznała Lara Gessler w rozmowie z portalem Pudelek. Na reakcję ze strony internautów nie trzeba było długo czekać.

Dzisiaj grzeje:

  1. Dramatyczna wiadomość właśnie dotarła do mediów. Tragicznie zmarł wspaniały Polak, miał 34 lata
  2. Z żałosnej kwoty emerytury prowadzącego Familiady, nie stać na utrzymanie auta i domu. Gwiazdor ma niebywałe podejście do jedzenia
  3. Kupisz popularną przyprawę, skończysz z salmonellą. Sanepid wycofuje produkt

Wyznanie, którym podzieliła się Lara Gessler, wywołało burzę

Lara Gessler bez wątpienia ma prawo do podjęcia takiej decyzji, jednak nie wszyscy internauci byli w stanie ją uszanować. Pod artykułem zamieszczonym na portalu Pudelek pojawiła się masa krytycznych komentarzy.

- Hipokryci celebryci, ale Święta Bożego Narodzenia to obchodzą a przecież to też religijne święto... Albo ateistami się jest albo nie a nie takie przebieranie jak w cukierni ciastek - napisała jedna z internautek.

- Ludzie nieochrzczeni nie będą oglądać Boga, jeśli sami są ochrzczeni, powinni zrobić tak samo, jak ich rodzice - a być dobrym człowiekiem to za mało, pozdrawiam - napisał inny internauta. Okazuje się jednak, że niektórzy myślą podobnie jak Lara Gessler.

- Chrzest to sakrament istotny dla osób wierzących. Jeśli ktoś nie jest osobą wierzącą, nie żyje wg nauki Kościoła, to nie ma sensu, żeby chrzcił dziecko - głosił jeden z komentarzy zamieszczony na portalu Pudelek. Bez wątpienia chrzest jest indywidualną decyzją rodziców i warto uszanować decyzję o niedokonywaniu tego obyczaju.

Wiadomość do wszystkich. Biedronka i Lidl nieczynne nie tylko w niedzielę niehandlową, w najbliższą sobotę też nie zrobisz zakupówWiadomość do wszystkich. Biedronka i Lidl nieczynne nie tylko w niedzielę niehandlową, w najbliższą sobotę też nie zrobisz zakupówCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Dzień Dobry TVN straci swoją największą gwiazdę? Wkrótce fani mogą już jej nie zobaczyć, "szykuje rewolucję"
  2. "Syn krzyczał i prosił o pomoc". Tragedia, zagraniczne media potwierdziły
  3. Mało kto zwraca uwagę na 3 szczegóły podczas kiszenia ogórków. A szkoda, bo wiele od nich zależy
  4. 17-letnia córka Przybylskiej nie jest podobna do mamy. Jej tata skasował w pośpiechu zdjęcie, mamy je, ulubione danie nastolatki zaskakuje
  5. Niesamowita wiadomość od Biedronki, nie można przegapić. Będą rozdawać własne bony, masz tylko 1 dzień
  6. Gdy dowiedzieliśmy się, czym zajmuje się żona Kamila Stocha, oniemieliśmy. Zdjęcia pokazują wszystko

Źródło: Pudelek

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł