Lara Gessler znowu zaskoczyła fanówInstagram.com/lara_gessler

Lara Gessler znowu bez ubrań, tym razem zakryła się tylko szlafrokiem. Pozuje bez grama makijażu, odważnie?

Lara Gessler znana jest z wywoływania ogromnych emocji wokół własnej osoby. Jej każda działalność w Internecie spotyka się z wieloma reakcjami użytkowników. Teraz znowu zaskoczyła fanów, pokazała się bez ubrań, w samym szlafroku, a na jej twarzy nie ma ani grama makijażu.

Lara Gessler jest znaną córką Magdy Gessler, restauratorki i bardzo popularnej celebrytki. Lara bardzo często udziela się w Internecie wrzucając mnóstwo zdjęć na swojego Instagrama czy filmów na kanał na YouTube. Jej działalność wzbudza ogromne emocje, ponieważ często jest mocno kontrowersyjna. Wcześniej zaskoczyła wszystkich zdjęciem, na którym widać, jak przechadza się po mieście w bardzo niecodziennej kreacji. Dzisiaj również udostępniła odważne zdjęcie.

Gotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnkaGotujesz rosół na kurczaku? Babcie ostrzegają, 1 część kury w ogóle się nie nadaje, nie wrzucajcie jej do garnkaCzytaj dalej

Lara Gessler w samym szlafroku

Córka znanej restauratorki uwielbia podróżować. W swoim życiu zwiedziła już wiele krajów, miast oraz lokalizacji turystycznych, z których zawsze wysyła mnóstwo zdjęć. Niedawno odwiedziła Kraków, o którym wypowiada się w samych superlatywach.

- Jeśli macie do nadrobienia muzea czy knajpy, to bardzo polecam wypady do różnych, większych miast w Polsce. Mam wrażenie, że wszyscy wyjechali nad morze, a metropolie stoją otworem i są zupełnie puste. Jeszcze w życiu nie widziałam takiego Krakowa! - napisała pod najnowszym zdjęciem na swoim Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Tragiczne doniesienia. Nie żyje 13 zakonnic
  2. Kisisz ogórki? Pamiętaj o 4 kluczowych zasadach, ich nieprzestrzeganie grozi kulinarną katastrofą
  3. Sam profil zaufany nie wystarczy, by dostać bon turystyczny. Jest jeszcze jedna ważna rzecz

Najbardziej jednak uwagę przykuwa sama Lara, która pozuje w bardzo ekstrawaganckiej scenerii. Na zdjęciu widać jak relaksuje się z filiżanką ciepłego napoju, siedząc na parapecie przy otwartym oknie. Na swoje ciało założyła jedynie biały szlafrok oraz ręcznik, którym związała włosy. Uwagę wszystkich przykuwa także brak jakiegokolwiek makijażu na twarzy, który daje wiele do myślenia. Odważny ruch Lary pokazuje, że doskonale czuje się ze swoim naturalnym wyglądem.

- Dzień dobry pani Laro, miłego wypoczynku. Tak pięknie i kwitnąco wyglądać od rana to tylko pani potrafi - komplementuje Larę jedna z fanek.

A co wy uważacie o najnowszej fotce córki prowadzącej Kuchenne Rewolucje?

Lara Gessler bez makijażu

Instagram/ @lara_gessler

Najlepsze newsy:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. ZUS rusza z całkowicie nową usługą, powinni o niej wiedzieć wszyscy rodzice. Chodzi o wypłaty dodatkowego 500 plus
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
  4. Miał problemy finansowe i chciał, żeby Biedronka zapłaciła za niego 50 000 zł. Reakcja przedstawicieli sklepu zdumiewa
  5. Syn Rodowicz odwiedził nieziemsko luksusową restaurację Amaro. Jego reakcja na danie rozkłada na łopatki
  6. Niezawodny przepis babci na cudowne ogórki kiszone. Tajemnicą sukcesu jest 1 zasada
  7. Robert Lewandowski jednak ze Złotą Piłką. Eksperci nie mają wątpliwości

Źródło: instagram

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł