Lara Gessler miała przykre doświadczenieinstagram.com/@lara_gessler

Ciężarną Larę Gessler spotkała ogromna przykrość, smutne

Lara Gessler już niedługo ma urodzić swoje pierwsze dziecko. Niestety, pomimo widocznej fizyczności, ciągle spotyka się z ogromnymi nieprzyjemnościami. Jakiś czas temu spotkała ją ogromną przykrość, która wywołała w niej dużo żalu.

Lara Gessler, jako córka znanej i lubianej restauratorki Magdy Gessler, zdobyła popularność głównie dzięki swojej mamie. Magda największą rozpoznawalność wypracowała prowadząc program Kuchenne Rewolucje emitowany na stacji telewizyjnej TVN. Fani pokochali Magdę za żywiołowość, niesamowity charakter i niezłomność w pomaganiu restauratorom. Lara już niedługo urodzi swoje dziecko, jednak ciągle funkcjonuje całkowicie normalnie. Niedawna sytuacja w kolejce sprawiła, że poruszyła w internecie bardzo ważną kwestię.

Zapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieZapłacił za kiełbasę banknotem 500 zł. Ekspedientka wydała 490 zł reszty, zamarła odkrywając prawdę o banknocieCzytaj dalej

Lara Gessler doświadczyła straszliwego traktowania

Córka Magdy Gessler od lat z sukcesami uczestniczy w show biznesie. Prowadzi między innymi kanał na YouTubie sygnowany swoim nazwiskiem, na którym odwiedza egzotyczne restauracje, gotuje potrawy z całego świata i opowiada z pasją o jedzeniu. Mimo to wiele osób widzi ją jedynie jako "córkę Magdy Gessler", która czerpie garściami ze sławy mamy. Już niedługo Lara urodzi swoje pierwsze dziecko, o którym póki co wiemy niewiele. Przyszła mama zdradziła, że urodzi córeczkę oraz, że nie będzie wyprawiać pieluchowego. Powiedziała nawet, że nie myśli obecnie o jej chrzcie.

Dzisiaj grzeje:

  1. Placki ziemniaczane inaczej, czyli po szwajcarsku. Chrupiąca alternatywa zachwyca dzięki nietypowym składnikom
  2. Joanna Opozda zakasowała wszystkie inne celebrytki. Zdjęcie z Grecji zapiera dech, wygląda jak Afrodyta
  3. Pij rano zamiast kawy, dodaje jeszcze więcej energii i opóźnia procesy starzenia. Jej niezliczone właściwości odczujesz już po paru dniach

Jak przystało na ciężarną, kobieta pochwalić się może potężnym brzuszkiem, który widoczny jest nawet pomimo zwiewnych letnich ubrań, jakie jeszcze do wczoraj większość z nas nosiła. Ludzie, a nawet prawo, wiele mówi na temat traktowania kobiet ciężarnych. Należy im, między innymi, odstąpić miejsca w kolejce czy ustąpić siedzenie w komunikacji publicznej. Niestety, Lara Gessler spotkała się wielokrotnie z całkowicie przeciwnym zachowaniem.

- Przepuszczanie kobiet w ciąży to mrzonka. Zdarzyło mi się to do tej pory dwa razy. Chyba powinnam zacząć sapać - napisała w wymownym poście na Instagramie Lara.

Z takim zachowaniem spotyka się wiele kobiet spodziewających się dzieci. Warto mieć na uwadze, że dla człowieka, w którego brzuchu nie rośnie młody człowiek, wykonywanie codziennych czynności, takich jak zakupy czy gotowanie nie jest wymagające. Niestety, przyszłe mamy mają dodatkowe kilka kilogramów i są generalnie osłabione, więc warto pozwolić im na kilka ustępstw.

Lara Gessler w ciąży

instagram.com/@lara_gessler

7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultat7 dni piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc nieziemski rezultatCzytaj dalej

Najlepsze newsy:

  1. Wchodzi kolejny dodatek, tym razem 1500 zł miesięcznie. Wiceminister właśnie potwierdził
  2. Zaledwie jedna minuta dziennie wystarczy, by wzmocnić serce i płuca. Proste ćwiczenie da radę wykonać każdy
  3. Media właśnie potwierdziły, rozstali się po 13 latach związku. Już mówią o nowej miłości
  4. Już jest, za symboliczną złotówkę i bez żadnych haczyków. W Biedronce poszaleli
  5. Jedna z najpopularniejszych polskich surówek. Polacy kochają ją za uniwersalność i prostotę wykonania
  6. Pola Raksa gwiazdą “Czterej pancerni i pies”. Tak dzisiaj wygląda gwiazda serialu

Źródło: plejada.pl

Po ciekawe treści kulinarne zapraszamy również na naszego Instagrama

Następny artykuł