Lara Gessler jest wściekłaTRICOLORS/East News

Lara Gessler jest wściekła na Polaków. Oburzające, co ją spotkało

Lara Gessler jest jedną z tych postaci ze świata kulinarnego show biznesu, obok której ciężko przejść obojętnie. Córka najbardziej znanej polskiej restauratorki regularnie dzieli się swoim życiem prywatnym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Właśnie tam podzieliła się gorzkim spostrzeżeniem, które jest przyczyną poważnego zarzutu pod adresem Polaków.

Nie da się ukryć, że Lara Gessler jest jedną z tych osób, która wzbudza spore emocje. Okazuje się, że jej ostatnie doświadczenia sprawiły, że jest ona rozczarowana zachowaniem Polaków. Najprawdopodobniej każdy byłby wściekły.

Okrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapustaOkrasa robi surówkę lepszą od popularnego Colesława. W roli głównej - młoda kapustaCzytaj dalej

Lara Gessler wyraziła niepochlebną opinię

Jakiś czas temu wspominaliśmy o zaskakującej decyzji, którą podjęła Lara Gessler. Tym razem restauratorka podzieliła się swoim ponurym spostrzeżeniem, które stawia Polaków w negatywnym świetle. Lara Gessler nie kryła wściekłości. Do czego doszło?

Lara Gessler jest już w zaawansowanej ciąży. Niestety, wiąże się to z pewnymi utrudnieniami w życiu codziennym. Zmęczenie i brak siły stają się niekiedy normą i potrzebna jest wówczas ponoć osób trzecich. Wpis zamieszczony na Instastories restauratorki nie pozostawia złudzeń.

Dzisiaj grzeje:

  1. Polsat przekazał dramatyczną wiadomość. Modlitwom nie ma końca
  2. Biedronka, Tesco i inne sklepy wystosowały nagłe komunikaty. Dotyczą wszystkich klientów
  3. Polacy ruszyli po zwolnienia lekarskie. Ale wcale nie do internisty

Lara Gessler w gorzkich słowach o zachowaniu Polaków

- Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonka. Zdarzyło mi się to dopiero dwa razy. Chyba powinnam zacząć sapać - napisała Lara Gessler przytaczana przez portal Pudelek. Restauratorka dodała również zdjęcie, na którym widać jej brzuch ciążowy i ewidentnie stoi w kolejce za innymi osobami.

Bez wątpienia zarzut, którym podzieliła się Lara Gessler jest poważny. Przepuszczenie kogoś potrzebującego w kolejce nie sprawi, że spadnie nam z głowy korona. W żadnym wypadku nie jest to ujmą. Przesłanie Lary Gessler powinno dać do myślenia wszystkim, którzy nie poczuwają się do udzielania tak prostej formy pomocy. Z drugiej strony niekiedy można nie zauważyć osoby potrzebującej, a poproszenie o przepuszczenie w kolejce również nie jest niczym strasznym. Wszyscy powinniśmy się wzajemnie szanować.

Kiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaKiszone ogórki wyszły puste w środku lub się popsuły? Babcie przestrzegają przed fatalnymi błędami, mogą zniweczyć wszystkie staraniaCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Justyna Żyła wytacza ciężkie działa przeciwko byłemu mężowi. "Nie jestem dumna z tego, co robię"
  2. Wybuch wstrząsnął miastem na Pomorzu. Wiadomość obiegła media
  3. Żadna ściema i oszustwo, możesz dostać od Biedronki 200 zł. Przy okazji wesprzesz cudowną inicjatywę
  4. Zmieszaj skorupki jajek z octem. Zyskasz specyfik o potężnym działaniu
  5. Kasia wróciła z wesela głodna i wściekła. Wszystko przez młodą parę
  6. Po meczu kamery nagrały szalone zachowanie Roberta Lewandowskiego. Nie wiedział, że jest nagrywany (WIDEO)

Źródło: Pudelek


Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko pyszny i prosty przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł